Menštruačné plavky Rilie

lusyc
28. jún 2024

Blíži sa dovolenka pri mori a jasné, že to zas vychádza spolu.
Googlim a väčšiu kapacitu sa zdá, že majú tieto. Aj cena je prijateľná. Máte skúsenosti? Vydržia? Aké sú veĺkostne? Sedia? Neviem sa rozhodnúť medzi M a L, väčšinou nosím M/38 veľkosť, len tá tabuľka akosi nesedí. Ďakujem za rady.

evaachesa
28. jún 2024

@lusyc a ako to funguje? Ak si ich nebodaj nejak posunieš vo vode nebude nejaký únik do vody? 😲🤭Pouvažuj aj nad menštruačným kalíškom. Tiež mi to teraz vyšlo cez dovolenku a úplne bez problémov. Ja ho ale používam aj mimo MS keď ideme do bazéna a nechcem chytiť infekciu namiesto tých voakovanych tampónov.

lusyc
autor
28. jún 2024

@evaachesa na kalisok si neviem zvyknúť .

adri266
28. jún 2024

@evaachesa Normalne to funguje. Perties napr odporuca dat na vrch este normalne plavky, takze sa Ti to urcite nesmykne 😉

evaachesa
28. jún 2024

@adri266 fúha ale to mi už príde dosť nepraktické a nepohodlné ..ja si aj obyčajné plavky musím napraviť keď vychad,ak z bazéna. 😁

adri266
28. jún 2024

@evaachesa Ale tieto urcite nebudes musiet. Mala si uz v ruke menstruacne nohavicky? Su trosku vystuzene, nie su tenucke ako plavky, takze sa nebudu zarezavat 🙂

evaachesa
29. jún 2024

@adri266 veru nemala, používam kalíšok a ten mi veľmi vyhovuje.

lusyc
autor
30. jún 2024

A nenájde sa nik, kto má konkrétne tieto, ako je to s veľkostami a výdržou ?

lusyc
autor
9. júl 2024

Aktualizujem. Plavky veĺkostne nesedia, kvalita plavkoviny sa zdá fajn. Nosievam M, objednala som M, sú mi voľné okolo stehien, čiže nespĺňajú funkciu. Malé S už ani nejdem skúšať, nestihnú prísť do dovolenky, zvláštne sa krčia v tej vypchatej časti. Horšie ako chodiť s vložkou.

evaachesa
10. júl 2024

@lusyc tak to ma mrzí...asi neboli ani najlacnejšie, nie? Koľko stali? Skús prípadne ten kalíšok ..natrénovať zavádzanie vieš aj mimo menštruácie.