Menštruačné nohavičky z dm

gabika8855
26. jan 2024

Ahojte, peosím Vás máte skúsenosť s týmito menštruačnými nohavičkami v DM? Nikdy som žiadne nemala a potrebujem súrne nejaké riešenie pre jednu udalosť nečakane.
Ďakujem

barcinka13
26. jan 2024

@gabika8855 kúpila som, lebo boli lacné na skúšku, že ci mi to bude vyhovovať a teda za mňa otras. Mam slabú menzes a aj tak mi pretiekli čo absolútne nechápem.

gabika8855
autor
26. jan 2024

@barcinka13 tak tohto som sa obávala.... presne za to som pozerala aj ja že lacne a uz pomaly mi menzes konči a potrebujem to len teraz kvoli 2 dňom a nechcela som teda nejako investovať do tých drahých snuggs.

lili2207
26. jan 2024

ja ich mám a za mna sú super na posledné dni nelutujem investíciu a dcerka si ich tiež má a tá máva dosť silné a vobec nepretiekla takže zaleží ako komu sadnu😉

gabika8855
autor
26. jan 2024

@lili2207 no a teraz si uz len vybrat 🤣

lili2207
26. jan 2024

@gabika8855 ved to😂

solange7
26. jan 2024

@gabika8855 skusila som, pretiekla som za tri hodiny tak ako este nikdy. Som ani nevedela, ze az tak sa da. 😀Pouzivam tampony, cize nemam prehlad o mnozstve tekutiny.

barcinka13
26. jan 2024

@gabika8855 hej ja som čítala aj recenzie na stránke dm a boli presne takéto 50 na 50 tak som to riskla a ešte si hovorim, že fakt mam slabú menštruáciu. Isla som sa prejsť na hodinu a pol s nimi a špinavé legíny. Taká je moja skusenost. Potom som to ešte raz skúsila to iste a okrem toho za mňa majú zlý materiál a cítila som sa vlhko.

gabika8855
autor
26. jan 2024

A tie snuggs? S tymi nemate skusenost? Ze teda ci sa to oplati fakt investovať....už nestíham objednať žiadne ine

patus_2
26. jan 2024

@gabika8855 keď už z DM, tak radšej snuggs classic. Vydržia dlhšie ako tieto, tieto sú už len na posledné dni.

petamich
26. jan 2024

snuggs su fajn, aj dost vydrzia s tymi z DM nemam skusenost

vikusjk
26. jan 2024

Baby prosim vas, taka uplne stupidna otazka, ale ja s nimi nemam vobec skusenost a kedze dcera zacala menstruovat a na tampony si este netrufa, tak rozmyslam aj nad tym ako alternativou, keby bolo treba... Daju sa pouzit napriklad do bazena pod plavky? Ako to funguje, ono to tam len tak drzi tu tekutinu, ci maju nejaku vystelku, ktora to nasiakne? Ako sa udrziavaju, len bezne operiem a supnem do susicky? Sorry, aj viem, ze komplet blbe otazky, ale hold... v zivote som ich nemala a teraz som ako alenka v risi divov 😅 Dakujem za kazdu odpoved

gondyo
26. jan 2024

Majú zosilenú vrstvu, treba namočiť do studenej vody a potom normálne vyprať..do bazéna lepšie menštruačné plavky, ale to je len na slabučké krvácanie...

ivana11155
26. jan 2024

@vikusjk existuju aj menstruacne plavky (nohavicky), do bazena by som radsej to dala

gondyo
26. jan 2024

Ja mám snuggs a vydržali celý deň a to som mala 1 deň, nie ešte najsilnejšie ale dosť silné krvácanie..treba vyskúšať

vikusjk
26. jan 2024

@gondyo @ivana11155 vdaka babule, uz studujem tu stranku snuggs a vyzera to celkom dobre, napriklad aj na noc, miesto vlozky. Ci to je blbost? Len si tak predstavujem, ze ta gumicka na nohavickach by priliehala lepsie, ako vlozka, ktora sa zosula do stredu, spuci, ci ako to povedat

gabika8855
autor
26. jan 2024

Skusim teda tie snuggs ...uvidime pre istotu si vezmem aj klasicky nohavicky a vlozky do kabelky .....uz mam 4 den menzes a potrebujem to na vecer vtedy uz nezvyknem az tak krvacat v noci no neviem teraz co od nich ocakavat kedze ked to najmenej vyhovuje tak inak reaguje telo ako bezne 🙈🙈🙈

gondyo
26. jan 2024

Jasné, kľudne aj na noc..treba si na to aj zvyknúť....

marcellka32
26. jan 2024

Moja dcéra má z DM, ale používa ich len ako poistku s vložkou do školy ...samotné by nevydržalo...keď tak potom perties Bathory

marcellka32
26. jan 2024

@vikusjk do sušičky sa neodporúča, lebo potom tá funkčná vrstva sa zničí...skúšajte, moja nosí z DM alebo aj z Tesca ale s vložkou, nohavičky má ako poistku pred pretečenim keďže má silné

lacny_predaj
27. jan 2024

@gabika8855 ajoj snuggs su super,teraz maju akciu za 17eurna skusku.aj dm su fajn na posledne dni,mne vadi ta hruba guma.co sa tyka pretecenia,tak jaich menim ,najviac som ich nala 8 hod.

ailiba
27. jan 2024

@gabika8855 s nimi mam dobru skusenost.. . Mam ich ich viac.

lilian183
28. jan 2024

@gabika8855 Ja ich mám. Som spokojná, vôbec som nepretiekla

gabika8855
autor
28. jan 2024

No kupila som si tie snuggs ....sice som ich mala na posledny den cize neviem pretecenie este urcit ale ja som mala.cely cas divny pocit ze to vidno cez nohavice ze ta sava vrstva kedze je tak vyssie ze proste akoby som mala na sebe nieco nepohodlne pre mna 🙈🙈🙈🙈

bmiroslava
3. feb 2024

Ja mám tie z DM ale aj zo 101 drogérie a veľmi silnú menštruáciu. Za mňa sú DM - kove skôr na ten posledný deň menštruácie alebo ak ju čakáte, 101 - sú oveľa lepšie a vydržia aj 4-5 hodín, určite aj dlhšie ak máte slabú menštruáciu. Čo sa týka prania, najprv ručne kým nejde čistá voda a potom do práčky na 30 - 40°, do sušičky nedávam, znižuje to ich schopnosti. Za mňa sú fajn, sem tam aj pretečie ak mám naozaj silné krvácanie, ale cítim sa pohodlnejšie. Chcem si kúpiť aj snuggs, ale ešte som sa k tomu nedostala 😅

lilian183
3. feb 2024

@bmiroslava tie v 101 drogérii koľko stoja?

bmiroslava
4. feb 2024

@lilian183 nepamätám si presne ale tak 20 - 25 €

lilian183
16. máj 2024

Mám z DM, na sebe som ich mala od rána asi 8-10hod a nemala som problém. Chcem vyskúšať značku OB

urshullita6541
22. máj 2024

Ja mám nočné aj denné menštruačné nohavičky Bellinda - sú podľa mňa najlepšie, nepretekajú, vydržia celú noc, sú ozaj pohodlné a majú nejakú technológiu proti zápachu takže toho by som sa už nebála.