Menštruačné nohavičky - rady

28. aug 2023

Ahojte ,premýšľam že by som vyskúšala menštruačné nohavičky no nemám zatiaľ veľmi predstavu ktorej značky máte nejaké dobré typy s ktorými začať?
Ideálne hľadám niečo cenovo dostupné..Ďakujem

kacena4
28. aug 2023

dcera pouziva DM je spokojna

x_mery_x
28. aug 2023

Ja mam tiez z DM a v pohode.

petamich
28. aug 2023

ja mam Snuggs, DM a dokonca z Aliexpress a vsetky su super 🙂 aj ked teda tie Snuggs a DM su predsa len kusok lepsie co sa tej absorbcnej vrstvy tyka ale zasa tie z Ali viac vydrzia

zdena1990
28. aug 2023

@petamich poprosím veľmi pekne link na ne z Aliexpress ďakujem

petamich
28. aug 2023

@zdena1990 paci sa Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €7.15 50% Off | Physiological Pants Four-layer Bamboo Fiber Leakproof Women Period Underwear Leak Proof Menstrual Period Panties Women Underwear
https://a.aliexpress.com/_mqE4MWi odporucam urcite minimalne o cislo vacsie ako bezne nosite, aby boli pohodlne - zvyhodnenu cenu maju, ked napr. 3 ks alebo tak clovek naraz vezme, ja mam tie 3 ks od januara a zatial super stale, za tie peniaze sa oplatia

zdena1990
28. aug 2023

@petamich ďakujem

babulkomale
29. aug 2023

@petamich ja si to nedokazem predstaviť v ramci dna to pouzivanie. Rano si das jedny a nejak to striedas alebo cez den prezlecies alebo ako to funguje?

petamich
29. aug 2023

@babulkomale menim podla toho, ktory den menstruacie prave mam, prvy den doobeda/poobede/pod-vecer/na noc, ja nemam take najnovsie vychytavky, dnes uz su super absorbcne na prvy den a pod. 🙂 vtedy staci menit menej casto, ak som napr. v praci, tak mam take to nepremokave vrecko ako na plavky, tam hodim pouzite a fungujem

babulkomale
29. aug 2023

@petamich cize cca 4 ks na den a vecer to das prat? Hned do pracky alebo treba nieco s tym este robit?
Netreba potom zakazdym davat cistic pracky a program na cistenie?

kate_cs
29. aug 2023

Ja mám snuggs. Ešte dnes majú zľavy. Ja som spokojná. A to mám že veľmi silnú menštruáciu. Síce nevydržia 8hodin ako píšu, ale 4-6 hodín vydržia aj keď je to koniec sveta. 🙈 mám aj tie nočné a veľmi dlho som sa na neodhodlavala a fakt vydržali celu noc bez prepečenia. Mám 4 kusy a vydržím s nimi v pohode fungovať. V lete rýchlo schnu. Uvidím ako jeseň/zima

kate_cs
29. aug 2023

@babulkomale ja cez deň tak dvoje. Jedny si dám ráno a väčšinou vydržia kým som v práci a doma druhé a na noc tretie. Väčšinou dávam ráno všetky troje oprat a kým som v práci a mám štvrte na sebe, tie tri uschnu a keď prídem domov, vymením.

petamich
29. aug 2023

@babulkomale ja to predpieram v rukach, kedze cely ekologicky rozmer by sa stratil, ak by som pustala pracku kvoli styrom kusom nohaviciek - takze to predperiem (nie je to uplne prijemne ale tak mam dvojrocne dieta, kadeco periem v rukach, ze ano) a potom to dam oprat normalne k tmavym veciam a pouzivam dezinfekciu do prania (tu pouzivam bezne, lebo to male dieta)

ono styri kusy potrebujem ja osobne ten prvy den, to mam tak a potom uz mi stacia tri alebo dva (den/noc), kedze uz mam iba kde nic tu nic

ako pise @kate_cs teraz to rychlo schne, na jesen/zimu si este dokupim 2-3 ks, teraz mam 4 ks a niekedy mi to nevychadza

babulkomale
30. aug 2023

@petamich vdaka za odpovede 👍 toto veru nie je pre mna, musela by som to tajne predpierat, na toto moji chlapi este nie su zreli 😃

petamich
30. aug 2023

@babulkomale 😆 uplne chapem, ja som tak zasa este nedozrela na menstruacny kalisok, kolegyne ma uistuju, ze to je v pohode, no ja si to neviem predstavit

zdena1990
30. aug 2023

@babulkomale vnučka si dáva ešte aj vložku takú tenku ... keď chodí do školy predsa je to istejšie aj tie nohavičky v škole .. nedáva si len nohavičky to by sa bála ..