Menštruačné nohavičky

10. feb 2024

mate niektora? Aku znacku? Ako ste spokojne? Vydrzi to cely den alebo ako to funguje? Oplati sa to ?

petamich
10. feb 2024

mam snuggs, perties, primark - najspokojnejsia som zo snuggs, nevydrzia cely den aspon v tie najsilnesie dni urcite nie, ten 1-2 den potrebujem minimalne 4 ks, aby som pokryla 24 hodin a teda ja som spokojna 🙂 po porode mi tampony nevyhovuju a vlozky som nikdy neoblubovala

patus_2
10. feb 2024

Záleží čo od nich očakavaš, či ich chces nosiť ako primárnu pomôcku alebo iba doplnok k inej, akú máš menštruáciu. Vo všeobecnosti za mňa sa oplatia, v prvé dni ako doplnok a pred ms a na posledné 3-4 dni ako jedina menštruáčna pomôcka. Sú pohodlnejšie ako vložky, ale zase netreba sa spoliehať na reklamy, že jedny nohavičky vydržia v prvý deň aj 12 hodín...

autor
10. feb 2024

@petamich nemavam prilis silne rozmyslam nad kupou snuggs, no neviem kolko ich kupit, 1-2. den nemam skoro vobec 3.4. trochu silnejsie (vloziek miniem tak 5-6) a 5.6. den slabucke uz, oplati sa asi viac ten Balicek myslim

autor
10. feb 2024

@patus_2 no najlepsie keby okrem nich nemusim nic ine, aj keby som ich menila, lebo potom mi pridu zbytocne ked mam mat aj nohavicky a aj ine pomocky

timea301196
10. feb 2024

Tak ja som mäkká len 3 a bolo malo už ich mám 7... 🙂

petamich
10. feb 2024

@patus_2 no veru ani jedny co som vyskusala nevydrzia 12 hodin 😅

autorka: no podla mna idealne mat aspon tak 6-7 ks, lebo ten prvy den ja naozaj miniem 3ks cez den, 1ks na noc (to aj s vlozkou pre istotu) a potom mi stacia 1 ks den/1 ks noc

ale ak mas slabsie tak mozno 4 ks budu stacit ale budes ich zrejme musiet castejsie prat, perties maju take, ze bathory a tie by mali vyzdrat extra dlho ale tie otestovane nemam

mimuska328
10. feb 2024

@petamich ja mam slabšiu ms aj prvé dni a vydržali mi z dm do tých 12h ze nepretiekli. Zial nemám možnosť si nohavicky behom dna meniť v práci a robím veľakrát aj vyše 12h a kym prídem domov

muchotrafka298
10. feb 2024

Ja mam niekolko od firmy DIM, denne aj nocne a su fajn. Mam 10 ks. Plus este od Marks and Spencer ale tie su o nicom. Treba ich mat viac lebo pomalsie schnu. Moj osobny komfort je 12 hodin, nepretecu. Prve dni nosim aj na den nocne. Periem v ruke po kazdom pouziti v detskom prasku a dezinfekcii. Pouzivam ich uz 4 roky. Postupne som si dokupovala.

petamich
10. feb 2024

@mimuska328 na tie posledne dni aj mne vydrzia, ze ich nemenim az doma, lebo to uz je take kde nic tu nic ale na ten 1.-2. den, tak to mne teda nevydrzia ani 4 hodiny nieto 12 (tak som to myslela, ze pri tych silnych nevydrzia) 😵‍💫

mamickalisticka
10. feb 2024

Sú dobré aj jessa z DM. Ja mam len tie a som spokojná, avšak, mám všeobecné slabu ms

mona21
12. feb 2024

Úžasné menštruačné nohavičky s[ PERTIES, ktoré ma prekvapili vzhľadom aj kvalitou. Kupovala som ich dcére, pretože sa s vložkami cítila nepohodlne. Predtým skúšala Jesse aj Snuggs, no jedny boli nevzhľadné a druhé pretiekli... Perties som k[pila na základe recenzií a musím povedať, že všetky mali pravdu. Sú ideálne. Absorpčná vrstva je dostatočne veľká a napriek tomu vyzerajú super. Hneď idem dokúpiť ďalšie. Menštruačné nohavičky Perties Mona odporúčam. Budete mať dobrý pocit počas menštruácie a urobíte niečo aj pre životné prostredie. 😊