Mám 175 cm a cca 100 kg. Neviem sa poriadne obliecť

22. feb 2024

Prišla som si po radu, nikdy som módu neriešila, vždy som sa obliekala do čierneho a neforemneho habitu... Mam 30, 175cm, mam trosku viac kíl, cca 100... Postavu nemám zavalitu, ale len takú pevnú, mam veľmi veľké prsia, ktore si ale chvalabohu viem upratať do dobrej podprdy.. Ramena mam veľmi široké, a mam aj brucho ktoré od pôrodu nejde zhodiť.. Konfekciu nosím 48, to mi je tak akurát, stehná mam tiež silné, a lýtka mam hrubsie, čize rovný strih nohavíc na mne vyzerá smiešne.. Najradšej by som sa zverila do rúk nejakému stylistovi co mi rovno povie, toto ti sedí a toto ti na sedí, toto ti pomôže zakryt co treba.. Videla osm ze sa vracaju do módy zvoncove rifle, brala by som ich no len neviem ako by namne vyzerali, ked aj vrch tela mam plnsi.. Baby takejto postavy, co si obliekate prosím vás? 🥹

acer11
22. feb 2024

Nezakrývaj.... radšej schudni

21anjelik19
22. feb 2024

Zvoncové by tá podľa mňa viac rozširovali …. Podľa mňa obtiahnuté rifle sú lepšia voľba
A brucho nejde zhodiť lebo s ním nič nerobíš ,,, radšej investuj do fitnes programu a jedálnička s do zdravej stravy nie do stylistu 😊😊

zuzubb007
22. feb 2024

Schudnúť treba, pri takej mega váhe veľmi oblečenie nepomôže, keď už tak niečo čo zakryje špeky, dlhšie tričká a leginy

matus7030
22. feb 2024

Ja nosím takmer stále šaty. Proste je to moje must have, či je teplo, či je zima. Mám asi 50ks šiat v šatníku. Väčšinou A - čkový strih. Čo sa týka rifiel, skôr nosím s vyšším pásom, ale dole slim, mám pocit, že široke dole ešte viac tie lytka rozširujú. K nohaviciam rifliam nosim buď trička, alebo bluzky /topy, ktore sú na bruchu voľnejšie.

katuskamala1
22. feb 2024

100kg a konfencna 48 veru nie je "trosku viac". Ale velmi vela. Osobne som zastancom toho,ze ked je clovek zdravy a sam aebe sa paci,nech ma aj trochu viac ci menej. Ale ty asi nie ... ked das daco dole, lepsie sa budes citit v comkolvek co si oblecies,a budes i odvaznejsia. Napr stravovanie len 8h denne ,ziadne mega velke diety,len vynechat lepok a sladene napoje i sladkosti,vyprazane a vysledok sa dostavi... pohybu pri dietati isto mas dost. Drzim ti palce.

simca06022011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
solange7
22. feb 2024

Tiaz sa priklanam k chudnutiu. Stacilo by aj 10-15kg a hned by si vyzerala lepsie.

anjelicek26
22. feb 2024

Dlhe tuniky, saty, pekne stiahnut pod prsiami, ale zachranit to nezachrani, je to moc...

moonlight1210
22. feb 2024

Toto su take pevnejsie okruhlejsie stylistky s vyskou 170+

https://www.youtube.com/@giedre
https://www.youtube.com/@ThesselyJuliet
https://www.youtube.com/@larisanania

Neviem, ci ti ich vkus sadne, ale mozno tam najdes napady, ako sa obliect a nebat svojich kriviek, velkosti, ani tela.

nataly420
22. feb 2024

Máš len jeden život 🙂 začne študovať ako jesť cvičiť na YouTube máš veľmi veľa videí. Zo 100kg schudnes veľmi rýchlo budeš vidieť výsledky cítiť sa dobre len to skus 🙂

banalu
22. feb 2024

Najdi si "plus size outfits", vyber co by sa ti pacilo a zacni nakupovat a skusat. Aj take veci co si myslis, ze by na tebe nesedeli, alebo musis dat este upravit krajcirke, skusaj a kupuj a davaj upravivat.
C&A ma dobry vyber plus size, a maj radsej 3-4 dobre padnuce outfity ako sto tunik a legin.
Dobre padnuce sako a rifle urobia divy. Saty to iste.

bublinka1426
22. feb 2024

inac nic proti, chcela poradit, nie pisat rady o chudnuti.
😂

martul
22. feb 2024

@bublinka1426 bingo, jediná, čo vie čítať s porozumením!

mk1111111111
22. feb 2024

Aj ja som premyslala, ze vie, ze ma schudnut. Ono to niekedy nejde lahko, ale zatial sa musi obliekat, tak ci tak.
@martul
@bublinka1426

bublinka1426
22. feb 2024

@mk1111111111 myslim ze kazdy mame svoj rozum. a svoje zdravie. len jedno.

klementinka58
22. feb 2024

dlho som nosila velkost 46, aktualne 42 . Velmi rada som nosila saty a sukne, nohavice ma rozsirovali. V satach sa to celkom dalo skryt. Nieco strihnute pod prsiami s opaskom alebo ackove sukne

enoula
22. feb 2024

Šaty, sukne, to je mega pohodne, pekne, zenske...
Nieco ako tu napr
https://m.aboutyou.sk/o/chic-brown-coat-look-by...
Ci koselove, upletove, lanove, je ich kopec...

domkakvet
22. feb 2024

Treba najskor schudnut, aspon nieco.

margotka17
23. feb 2024

Ja som schudla vďaka bylinke 12 kg, len teraz cez zimu som 4 kg nabrala znova.

autor
23. feb 2024

@margotka17 bylinke?

margotka17
23. feb 2024

Jedla som Moroznik.

monicatko20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
23. feb 2024

@domkakvet A dovtedy má chodiť nahá, vo vreci alebo kanálom?

ckocka
23. feb 2024

Ak sama nevieš odhadnúť čo ti pristane požiadaj nejakú kamarátku, kolegyňu ktorá sa vie vkusne obliecť či by s tebou nešla nakupovať. A potom vyskúšajte rozne strihy, farby - aj to, o čom si myslíš že ti to vobec sedieť nebude, a niečo určite nájdete.

stanulienkat
23. feb 2024

@banalu sorry, ale je to hrozne. Proste mega tucna zena, co sa tvari, ze je modne nahodena. Oblevenie nepomohlo.

margotka17
23. feb 2024

No už to zmizlo, čo som napísala.😳

margotka17
23. feb 2024

@h2 Áno, ale musis dodržať dávkovanie, nesmieš užívať úžasné s ATB.

margotka17
23. feb 2024

@h2 Len nechápem, odkiaľ pani nabrala, že pol mokka lyžičky??? Veď to jej muselo byť hrozne. Ku každej krabičke je mini davkovacik, tak možno 1 gram. A má to skôr laxativnny účinok, určite by som to nebrala pred túrou do Tatier.