Ľúbivé kabelky - recenzie

23. júl 2024

Ahojte, ak máte niektorá tieto kabelky, aký typ máte? Sú naozaj kvalitné a dobre sa nosia? Odporúčate nejakú s ktorou ste spokojne...😊

twinflame
27. júl 2024

Ja mam od Lubive niekolko kabeliek a penazenku. Som spokojna, je to kvalita a netuctove prevedenie

autor
27. júl 2024

@twinflame ktoré konkrétne máš? Nosis ich denne?

autor
27. júl 2024

@twinflame a ktorú peňaženku? Tiež som po nich pokukovala...

dankabg
27. júl 2024

Ja mám od nich dve kabelky už vyše 5 rokov, nosievam ich pravidelne, kvalitovo sú super, nedám na nej dopustit

palicka
27. júl 2024

To si ty, ktorá tu predchvilou založila diskusiu o tom, akú značku kabelky si máš kupit? Načo zakladať ďalšiu diksusiu? Tam ti jedna baba napísala, že ona je spokojná s danou značkou, ďalšie ti odporúčali furlu. Áno, Taliani sú podstatne drahší… preto sme ti písali, aby si napísala svoj finančný strop. Čo sa týka tento konkrétnejšie značky, taktik ti niekto napíše konkrétne kabelku, keď si zas nenapísala, či ju potrebuješ do prace, do kina k rifliam….

mell27
27. júl 2024

Ja mám od nich dve kabelky a ruksak, ten nosím takmer každý deň do práce už vyše dvoch rokov a vyzerá skoro ako nový ...

twinflame
27. júl 2024

Mam Lucy vo farbe ivory

twinflame
27. júl 2024

Linda vo farbe ruzova a cierna, Xenia farba purple

twinflame
27. júl 2024

Este mam petrolejovu Oliviu

twinflame
27. júl 2024

Penazenku mam Biba brown, uz tuto farbu nemaju. Kabelky nosim na striedacku a som s nimi spokojna, drzia tvar a su take podla mna classy a nie posh. Rada podporujem slovenske znacky, nekupujem mainstreamove zahranicne produkty, aj oblecenie kupujem slovensku lokalnu znacku

eliska13
27. júl 2024

@twinflame ľúbivé nie je slovenská značka.

autor
27. júl 2024

@twinflame
@mell27
@dankabg ďakujem baby, idem popozerať a vyberiem si nejakú od nich. Ceny vyzerajú byť celkom v pohode, chcela som niečo do stovky, takže super, ste zlaté💗

autor
27. júl 2024

@twinflame prosím ta, tá peňaženka sa dá riadne roztvorit naširoko? Mala som raz podobnú z čínaka a veľmi na úzko sa dala, to mi liezli na nervy, lebo sa mi zle z toho vyberali peniaze aj kartičky... Potrebujem hneď všetko vidieť keď ju otvorím...

autor
27. júl 2024

@twinflame este ta poprosím, čo tak bežne zmestia do tých kabeliek? Vojde tam aspoň peňaženka mobil kľúče zrkadlo balzam a nejaká taška na nákup? Dáždnik už asi nie,však? Nosila som doteraz Veľké tašky ale už mi lezie na nervy vláčiť furt toľkú váhu, lebo fakt niekedy aj zbytočnosti nosím hore dole...

twinflame
27. júl 2024

Nie penazenka sa neda nasiroko roztvorit, len ma zips po obvode. Je tam priehradka na mince na samostatny zips, asi 8 priehradiek na karty. Mne vyhovuje, ale hotovost nemavam, platim mobilom casto, takze papierove peniaze by v nej museli byt zlozene. Mam este kabelku Sona vo farbe ivory, ktora uz asi nie je v ponuke. Do nej sa zmesti dazdnik aj flasa s vodou. Do ostatnych modelov, ktore som vyssie spomenula sa zmesti to co si napisala (kluce, mobil, balzam ...) ale dazdnik nie

autor
27. júl 2024

@twinflame ďakujem ti pekne za recenzie, super💗

autor
27. júl 2024

@twinflame a teda ty si riadna maniacja ako pozerám, asi všetky kabelky máš od nich?

autor
27. júl 2024

@twinflame a tie kabelky nosis aj k teniskam? Či skôr elegantné chodíš oblečená?

twinflame
27. júl 2024

Vacsinu kabeliek mam od nich, vyhovuju mi tym, ze su jednoduche, neprecackane a zaroven kvalitne. Vacsinou nosim saty alebo bluzky hoci aj k dzinsom a k tomu Lubive kabelky. Ale urcite sa hodia aj k teniskam so satami. Maju na vyber aj sportovejsie kabelky, take tie mini alebo tie s tymi farebnymi pruhmi akoby tkane - tie sa k teniskam budu hodit

palicka
27. júl 2024

Páči sa mi, ako “cicias” informácie…. A myslím to v tom najlepšom… možno bol fajn napísať rovno, či niektorá neporadí, ako sa obliekať, akú kabelku k tomu, konkrétne odporúčania… pokiaľ nastupujes po dlhšej dobe, možno len potrebuješ utvrdit vlastne sebavedomie… a niektoré baby ladenie šatníka naozaj zvládajú bravúrne… (ja nie, ja sa pacim len sama sebe😜)

autor
28. júl 2024

@twinflame ďakujem, škoda že majú len ten jeden obchod v Trnave. Lepšie je vidieť naživo. Tak dnes mám čo robiť kým vyberiem tu správnu😊