Lodičky/sandálky na širokú nohu

timeahav
31. jan 2024

Ahojte žienky, prosím kde kúpiť lodičky/sandalky/... Jednoducho nejakú slavnostnejsiu obuv ktorá bude pohodlná aj na širokú nohu a vydržím v tom normálne v pohode celý večer? Čiže niečo na nižšom opätku, alebo bez. Už fakt neviem všetko čo vyskúšam mi je brutálne úzke mam doma x topánok ale vo všetkých mi po hodine ide odumriet noha už som jednoducho zúfalá úplne 😢

roja01
31. jan 2024

Ja mam doma takisto spustu topanok v ktorych po hodine neviem chodit, iba nekedy sa mi podari zohnat dobre. Takze kvoli sirke si vsetky uzatvorene topanky kupujem o 2 cisla vacsie a ked chcem lodicky alebo sandale, tak ich vyskusam 100 a z toho su mi dobre 1.
Ak idem hocikde okolo obuvi hned skusam i keby som prave nepotrebovala. Takze mam 3 zakladne farby lodiciek a to cierne, modre a bezove a k tomu niekolko farieb sandalov. Ako hovorim, chce to iba vzdy a za kazdych okolnosti skusat a skusat.
Inak dost dobre su v tomto smere Riekerky aj ked je na vyber len minimum topanok podobnych lodickam, su zamerani skor na vychadzkovu obuv.

nevenka
31. jan 2024

Ja mam padnutu priecnu klenbu nohy, takze sirka nohy zodpoveda cislu 39 a spolocensku obuv potrebujem 34-35. Vacsinou su mi sandale v. 35 na dlzku velke a sirkou ako na detsku nohu... 😪

kluska
31. jan 2024

@timeahav o barefoot si uz pocula? Je na FB skupina Bose nozky Bez prekazky

timeahav
autor
31. jan 2024

@kluska samozrejme ze áno 🙂 viem všetky pozitíva aj dcérka nosí výhradne bf obuv no mne to nejak nesadlo😥skúšala som, šírka super ale tá podrážka extrémne ma boleli nohy

grace55
31. jan 2024

@timeahav kúpila som si pár párov elastickych balerinok na Amazone, najlepšia kúpa vôbec. Sú z takého elastického úpletu, vyzerajú celkom dobre. Podobne predá aj Sketchers alebo Vivaia, len drahšie. Ja mam haluxy, široké nohy a veľkosť 42, super kombinácia. 🙃

zuzinabila
1. feb 2024

@timeahav skus Vionic.maju ortoklenby a siroke strihy.alebo znscky ktore maju wide fit kolekcie,napr.asos,new look,mark&spencer a pod

vla777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz