Letné bavlnené šaty

9. jún 2024

Poraďte prosím, kde objednať kvalitné letné bavlnené šaty, košeľového strihu. Prebehla som včera 10 obchodov, strihy by aj boli ok, ale materiál na leto absolútne nevhodný

barbora0308
9. jún 2024

Ja osobne odporucam na Sashe predajcu MonAtelier. Krasna rucna praca, velky vyber farieb a materialu. 👍 Ja osobne mam od nej top na leto a kulotky z muselinu, ale velmi zvazujem, ze si dam spravit aj tieto lahucke saty 🤗.

autor
9. jún 2024

@barbora0308 dakujem, ale vyzerajú lacno, prepáč

luccija
9. jún 2024

V Peeku si bola?Aj HM niekedy prekvapi

barbora0308
9. jún 2024

😁 tak su to saty za 55€ zo 100% muselinu, ale tak chapem, slow fashion vyrobky nie su pre kazdeho.

hmarko
9. jún 2024

Skus poslat foto ake sa ti pačia.šijem na zakazku

terezka1947
9. jún 2024

Ja mám viskozove z Lindexu a sú super.
Ja osobne mám radšej na leto tento materiál.

autor
9. jún 2024

@barbora0308 vieš, keď aj na kvalitný materiál použiješ nevhodný strih, tak pokazíš celé šaty. 55 eur nie je zase taká závratná cena, bežne sa šaty pohybujú okolo 80-100 eur aj viac

autor
9. jún 2024

@terezka1947 vďaka, našla som tam aj peknú bielu sukňu

majloo
9. jún 2024

Inak, tu sa podpisujem, vela siat pre dvadsiatky, take strihy mne uz nesvedcia, mam 40, stihla, ale nepotrebujem tolko odhalovat. Pripadne krasne saty, ale nevhodne s podprdou. Mne chybaju lichotive strihy, dobre materialy, farby, ale nemyslim vzory.

barbora0308
9. jún 2024

Tak pisala si, ze chces bavlnene saty. Fast fashion znacky na 99% ani v ponuke nemaju 100% bavlnu, preto som sa odvazila pridat svoj navrh z rucnej dielne...vacsinou ak aj nieco ako bavlnene propaguju, tak je to iba 60% podiel, ako je to aj napr. vyssie spominany Lindex 🤷. Pochopim, ak sa ti nepaci strih, kazdi mame iny vkus, ale nazvat saty, ktore som pridavala "lacnymi" mi pride uplne odveci, ale tak chapem, nie kazdy oceni udrzatelnost, len som si teda naivne myslela, ze naozaj hladas kvalitu podla prispevku.

autor
9. jún 2024

@barbora0308 napísala som, že pôsobia lacno a za tým si stojím. Chápem, že môžeš mať iný názor, rešpektujem to

barbora0308
9. jún 2024

Chapem a tvoj nazor ti neberiem, len ma tak troska prekvapuje, ze letne muselinove saty v klasickom koselovom strihu posobia pre niekoho "lacno".

benit
9. jún 2024

@barbora0308 hladat kvalitu je jedno, ale musi sa jej to aj pacit ale prepac tieto nie su vobec pekne strihovo. Moze to byt super material, ale vobec ma to neoslovilo. To, ze su slow fashion neznamena, ze su pekne.

barbora0308
9. jún 2024

@benit Ale ved to je uplne v poriadku, ze sa tebe, ci autorke nepacia, mne sa tiez nepaci mnoho veci, ale pojem "vyzeraju lacno" si dovolim pouzit maximalne na neonove saty za 10€ z New Yorkeru 🤷...

matkav21
9. jún 2024

@barbora0308 po tych kulotkach som pokukovala, ale bala som sa, te ako by realne vyzerali na postave, nemas nejaku foto? …ona tam sice ma fotky, ale tak kadejak pofotene na postave.

barbora0308
9. jún 2024

@matkav21 Jasne, poslem velmi rada. Do pondelka som vsak odcestovana a nemam ich so sebou. Ak na to nezabudnem poslem ti v priebehu buduceho tyzdna fotku na postave, kludne sa mi pripomen v sprave 🤗.

matkav21
9. jún 2024

@barbora0308 super, ďakujem 🙂

anjelok
9. jún 2024

Ja mam rada na leto takyto styl do prace a mam rada viskozu, je taka "chladiva"
https://www.zalando.sk/lolaliza-with-floral-pri...

anjelok
9. jún 2024

A v tychto eshopoch ako je zalando, about you, zoot mas kopu siat na vyber, vies filtrovat podla materialu, farby, prilezitosti...

autor
9. jún 2024

@anjelok
@anjelok ďakujem, popozerám, skúsim objednať, lebo behať po kamenných obchodoch bola strata času

efka77
9. jún 2024

@anjelok presne,ja na tento rok som si veci len cez net kupila. Behanie po obchodoch nemusim,chcem travit cas inak

minenkak
11. jún 2024
barbora0308
11. jún 2024

@minenkak Krasne saty, skoda, ze ich uz nemaju v ponuke 🫤. A jasne, netvrdim, ze je nerealne najst 100% bavlnu, len je to naozaj velmi ojedinele.

minenkak
11. jún 2024

@barbora0308 ja osobne kupujem len čistú bavlnu alebo ľan a majú vždy