Legínovo a iné tipy na legíny do posilky

11. jún 2024

Ahojte baby, aká je kvalita legín z eshopu Legínovo? Príde mi to ako tovar z číny. Mám jedny bezšvové zo Shein a sú super, lenže sa mi po prvom použití pustilo očko v rozkroku :( Hľadám teda bezšvové push-up legíny do posilky, čo niečo vydržia, ale nestoja jedny 50+ eur. Máte tipy? Ďakujem 🙂

melanta
11. jún 2024

Najviac legín na cvičenie mám adidas a gymbeam. Ale teda pushup nenosím, stačí mi môj zadok. 😉

autor
11. jún 2024

@melanta gymbeam mam dvojo, ale nie som moc spokojna.. jedny presvitaju a druhe su mi zas volne a padaju mi :D

vanilkovazmrzka
11. jún 2024

Teraz vo velkom promuju gymglamour, mozno vyskusam, ak s tou 30% zlavou budu za nejaku zaujimavu cenu…

xrcdny16
11. jún 2024

Ahoj, ja mam x farieb zo Shein a som asi najviac spokojna-cvicim dost a nepustili este ziadne a aj z H&M mam leginy x rokov a su super ako nove.

autor
11. jún 2024

@xrcdny16 mas prosim link na tie zo shein? ja som teda objednala dvojo, jedny cierne, tie uz prisli s ockom medzi nohami a druhe modre a tie mi dnes pustili, pritom velkost mam urcite dobru, su mi aj volne, nie je to tym, ze by som ich mala moc obtiahnute.. chcela som ich vratit, ale teda doprava stoji viac ako nove :D

xrcdny16
11. jún 2024

Ak napises predajcovi ze ich chces vratit/reklamovat napise ti nech si ich nechas a vrati ti aj peniaze🙂 prave preto, ze to postovne je velmi drahe a im ide velmi o recenzie.

SHEIN Sport Studio Women's Seamless High-Elasticity Sports Leggings
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump...

autor
11. jún 2024

@xrcdny16 aha, tak to skusim, dakujem za tip 🙂

aneetra
11. jún 2024

Tiez som mala z gymbeamu, ale za mna takisto nic moc. Mam jedny aj z Lelosi, kvalitovo som myslela, ze su lepsie, na to ake maju recenzie, cize ta spokojnost tiez nie je stopercentna 😀 Este by som mozno MyProtein skusila alebo Klotink, tie ma dost lakaju. Tie ceny uz menej 😀

autor
11. jún 2024

@aneetra klotink, to je vlastne Kfit, tie jedny tiez mam, za mna moc pevne v pase, tlacia. Inak dobre stahuju, to je pravda 🙂 Lelosi mam dvojo, na doma a turistiku fajn, su asi najpohodlnejsie, ale material sa zmolkuje a cierne mi vybledli.. takze stale hladam :D