Kvalitné legíny

smejko47
12. sep 2024

Ahojte, prosím poraďte nejaké fakt kvalitné legíny ktoré nepresvitajú, sú pevnejšie a ešte úplný ideál by bol pre nižšiu postavu.. nie som veľký zástanca nosenia iba legín, ale mám bábätko tak sme vonku niekedy aj 3x denne a je mi to najpohodlnejšie 😀 teraz sa už budú nosiť bundy takže by nemalo byť veľmi vidno ale predsa keď behnem kamoske na navstevu alebo tak aby som ich mala trosku kvalitnejšie 🙂

PS úplný ideál by boli také čo pomôžu mojej celulitíde a trosku zostatkovemu brušku 😀😀 len mi tu prosím nevypisujte že s takou postavou by som si nemala dat legíny, nejdem sa pretáčať len chcem niečo pohodlne a aj dobre vyzerajúce 🙈

Ďakujem pekný deň 🤗

terina25
12. sep 2024

@smejko47 ja som teraz objednala z astratexu

moolnarkaa
12. sep 2024

@smejko47 Ahoj, ja mám od Plačkovej nejaké slim či ako sa to volalo, a nedám na ne dopustiť, sú úplne ako druhá koža, aj pekne vyformujú postavu, len neviem či sú ešte v ponuke. A potom mám ešte jedny z imoda, tie sú tiež super, ale sú také... elastickejšie? :D Proste nie take pevné, ľahšie sa obliekajú 😀 A mám 153cm, čiže som ako živý škriatok, a vôbec nie sú veľké alebo dlhé alebo čo 🙂

smejko47
autor
12. sep 2024

Malo tam byť pretŕčať*😀🙈

smejko47
autor
12. sep 2024

@terina25 napíšte potom recenziu prosím 🙂

viestta
12. sep 2024

@smejko47 Decathlon, za slusnu cenu, nepresvitaju, nenatahuju sa, neparaju sa vo svikoch

snowflakenel
12. sep 2024

Kukni zajo. Su s vyssim pasom. Pekne stiahnu brusko, su pohodlne, pevne tak akurat. Mam ich 3 rok, velakrat prane, drzia stale tvar, nezmolkiju sa. Vyuzijes aj v chladnejsom pocasi.

smejko47
autor
12. sep 2024

@moolnarkaa ja 158 tak to by mohlo fungovať 😀 boli to tieto?

nikha2809
12. sep 2024

Za mňa Calzedonia jednoznacne

moolnarkaa
12. sep 2024

@smejko47 anoooo to sú oni, ale upozorňujem, že sa naozaj troooošku ťažšie obliekajú, keďže sú sťahovacie, ale nie je to nič hrozné, stoja za to 🙂

lakebabe
12. sep 2024

@smejko47 ja mam najradšej modely od allsort. Sk sú drahšie ale kvalitné, neznicitelne, Slovenská výroba. Aj tie leginy od Plackovej sú dobré. A také športovejsie od Gymbeam. A ešte rada Calvin Klein jeans , nie sú drahé a sú ako druhá koza, mam asi stvoro. Potom Calzedonia a niektoré modely Tezenis

snowflakenel
12. sep 2024

@lakebabe dakujem za tip, idem,kuk tie.slovenske

nikasmile
12. sep 2024

@smejko47 odporúčam Calzedonia active. Choď si ich vyskúšať, perfektne sa prispôsobia a vydržia toho dosť.

lakebabe
12. sep 2024

@snowflakenel kukni ja mam tie a vysokým pasom pololeskle aj matnu kozenku. Perfektne tvaruju postavu a ani po 4 rokoch im nič nie je.

ika11123
12. sep 2024

@smejko47 ja odporúčam ZAJO legíny

joannita
12. sep 2024

@smejko47 nedavno som kupila v Tezenis, tie su super stahovacie, nepresvutaju, pevne
Ale kludne si pozri aj Shein, najdes tam tiez take ake ches za par eur a vydrzia dlho, mam ich vela.

merrysa
12. sep 2024

@joannita aj ja mám tezenis a zatiaľ najlepšie aké som mala

joannita
12. sep 2024

@merrysa inak nesmrdia ti? Takou umelinou.... Mam od nich 3ks a vsetky divne smrdia a neviem to ani vyprat. Ale inak su fakt super.

lucia13022023
12. sep 2024

Oysho

majlo1234
12. sep 2024

Ja som teraz kupila oysho, a su ako druha koza.

joannita
12. sep 2024

@smejko47 radia ti tu oysho, co ja viem tie su take tensie, ako aj Nebbia napriklad. Kedze pises o celulitide, tak bacha na taketo "druha koza" leginy, lebo tam dost "presvita" celulitida, proste vidno hrbolky. Hlavne u svetlejsich farieb....
Aj ked baby o tom vacsinou nevedia a myslia si ze im nic nepresvita 🤪

terina25
12. sep 2024

@smejko47 neviem ake chces leginy. Ja mam obyc.bavlnene. ja som spokojna. Mam modre a teraz som objednala este sive a cierne. Cena cca 15 eur,ale mala som zlavu.

maickamf
12. sep 2024

@moolnarkaa sestra ma tiez od Plackovej a presvitaju. Za tie peniaze su otrasne.
Ty si spokojna s nimi?

trendyy
12. sep 2024

@smejko47 tieto mám už asi aj 5rokov
Ale presvitajú ale sú super od plackovej

moolnarkaa
12. sep 2024

@maickamf A tieto push upky má? Mne teda vôbec nepresvítajú, a to ich mám už asi 3 roky, prané milion krát a stále si držia aj tvar, aj farbu aj všetko.

michaelam2
12. sep 2024

@smejko47 nebude tu tento nazor asi popularny ale ked sa chcem citit pohodlne tak za mna lelosi. Mam aj gymbeam, aj tezenis aj lidl…vsetky su fajn ale skor na cvicenie…ked mam v nich byt dlhsie tak si davam lelosi. A kupujem ich ked maju vypredaje a su za normalnu cenu.

selenka7
12. sep 2024

Lelosi a Pikaluna. Perfektny material, ako druha koza, tak skoro ich neznicis a maju mnozstvo vzorov.

cookie29
12. sep 2024

no je tu diskusia sice o detoch, ale zastava sa tam nazor ze leginy su spodne pradlo 🙂

Ja mam Pikaluna a spoko. Lelosi kusok menej. Ale nosim najma na sport, tak predpokladam ze pri cvikoch s babatkom to je tiez "sport" 🙂

merrysa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merrysa
12. sep 2024

@joannita ee vôbec 🤷

joannita
12. sep 2024

@smejko47 lelosi presvitaju, hlavne teda tie roznofarebne, ked urobis drep, tak gatky vidno. Rovnako....baby o tom ani nevedia a myslia si ze nepresvitaju.