Ktoré oblečenie sa vám páči na mužoch najviac a ktoré vôbec?

10. jan 2024

Ktoré oblečenie sa Vám páči na mužoch najviac a ktoré vôbec? 😁

lindous
10. jan 2024

Nepáčia sa mi super úzke vypasované nohavice/rifle a veci s obrovským nápisom značky (to ani u žien) 😂 nejaký obľúbený štýl nemám, dobre padnúci oblek, ale aj tepláky vedia byť sexy 😀

solange7
10. jan 2024

Nepacia sa mi uzke rifle a taky ten nagelovany taliansko mafiansky styl s hodinkami vacsimi ako dezertny tanier.
Paci sa mi sportova elegancia, ale nesmie to byt uplne obycajne. U muza staci pridat kvalitny doplnok a hned to vyzera smrncovnejsie. Napr kozeny opasok. A Ciste topanky. To si dost vsimam...

januska12323
10. jan 2024

Jedine o dve čísla menšie veci, ale to aj u žien.

zuzanka.zuzu
10. jan 2024

- tielko 🙈 to je pre mňa maximálne antisexi
- ružová
- sponzorské oblečenie (kofola, malboro...) ak to nie je práve profi športovec 🤦

PS ja osobne aj ponožky v sandáloch považujem za praktické (ak to nie je práve výstup na Gerlach) - nezaspinia sa nohy a nepotia sa v topánkach

sandrasstini
10. jan 2024

Suhlasim s vyssie extra vypasovane nohavice rifle, take co sa im zaseknu na lytkach a div ze neprasknu, nepacia sa mi ani moc popisane veci ako ma napr yakuza ci styl thor steinar, vysoke tenisky s vytiahnutym jazykom, tielkoooo v meste no way pre mna 😀 aj ked ma svaly, strasne sa mi to nepaci, max na plaz, ani to ne
Smrt su tie prastare modre rifle vytiahnute po pupok, hnedy opasok, do toho kockata kosela a hnede topanky ci sandale, rozgajdane tricko, alebo proste piate cez deviate
Pre mna nevkusne doplnky ako zlate velke okuliare na styl big boss, hrube retaze na krku, nausnicky v usiach, hodinky cez pol ruky, nevkusne tetovania ako napisy, obrazky krizom krazom
A takyto muzi este chodia s vyrazom pana sveta, to je pre mna este horsie nez ked su zle obleceni. To ich ego a sebavedomie
Najviac - klasika dobre padnuci oblek, rifle kosela sako a sportovo elegan. styl mikina/sako tricko tenisky
A zladene sportove oblecenie

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
coco1
10. jan 2024

Dobra tema.😉👏 vypasovene rifle - maju v tom nohy ako zena. Tielko ako sa vyssie pisalo. Tiez nechapem tie gate kockovane asi turisticke v cudnej dlzke - konciace kdesi v polke lytok. Alebo veci z doby kamennej.
Paci- velke sexi svetre v striedmych farbach, basic, kvalitne oblecenie.
Velmi sa mi pacia tie panske chelsea kozene topanky na muzoch a napr. Cierny rolak, obycajne dzinsy..

vyrovnanaosoba
10. jan 2024

Nepáčia sa mi tepláky a mikina s kapucňou. Pokiaľ nemá 15rokov. Vždy sa mi páčili muži v obleku, alebo nohavice košeľa sako, kabát. Nepáči sa mi na nich taká tá vetrovka, neviem ako sa volá, čierna a vo vnútri oranžová 🙈
Čisté pekné nenápadne tenisky, alebo topánky. A najdôležitejšie, čisté nechty a pekne voniať.

kleopatra114
10. jan 2024

Za mna je super športové - elegantne oblecenie , ale aj čisto elegantne . Uplne no go su pre mna nechutne široké teplaky ( alebo kapsace) , bombera na holohlavom typkovi , ktorý kráča tak , že mas pocit , že sa vedľa neho už na chodník nezmestis . A tiež neznasam maskacove veci - či na chlapoch alebo ženách .

jj298
10. jan 2024

Extremne vypasovane rifle ale ani tie vygajdane a kosele s kratkym rukavom na spilocenskych udalostiach a uggy a ani lakovky s kilometrovym spicom
Pacia sa mi napr kargo nohavice a all in black vacsinou. A oblek samozrejme

viera77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kik2022
10. jan 2024

Páči sa mi oblek, košele, polokošele, biele alebo čierne tričká s výstrihom vo V. Nepáčia sa mi príliš úzke rifle, tepláky (len niektoré značkové keď tak), ružové tričká, veľké šiltovky.

solange7
10. jan 2024

Este doplnam. Neznasam penazenky na suchy zips. Videla som to 2x a skoro som zabudla zavret usta. 😀
Je to sice len doplnok, ale to pokazi celkovy dojem.

janulka1802
10. jan 2024

Mne sa páči veľmi taký štýl "anglický vidiek". Za takým sa na ulici otočím. Niečo takéto...

katkaseiner
10. jan 2024

karovane (ale ze staromodne) košele...v lete karovane šortky....no a ked da niekto aj karovanu koselu ku uplne inym karovanym kratasom tak to mam dost....kamoskin muz ma na toto talent a cudujem sa kamoske ze jej to nebije do očí

jana_eyre_2
10. jan 2024

Príjemna jednoduchá elegancia - to sa mi páči..

Staronová móda 80tych rokov absolútne nie!!!! 😂

Obaja na obrázku sú moji obľúbení herci

yvankamala
10. jan 2024

Pre mňa úplne najhoršie vyzerajú slipove plavky a môže mať ten chlap akúkoľvek postavu😵‍💫

marcellka32
10. jan 2024

Nepáči: mala košeľa na pupku trčí brucho, úzke rifle, mix farieb, tepláky, vysoké tenisky a trciaci jazyk z nich, tričká a krížom cez prsia napis tomy Hilfiger, špicaté topánky, kapsicka na doklady v ruke, natlaceny mobil a peňaženku vo vacku
Páči: biela košeľa, jednofarebné veci bez nápisov, kvalitné čisté topánky, dobre sediace rifle (ani úzke ani široké)

ascotka
10. jan 2024

Modré rifle a biela športová košeľa, alebo kvalitné biele tričko. Tak z toho idem do kolien 😁 Alebo dobre padnúci oblek. A áno "anglicky vidiek" je super, ale môjmu by to asi nepristalo... Čo je najhoršie... asi taký cigánsky štýl s hrubými reťazami a potom tie módne divoké obrovské tenisky...

ivik4
10. jan 2024

Neznasam ,,priteplenych" metrosexualkov v obtiahnutych rifliach, ulizane vlasy a namyslenym ksichtom. Och

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
10. jan 2024

Vypasovane rifle sú ôk pokiaľ ma na ne muž postavu.. Ale tým nemyslím ze je chudý a vysoký.. Na niekom sú naozaj oookkk.

mamickalisticka
10. jan 2024

Môj muž je teplákový, takže toto bohužiaľ musim prekusnut, čo nenávidím sú tielka, to je hrôza a des, neznášam to! Vrchol nevkusu.. potom už len slipy a slipkove plavky 😲😲🤦🏽‍♀️ to je už na grcanie 🤣 inak mi asi nič nevadí, páči sa mi taký prírodný štýl na mužoch, alebo aj hipster, čo môj muž nie je, takže sa môžem pokochať len na obrázku 🌝🥴

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickalisticka
10. jan 2024

@janulka1802 mňam.. môj muž by si toto nikdy nedal, takže aj tá figurína by mi doma stačila 🤤🤤🤤🤤

zarrinka
10. jan 2024

Juj, ja nemám rada také tie lacné, čínske rifle, ktoré majú nápisy a zipsy asi všade. Káro košeľa a káro krátke gate to je des. Neznášam špinavé topánky a tašky cez rameno. Muž v legínach xs je tiež za mňa doslova nechutný. Ja nemám problém s mikinami s kapucňou pokiaľ sú kvalitné. Veľmi sa mi na mojom mužovi páčia tmavé košele a tričká. Ešte som zabudla na hrubú reťaz na krku či ruke, to je des....

marcellka32
10. jan 2024

Toto by mali muži čítať 🙂

zarrinka
10. jan 2024

@marcellka32 muž je vizitkou ženy 😉

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
10. jan 2024

Ja dopĺňam: jantarovy náhrdelník, korálky na krku alebo ruženec