Ktorá kabelka sa vám viac páči?

9. aug 2024

Ahojte, neviem sa rozhodnúť. Po dlhej úvahe som vybrala tieto dve kožené kabelky a neviem sa medzi nimi rozhodnúť. Cena je dosť vysoká pre mňa, preto chcem byť maximálne spokojná. Ktorá sa vám viac páči? Chcem ju do práce na bežné nosenie, obliekam sa ležérne. Prepáčte za trápny príspevok🙈

nelca0510
9. aug 2024

Mne osobne tá prvá. Hodis mi link,prosím ťa?

veronika2316
9. aug 2024

Druhá

mihula
9. aug 2024

Prvá

iv007
9. aug 2024

2. Ta prva mi pride taka panska a obycajna, druha je viac sik.

3petka
9. aug 2024

Obe sú pekne ale ta prvá je taká že bude bude vždy “in” aj keď je taká obyčajná.

autor
9. aug 2024

@nelca0510 je to značka ammyla, kabelka Lota. Šiju ti na zákazku,nemajú skladom.
@veronika2316
@mihula tiež som bola rozhodnutá už za druhú, to je značka Ľúbivé, poslednú dobu tu boli témy na tieto dve značky. Tak som pozrela a zaujali ma tieto dve. Najskôr som chcela tu druhu, ale potom sa mi zapáčila tá prvá, vyzerá tak zaujímavo, vidno že to nie je pásová výroba. Teda podľa mňa. Tak mám teraz dilemu.

sense
9. aug 2024

Mne sa páči prva

autor
9. aug 2024

@iv007
@3petka mne sa páči aj tá prvá, že je hranata, lebo tá polkruhova...no neviem,mne sa zdá že to uberá na mieste ten polkruh...a nie sú to veľké kabelky,tak každy kúsok miesta je dobrý 🤣🙃
@3petka no mne sa veľmi začali páčiť také kabelky, kde je ten materiál taký,že vlastne časom ešte opeknieva. Aké možno nie každému sa to zdá tak.

twinflame
9. aug 2024

Prva je z mojho pohladu tuctova, druha lahka a jednoducha elegancia, ktora na prvy pohlad zaujme

anelehka
9. aug 2024

Prvá 👍

majamat
9. aug 2024

prva

nikiki29
9. aug 2024

Druhá

zmrzlinka2021
9. aug 2024

Z tých dvoch tá prvá

ivik4
9. aug 2024

Prva

domiklik
9. aug 2024

Viac sa mi páči druhá. Ma jemnejšie črty a aj krajšiu pracku. Prva, to je taky brutalizmus, skôr pre chlapa, a pôsobí trochu lacno.

3petka
9. aug 2024

Ja mám tiež podobnú ale v hnedej brusenej koži a tiež som sa nechala inšpirovať kabelkou čo mala moja mama kedysi. Proste nikdy neomrzi a hodi sa ku všetkému.

autor
9. aug 2024

@3petka a tiež túto značku?

3petka
9. aug 2024

Nie to mám Anna field.

autor
9. aug 2024

@3petka jej krásna je

beataxxx
9. aug 2024

Obidve sú pekne, na tej druhej sa mi nepáči ten zauzlikovany prúžok, mna to tam rusi, tiež mám jednu podobnú tej prvej, je to nadčasová klasika

autor
9. aug 2024

@beataxxx mne napadlo či tie špicaté rohy sa nebudú časom krcit. No zatiaľ vyhráva prva čo tu hlasujete🤣🤣 a tiež sa viac prikláňam k nej...

martyzpp
9. aug 2024

Pozri ak znacku Lubive, tam maju tiez krasne, kvalitne, kozene kabelky za normalnu cenu.

3petka
9. aug 2024

Veru, páči sa mi až tak že je mi ľúto ju nosiť 😂😂😂 čakala som na ňu pól roka, lebo síce nestojí veľa ale vedela som že býva kde tu v akcii za polovicu tak som si ju ustriehnuť.

anastasiagrey
9. aug 2024

Prva 👌

autor
9. aug 2024

@martyzpp tá druha s tým uzlikom je Ľúbivé. Z nich má najviac oslovila táto.
@3petka a koľko ťa vyšla?

autor
9. aug 2024

@3petka aha, už som našla na nete. Naozaj je pekná...

adonish
9. aug 2024

Druha 😊

autor
9. aug 2024

Ďakujem žienky za názory 😉

simsalabim
9. aug 2024

Prva.

marianarem
9. aug 2024

Za mna urcite ta prva, tu by som chcela aj ja 🙂 Za mna vyzeta elegantnejsie ale aj praktickejsie a po dlhsom noseni bude podla mna vyzerat lepsie ako ta druha. Tie vytrcajuce okraje tej dtuhej a ten prilis dlhy ozdobny pasik su podla mna neprakticke a tie okraje sa mozu ohnut, ten pasik zavadzat.