Kraťasy alebo sukňa na tučnú ženu

21. jún 2023

Aké sú najlepšie kraťasy na tučnú ženu? Alebo sukňa? Asi nejaká maxi sukňa a kraťasy nad kolena? Je teplo, nedokážem sa pariť v rifliach alebo nejakých teplákoch 😒
Aby to trochu “lichotilo” postave. Mam 163 cm a 80 kg aktuálne a neviem čo na seba

viestta
21. jún 2023

sukna akakolvek a pod nu spodne gate s predlzenymi "nohami", hodvabne, viskozove, bavlnene aby sa stehna nesuchali

syslik81
21. jún 2023

dat si cyklisticke sortky a na to suknu volnu nad kolena? sortky len preto,aby sa neosuchavali stehna o seba ... inak by som si obliekla to co sa ti paci - co si myslia druhy ta trapit nemusi .. oni neziju tvoj zivot ..

zitaje
21. jún 2023

Ťažko povedať, závisí od postavy. Odhaľ to, čo máš pekné 🙂 tak sa budeš aj lepšie cítiť. AK máš pekné nohy a postavu jablko, pokojne si daj kraťasy a voľné tričko. AK máš naopak problematické práve nohy, tak dlhú sukňu.

ivangeline
21. jún 2023

Hocake kratasy mierne nad kolena alebo hocake sukne ci saty... a tiez mam skusenosti s trenim stehien,tak pod to mini kratasky,take spodne nohavicky,ci kratke leginy..

hladamematku
21. jún 2023

To čo keby si mala 50???či ublížis tým niekomu??

chcemradu
21. jún 2023

Pod si nemusíš nič dávať, stačí aviril zasyp 😉

deti95060810
21. jún 2023

daj sukňu... isto lepšie ako v rifliach.
a šaty?

h2
21. jún 2023

Šaty s vysokým pásom, voľné, A-čkový strih?

andreakg
21. jún 2023

Hocijaké šaty dlhšie, voľnejšie

elanor
21. jún 2023

Nosim riflove kratase, kusok nad kolena. Je mi tak pohodlne. V sukni by ma trafil slak. Necitim sa tak komfortne. I ked obas si dam saty, na prilezitost, k tomu ale treba predlzene spodne pradlo, aby sa stehna nesuchali.

anjelikdianka
21. jún 2023

V Bonprix maju pekné šaty aj pre moletky,ja kupujem odtial.☺️A kratasy nosím s tunikam alebo s blúzkamy.Mám 160cm a 75 kg a teraz po pôrode dvojičiek my ostalo dost vysiacé brucho takže to musím nejako skryť.😁

vroni
21. jún 2023

Pri výške 163 cm by som si rozhodne nedávala maxisuknu. Budeš vyzerať ako kolík zarazeny do zeme. Na nízkych ženách sú maxi sukne otrasné. Suknu/šaty po kolená (podľa toho, ci máš pekné kolená alebo skôr bravčové kolienka par centimetrov nad alebo pod kolená) alebo kratasy tiež cca po kolena

janetinka27
21. jún 2023

Ahoj, pri tych mierach nie si tucna. Mozes si dovolit pekne saty. Nedeformuj si postavu zbytocne megavelkym oblecenim. Ja som vyssia aj "tucnejsia" od teba a nosim pekne saty, dolezity je spravny strih. Hlavne si neobliekaj ziadne alternativy pre tucne zeny, ziadne prekombinovane modely, ziadne moletkovske plachty, oblec si to, co nosia ostatne pekne zeny.

svetlonos
21. jún 2023

Ahoj,
bonprix ma ozaj pekne veci. A pokojne vyskusaj aj tehotenske oblečenie. Gate/sukne maju ten flexibilny vysoky pas, tricka/tuniky su sirsie. Ako uz bolo pusane, pri tvojej vyske ziadne dlhe sukne, vyzera to blbo. Mala som kolegynu, postava jablko. Chodila krasne oblecena, aj moderne aj derave ryfle dala na seba 🙂 A to mala kratko ored 50tkou. Jedine dlhe co obliekla a pasovalo jej v ramci sukne bol kroj 🙂.
Ja so mala jeden cas probles s naduvanim - brucho ako melon a preto som siahla po tehotenskych veciach. Boli super napomocne 🙂

denkabemommy
21. jún 2023

Obleč si čo chceš, v čom sa dobre cítiš, budeš sa cítiť potom aj krajšie a to "peknô" budeš vyžarovať na druhých ľudí. V podstate je celému tvojmu okoliu úplne jedno ako vyzeráš a čo máš na sebe, komplexy si robíme my sami, v hlave 🙂

missviolet
21. jún 2023

odporucam skort,sortky, co vyzeraju ako sukna. reseved ma teraz perfektnu,fajnu postavu robi

simsalabim
21. jún 2023

Na suchajuce sa stehna je v takychto horucavach lepsie toto https://www.angrybeards.sk/busyb/antirub-move-i... ako sa parit v sortkach a sukni.

juliet86
21. jún 2023

nepises ci mas postavu jablko hruska presypacie hodiny... podla.mna najlepsie a najpohodlnejsie mas zavinovacie saty. tie lichotia kazdej postave a pod ne sortky od laskovo bambusove napr

autor
21. jún 2023

Ďakujem za reakcie 😊
No na moje prekvapenie sa mi stehná neodieraju. A postavu mam takú kadejakú, ja som pribratá všade nemám čo pekné vyzdvihnúť na sebe. Mam tučné brucho, stehná, ruky, zadok, tvar… ja by som sa najradšej zahalila celá 😒 a som ešte celkom mladá, mám 26 rokov čiže by som chcela nosiť niečo pre mladé baby… rozmýšľala som, a pozerala som nejaké rifľove kraťasy nad kolena, lýtka mam ako tak pekne, ešte aj stehná sa celkom dajú, vidno tam nejaký sval ale je to prerastené tukom tak sa trochu hanbím, mam aj celulitídu.
Ono niekto si povie daj si čo chceš, čo sa ti páči… ale niektorí ľudia sú hlúpi a poza chrbát sa budú smiať… 😪 keď som bola o 20-25 kg ľahšia tak som rada nosila Skinny oblečenie, sem tam aj sukne. Inak na šaty, sukne vôbec niesom, ale teraz rozmýšľam naozaj nad nejakou kaci sukňou

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz