Kombinácie legín namiesto pančúch

15. jan 2024

Ahojte, bude preslap ked si dam k satam resp sukni namiesto pancuch leginy a silonkove ponozky a k tomu vysoke cizmicky? Alebo to bude vyzerat hrozne.

V pancuchach co som si kupila je mi hrozne chladno a mam cisto cierne dlhe leginy ktore su omnoho hrubsie.

Dakovala

lindous
15. jan 2024

Mne osobne sa legíny k sukni/šatám vôbec nepáčia... ale vídam ženy, že to tak nosia, k niektorým typom šiat to vyzerá v pohode (predĺžené svetrové)... veď skús si to, uvidíš ako sa v tom budeš cítiť...

lilianka28
15. jan 2024

Ja keď je chladnejšie a chcem si obliecť sukňu/šaty, tak skombinujem jedny termo pančuchy a na nej oblečiem druhé aspoň 60 den pancuchy.

doris11
15. jan 2024

Mne osobne sa to nepaci, ale skus pozrieť termo pancuchy, vyzerajú dobre a nebude ti tak zima ako v klasických silonkovych .. alebo som pozerala už aj po takých “silonkách” ktoré sú zvnútra ako keby zateplene .. neviem či sa dajú niekde v obchodoch kúpiť, zatiaľ som ich videla len na sheine a podobne

galganka
15. jan 2024

Zrovna dnes som si kúpila v Calzedonni nejakú novinku, termopančuchy dva v jednom. Spodné sú termo telové, hrubé a na nich tenké čierne, ktoré môžem meniť. Prípadne také, ako vyššie na foto, v tých som dala bez problémov aj mínusy.

lindous
15. jan 2024

@galganka aaa už ich aj mám v košíku 😀

autor
15. jan 2024

@galganka takze realne mas na sebe 2je pancuchy

galganka
15. jan 2024

Bežne som tak chodila, takže nevidím problém. Alebo 40 den pančuchy, vonku na to legíny a v práci som jednu vrstvu zhodila.

galganka
15. jan 2024

@lindous dnes mi ich predavačka ukázala, tiež som ich rovno brala, konečne budem mať telové pančuchy na zimu, ozaj vyzerajú super termo. Tie "nerozdeliteľné" termo čierne majú teraz v Takku, dlho sa nedali nikde v kamennej predajni zohnať. A dokonca sedia aj mne 180 cm žirafe. 👍🏻

autor
15. jan 2024

@galganka neviem ci som slepa ale obcas hrube pancuchy od legin nerozpoznam 🙈🙈🙈

sense
15. jan 2024

Nosím termopancuchy

galganka
15. jan 2024

Legíny bývajú väčšinou prešité, minimálne z vnútornej strany stehien. A majú aj iný materiál. Ale dajú sa nájsť aj také pančuchové, ktoré ozaj "oklamú" zjavom, trebárs z Tchibo mám pár kúskov a v čižme by si neuhádla, či sú to pančuchy, alebo legíny a mám k nim pestrofarebné ponožky 😀

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. jan 2024

@galganka tie leginky su take panchuchove, neviem ci to skusit ci nie... silonkove ponozky schovam v cizmickach, tie su vysoke a suknu mam tak nad kolena. Neviem ci ist do toho 🤔

galganka
15. jan 2024

A ja zas neviem, s čím toľko váhaš. Obleč a uvidíš. Do mrazov som bežne mala legíny pod sukňou, a ani jednu zimu ma nikde neodstavila módna polícia za pohoršovanie 😂

autor
15. jan 2024

@galganka tak skusim 🤣🤣🤣 a cestou asi zbehnem kuknut poriadne pancuchy.

galganka
15. jan 2024

Odporúčam to Takko a Calzedoniu. Tí majú teraz aj výpredaj. Ja celé poobedie dumám, k čomu by som si obliekla jedny cukríkovo ružové, čo som nechala v obchode. 😂

lelelienka
15. jan 2024

Keby mi bola zima, vobec ma netrapi, co si kto pomysli o mojom obleceni, nauc sa to tiez a mas pokoj 😁 Vazne.
Nosievam k hrubsim satam uplne v pohode bud hrube termo pancuchy, alebo take klasicke bavlnene pancuchy, alebo leginy s hrubsimi ponozkami do ciziem.

lenkalili
15. jan 2024

Ja mám z appky temu také leginy že vyzerajú akoby som mala len čierne tenké silonky. Skvelá vec. Kupila som si tiež telove zateplené leginy a na ne dám bud telove silonky alebo takisto čierne silonky a vyzerá to ako na holej koži. Kolegyne sa ma stále pýtajú či mi nie je zima, ale pritom mi je teplo 🙂

patus_2
16. jan 2024

Pokiaľ sú to klasické jednofarebné leginy, tak nevidím dôvod prečo by to bol módny prešlap. Pochybujem, že niekto bude detailné skúmať či ich máš alebo nemáš prešité na vnútornej strane stehna :D bežné nosím legíny pod sukňu, ak je -10 tak by ma žiaden módny prešlap nedonutil mrznúť v pančuchách.