Koľko dáte za letné šaty?

15. júl 2024

Pytam sa skor bab, ktore kupuju bezne znacky, ziadne dizajnerske skvosty a zvucne znacky typu gucci 😀 tento rok som si chcela kupit dake do 30€, nenasla som nic pekne a kvalitne 🤓

malebiele
15. júl 2024

Ja mam vsetky saty z Gate, skus pozrieť, kvalita/cena
mi vyhovuje, ziadne umeliny, aspon tie co mam 🙂 a ked vychytas v zlave, mas aj za 15e jedny

koniarova
15. júl 2024

Koľko mám k dispozícii. 😂😂 Nemam problém dať aj do 100 eur,keď sa mi páčia a sedia mi.
Reserved,, Mohito, HM, Zalando .... Teraz samé výpredaje za pár šupov.

anjelicek26
15. júl 2024

Next v zlavach tiez fajn... ale treba pozerat material

jaja20
15. júl 2024

Ja kupujem šaty hlavne na dovolenkách,som vyslovene maniačka na šaty ( čo je vidno aj v mojom bazáriku 😅) a som za ne ochotná dať max. tých 30€.

marsmykkok
15. júl 2024

mám veľa do 10 eur z Gate, Lidla a podobne a mám ich dlhé roky. Najdrahšie mám asi z Orsay aj s nejakou zľavou 20 percent čo bola celkovo na všetko stáli asi okolo 25 eur a z Tesca mám tiež šaty čo stáli okolo 20 eur. Ja mám problém hlavne nájsť šaty, čo mi sedia, kedže som nižšia a hore veľmi chudá.

natall113
15. júl 2024

Ja si kupujem šaty celoročne a dám max 30€ za jedny. H&M, Mohito, Zara, Reserverd pár mám aj zo sinsay ale aj gate a Lidl čo sa mi páči to kúpim

katka700
15. júl 2024

Väčšinu šiat mám zo sekaca za 0,50 - 15 eur.

vanilkovazmrzka
15. júl 2024

Tak 15€ max, tento rok nula, minuly rok som si kupila viacere za pekne vypredajove ceny.
Ale ked sa mi velmi pacia tak dam aj viac.

nicicka
15. júl 2024

Ja som tento rok v Terranove fajne vychytala

mimi3008
15. júl 2024

Ja som si minule kupila jedne v House za 12 eur a potom som si z netu objednala dokopy 2 ks uz aj s dopravou tiez za 12 eur😊

mercy13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
onedaynick
15. júl 2024

Ja cca 40- 50 za bezne saty Next, Zara.

anjelok
15. júl 2024

Teraz v reserved sa zmestis, maju zlavy https://www.reserved.com/sk/sk/zena/odevy/saty

zmrzlinka2021
15. júl 2024

Mám osobný strop 80 eur. Kupujem bežné značky ako closet, Ted Baker, ...

duppka13
15. júl 2024

Minuly rok som si kupila dvoje rovnake v C&A sedel mi strih tak len rozne farby a jedny stali 12€. Tento rok v H&M jedny za 20 a druhe za 24 po zlave. Ak by boli nejake saty ze musim ich mat inak budem lutovat a su to saty nadcasove a kvalitne co vynosim viac rokov tak dam maximalne 100.

nenne27
15. júl 2024

Mam strasne vela siat, ale nedam viac ako 30€ za bezne letne saty.Mam stastie ze kamoska ma butik a ked chodi nakupovat do velkoskladov, mysli na mna.za par supov a za "naturalie" mam od nej saty, inak HM, Lindex, C&A, sekáč, bonprix

lenkakravcova
15. júl 2024

Bavlnené 45€. Ľanové 70€ Max 🙂

hnedovlaska1234
15. júl 2024

Ja som raz hľadala takto letne saty, pochodila som cele nakupne centrum a vobec ziadne saty ma na tolko nezaujali. Isla som potom do sekaca a kupila som si hneď dvoje za 3€ 😄😄

olimuc
16. júl 2024

Mam z min rokov z Lidla po 8€ … tento rok next ca 9-10€, moj vyber je ale obmedzeny lebo vzdy musim hladat tall … jedny som si dopriala od CK v outlete … myslim, ze 25€ ….ale saldi mi ako rit na serbel a viem, ze ich budem nosit do poslednej diery

muchotrafka298
16. júl 2024

Maximalne 40 EUR, kupujem si vacsinou na Bestsecret od Betty Barclay alebo Cartoon. U nas su vacsinou vsetky umele. Ale mam aj z Reserved alebo Mohito a su fajn. Kupujem len vo vypredajoch, nie som ochotna dat za tieto znacky 40 EUR v plnej cene /vo vypredaji ma stali maximalbe 10 EUR/

danyelia
16. júl 2024

Ja si kúpim radšej viac lacnejších šiat, aby som mala každý deň nové, ako jedny drahé a nosiť ich každý druhý deň...mám super šaty aj za 6 €, 10 €, tak do 15 € za bežné šaty väčšinou dávam

autor
16. júl 2024

Tento rok som chcela nejake ozaj pekne, dlhe, zaujimave, ale co som nasla bolo nic moc. Nejak som pozabudla na gate a hm, skocim buduci rok tam ☺️ vdaka baby za tipy

nekonecna_katastrofa
16. júl 2024

Mne sa zdá aj tých 30 veľa. Mám omnoho lacnejšie a držia už niekoľko rokov. Mám z Tesca, Lidl, od číňancov, zo sekáča, minulý rok ma prekvapil Shein, 2 také bombové ľahké šaty som si kúpila, škoda, že už nie sú v ponuke, dokúpila by som si aj iné farby. Perfektný vzdušný materiál. Pekne držia tvar, farby.

negymama
16. júl 2024

teraz som si objednala 4ks za 54 eur z orsay. vypredaj.

fion22
16. júl 2024

30 eur pred 2-3 rokmi malo inú hodnotu...aj ja som hľadala za tých povestných 30...no a kúpila som iba za 55 s kvalitou za 30🤷‍♀️

lakebabe
16. júl 2024

Už také normálne šaty je dnes pod 50 problém kúpiť stačí koľko stoja šaty v obyčajnom Reseved.
Ale tak cca od 30-50 štandardne keď kupujem na začiatku sezóny pred letom

muchotrafka298
16. júl 2024

@lakebabe presne ako pises, ze uz saty s Reserved alebo Mohito stoja v plnej cene 50 EUR a ta kvalita tomu vobec nezodpoveda.

ivana11155
16. júl 2024

@negymama a si spokojna s materialom v orsay? Ja som pred koronou mala hadam 80% veci z orsay a prestala som tam kupovat. Zda sa mi ze material isiel strasne dole kvalitou a ceny hore.

Autorka: ja som kupila v lindex dvoje saty na zac.sezony so zlavou po 30e, kvalitna viskoza, na lindex dobra cena ale nemaju zips t.z. nemozem do nich pribrat, lebo ich nedam cez hlavu - aj takto vie vyrobca usetrit😀.
Co som pozerala reserved samy polyester, mne je v tom strasne horko pocas leta, ja musim hladat len viskozu.

autor
16. júl 2024

@ivana11155 tak presne tym umelym materialom sa vyhybam. Z reservedu mam super saty, kupene tusim v akcii za cca 17€ kazde, prirodny material, aj farby drzia co sa cudujem. Ale uz som na take nenatrafila dalsie roky, bud strih nie na mna alebo umely material.

negymama
16. júl 2024

@ivana11155 ked si vzberiem z tych povodne drahsich kusov v dobrej zlave, tak som spokojna, ja zvyknem aj v kamennej predajni orsay kupovat, a zatial nemozem povedat nic zle. mam napr. prechodnu vetrovku, velmi oblubenu, casto nosenu uz 5ty rok ako nova.