Kde kupujete silónky na pevnejšie nohy?

17. nov 2023

Baby ktoré ste vyššie a plnšie kde si prosím pekne kupujete silonky/ pančuchy aby vám aj dobre sedeli? Neviem či len ja mám taký problém ale vždy sa mi zaseknu na klíne a vyššie dať nejdú brzdi ma to šitie
Kúpila som si naposledy v dm ešte take drahšie, riadila som sa tabuľkou kg a cm a vôbec nesedia nešli ani poriadne vytiahnuť, potom som si kupila tiež tam 20denove tensie ktoré sa dali kepsie natiahnuť ale nie až tak 😃to som mala L ko a XL z nich ani nerobili. Aj z beponu som mala a tam uplne malicke veľkosti
Čo mám napr sietovane pančuchy myslím že z h&m uni veľkosť tie viem natiahnuť pomaly až po plecia 😃a klin sa vôbec nezasekava
Tak ma zaujíma či to ma niekto tiež podobne.a kde kupujete

danielinda
17. nov 2023

No ja velkost oblecenia nosim M, ale kedze som vyssia, tak pancusky vzdy kupujem XL, vsetko mensie vytiahnem akurat tak po stehna. Je jedno aku znacku, ale musim to mat takto aspon o 2 cisla vacsie. Vacsinou Tezenis, Calzedonia, H&M

pallacinka29
17. nov 2023

nespoliehaj sa na tabulku… ja nosim S a pancuchy si kludne kupim L, XL

knieza_pribina
17. nov 2023

Jednoznačne najlepšie silonky na veľké baby sú v Lindexe

nevenka
17. nov 2023

No ja mam asi 10 kg nadvahu a uz mam problem, o to vacsi, ze meriam len 152 cm a vacsie ako M su mi dlhe, ale M mi je uzke...🙄

matullienka
17. nov 2023

Áno tento problém mám aj ja a teda čo sa vždy unadavam kým oblečiem.

nevenka
17. nov 2023

@pallacinka29 no ale nie su dlhe? 😑

autor
17. nov 2023

@knieza_pribina ďakujem pozriem 😊

mane01
17. nov 2023

Vzdy kupujem vacsiu velkost, kludne aj o dve cisla… minule som sa za to pohadala s premotivovanou predavackou, lebo mi tvrdila, ze si kupujem nespravnu velkost a ze si mam kupit mensie 🤦🏼 no ano, lebo moja velkost dopadne vzdy tak, ze v rozkroku mi padaju dole…

gianna
17. nov 2023

Obyčajne silonky kupujem v Kauflande, 1,49€ tuším stoja a majú aj veľké veľkosti ja kupujem xl , čo je 48/50. Majú aj xxl

miss_foxy
17. nov 2023

V Kauflande klasické pančuchy, veľkosť XL či XXL a držia brutálne a vytiahnem ich parádne. Aj na stehnách “neškrtia” 😊

lejllamt
17. nov 2023

Ja mám z Bonprixu, ale našla som fajné aj v Kiku (ale iba tenké) a dokonca v Tescu - tam aj 60 a 80 den v baleniach 2 a 3 kusy

saxana000
17. nov 2023

Kupujem vzdy zasadne vacsie cislo.