Kde kupujete podprsenky?

22abigail22
16. jún 2024

Milé dámy,

Odkiaľ si kupujete kvalitné podprsenky?

Skúsila som Astratex ale tie podprsenky na moje prsia dobre nesedia - boli sploštené. 🤷‍♀️

Nakupila som 2x v predajni Intimissimi ale boli nekvalitné. Po pár mesiacoch tie podprsenky vyzerali tak opotrebované, ako keby boli roky staré a vhodné do kontajnera. 🫣

Skúsila som aj Bonprix ale tie ich miery sú veľmi divné (aj ich uvedené rozmery sú úplné vedľa) tak neviem trafiť správnu veľkosť. 😑

muchotrafka298
16. jún 2024

Ja si kupujem Triumph, Palmers alebo aj v Lindexe som nasla. Nie kazda mi sedi, takze niekedy je to boj, cize Ti rozumiem. Nemam ich tonu, vacsinou mi vydrzia roky, lebo ich casto striedam a periem len v rukach.
V poslednom case nosim vystuzene braletky, nemam velke prsia, tak ze mi to postacuje alebo body.
Na tvojom mieste by som zvazila aj bra fitting sluzbu, ak nemas daleko Vivo alebo Bory Mall v BA, v predajni Attractiv.

skrekinko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skrekinko
16. jún 2024

Pozri Tchibo

drake122
16. jún 2024

@skrekinko Tchibo je len káva predsa

22abigail22
autor
16. jún 2024

@muchotrafka298
Ďakujem. 💗
Tie prvé 2 značky nepoznám. Lindex som si myslela, že predáva iba detské oblečenie. 😅

Áno, je to boj. 😵‍💫 Zatiaľ mi sedia len tie čo ponúka predajná Intimissimi. Ale ako píšem, nie sú kvalitné. 🙄

Bra fitting (práve v Bory Mall) mám za sebou. Pravda, nekúpila som si od nich nič lebo nemali to takú čo som zrovna chcela 🤷‍♀️ a tie ceny. 🫣

Nemám najväčšie prsia (kočík C) tak možno by som mala vyskúšať bralet. 🤔 Keď sa dá tak nosím športovú podprsenku ale nie je stále vhodné. 😶

22abigail22
autor
16. jún 2024

@drake122
Aj oblečenie sa tam nájde (aspoň online). Minimálne viem, že predávajú pyžamo. 😅

muchotrafka298
16. jún 2024

@22abigail22 dufam, ze mi nezmazu prispevok, ale Triumph spodne pradlo je casto v akcii na Zalando Louge. Ze kupis, doma vyskusat a vratis zadarmo ked nesadne.
Pre mna je Tchibo taky obchod, ze mi tam zboha nic nesedi, lebo maju take velkosti, no proste velke je tam vsetko jak na slona.
V Lindexe urcite pozri, nie je to tam ani nejak extremne drahe. Nemaju tam miliardu vzorov a farieb, ale mozno Ti prave tam nieco sadne.
Na Mileticke pri zastavke MHD oproti Salezianom je tiez obchod so spodnym pradlom, taky zasity, tam si neskusila mrknut?

skrekinko
16. jún 2024

@drake122 káva, kvalitné oblečenie, potreby do domácnosti, bytový textil.....

lilian183
16. jún 2024

@22abigail22 ja kupujem značky Triola a Tezenis

lilian183
16. jún 2024

@drake122 Tchibo už dávno nie len káva

muchotrafka298
16. jún 2024

Ja som si v Tchibo kupila postelne pradlo, to je super, skoda, ze uz z takeho materialu neviem tam dostat.
Kupila som si tam sportovu podprsenku, moje cislo bolo obrovske ako na slona, tak som vzala o dve cisla mensiu, sedela fajn. Do momentu, kym som sa nespotila na cviceni a neoprala ju.....otrasne flaky, cela taka jak "pochrumana" a pritom to bolo iba vystuzene, ziadne kostice na sport. Takze po tomto si tam ja uz spodne pradlo nekupim.

majamat
16. jún 2024

astratex, ale zavisi od strihu. nezalezi od toho, kde kupis, ale co kupis.
z Bonprix mam tiez a vzasade velkost podobna na Astratexe. aj na Astratexe su podprdy kazda ina velkostne kosicky mi v zasade sedia,a le teda ten obvod ma jedna podrda tuhy, nenatiahne sa, normalne som musela pouzit nadstvaec ( mam to na 2 podprdach ), ina znacka z Astratexu, zas obvod volnejsi,a ko by bolo dobre, dalsia akurat.

zuzubb007
16. jún 2024

Intimissimi používam roky, najlepšia značka sedia, mäkké, nič nehryzie, žiadne kostice a podobne a kvalita za mňa najlepšia, neviem čo ti na nich nevydrží, treba ich oprať na max 30-40 stupňoch ak peries na viac tak je možné, že ti ostane handra z nich, ja mám také čo majú 5 rokov aj viac a stále ich periem a nosim a sú ako nove roky

gondyo
16. jún 2024

Skús kvalitnejšie značky,marks and spencer objednáš, skiny takisto...objednaj viac veľkostí, čo nebude sedieť , bezplatne vrátiš

drake122
16. jún 2024

Máte pravdu, neuveritelné, Tchibo už predáva oblečenie a pritom to má byť káva a zase Dolce Gabana, čo má predávať oblečenie už núka kapsule do kávovarov!

vesimelonimarsista
16. jún 2024

Triumph, ine ani nenosim.

22abigail22
autor
16. jún 2024

@lilian183
Triola nepoznám. Tenezis som obehala a nenašla som také čo sa mi páčia- príliš mi lacné a gýčové. 🤷‍♀️

22abigail22
autor
16. jún 2024

@muchotrafka298
Dobre vedieť, ďakujem. 👌
Tchibo asi nevynechám lebo mi príde divné predávať oblečenie keď obchod má byť skôr o káve. 😆
Linde si určite pozriem. 🙂

22abigail22
autor
16. jún 2024

@muchotrafka298
Toto je presne moja skúsenosť s podprsenkami od Intimissimi. 😒

22abigail22
autor
16. jún 2024

@majamat
Naposledy som si objednala od Astratex kopec podprseniek. Veľa iný druhov a veľkostiach (na základe rozmerov) a ani jedna mi dobre nepadla. 🤷‍♀️
A kým vrátili peniažky tak som čakala aj mesiac (a to som ich vracala nasledujúci deň od doručenia). 🫣

majamat
16. jún 2024

@22abigail22 no ono je idealne vyskusat. ani mne vsetky strihy nesadli,a le nasla som aj take, co mi sedia.

majamat
16. jún 2024

a teda strihov je fakt vela, cize ak sa neda ist do obchodu, vyskusat, tak potom je tazko nakupovat.

22abigail22
autor
16. jún 2024

@majamat
A Intimissimi mám iba negatívnu skúsenosť.
Rozpárajú sa nitky, železo na ramienkach oxiduje a zanecháva zelené fľaky, fľaky od poty sa nezmyje. 😮‍💨
Podprsenky neperiem v práčke (práveže sa nemajú 🫣). Nepustím do umývadla vlažnú vodu, pridám mydlo, nechám "lúhovať" 10-15 minút, opláchnem a nechám odsušiť.

22abigail22
autor
16. jún 2024

@majamat
Preferujem chodiť osobne do predajne na takéto dačo (podobne robím keď potrebujem obuv) avšak darmo keď neviem akej sú kvalite. 😮‍💨
Netuším či sa dá niečo takéto reklamovať a ak áno, či by to vôbec uznali. 🤷‍♀️

majamat
16. jún 2024

@22abigail22 tie som ani neksuila, lebo nemaju moju velkost.
mne sa celkom zapacili Sassa podprdy. vlemi jednoduche, no u nas mame maly obcodik so spodnym pradlom a tam ich maju, aj ed na mna obmedzene mnozstvo.
na nete som ich videla, ale neviem ako to tma fungluje, tusim som mala nejaky problems objednavkou.

muchotrafka298
16. jún 2024

@22abigail22 ja som si raz bola kupit v Lidli, ked sa mi urvala kostica na podprde z New Yorkera v robote. Tak to pichalo, ze som proste isla do najblizsieho obchodu a to bol Lidl. Nebola uplne zla, mam ju uz par rokov len mi kosiky nesedia stopercentne. Teraz som si taku tenucku braletku v sete s gatkami na leto kupila v Primarku za 4 EUR.
Teraz aj vypredaje su, snad nieco najdes 👍🏻

majamat
16. jún 2024

taketo mam a teda to je jedina tej znacky, z mojej velkosti. https://www.sassa.sk/podprsenka-flexicup-biela

22abigail22
autor
16. jún 2024

@muchotrafka298
Najhoršia skúsenosť. Preto nakupujem vyslovene bez kostice. 🫣
Bránila som sa tomu, že pôjdem do Primarku ale asi už konečne pôjdem. 😅

majamat
16. jún 2024

@22abigail22 mne prave tie bez kostis robia placate prsia.

dominikamacakova
16. jún 2024

Skús Attractive