Kde kupujete papuče na doma?

30. okt 2023

Čaute zháňam pohodlne papuče pre seba a rodinu na doma. Asi nejaké teplejšie. Kde kupujete?
Viem že sa dajú kúpiť barskde ale zháňam nejaké ktoré si fakt zamilujem a vydržia.

melanta
30. okt 2023

Momentálne mám tieto, sú pohodlné a teplé. A pozerám, že sú v zľave, takže to vidím na objednávku. 😀 https://www.zalando.sk/ugg-scuff-sis-prezuvky-p...

janulienka85
30. okt 2023

Ja birkenstocky

letmebe8
30. okt 2023

@melanta ty vole, pekná pálka aj po zľave 😀 sú fakt také dobré, koľko vydržia? Pokiaľ sú pevné a vydržia roky tak by som skúsila aj ja.... Lebo tie lacné sa mi vždy rozpadnú veľmi skoro....

autor
30. okt 2023

@letmebe8 aj ja sa dívam na tu cenu 😄

deti95060810
30. okt 2023

@letmebe8 tiež som že či dobre vidím... 😉

autor
30. okt 2023

Ja že papučky tak za 7-8 evríčiek jedny 😅😅😅

bambi2225
30. okt 2023

nam najviac vyhovuje peter legwood. su to sice slapky a nie zateplene, ale megapohodlne a tvaruju sa teplom na konkretnu nohu. ale tiez su drahe. no vydrzia roky.

malaopicka
30. okt 2023

Treba si rozmyslieť či chceš niečo kvalitne a trvácne alebo také “papučky za 7€”. Toto proste nejde dokopy. Ja tiež odporúčam ugg alebo Tommy Hilfiger/Lagerfeld/Gant. Áno, priplatíš si, ale budeš ich nosiť roky. A na šľapky za 7€ nepotrebuješ predsa radu - choď do obchodu a kúp hociktoré, všetky budú rovnako na nič za krátky čas.

letmebe8
30. okt 2023

@malaopicka to je pravda, ja som zvykla papuče kupovať v Kik, Pepco alebo Lidl a t ď, no vydržali veľmi krátko....

slavomira236
30. okt 2023

Ja slapky protetika v tom je mojej nohe najlepsie stoja cca 20ku v zdravotnickych ale mam ich uz 8smy rok...

andruska80
30. okt 2023

Ja už pár rokov kupujem od tejto pani na sashe https://www.sashe.sk/Miricitka - vyrába z recyklovanych materiálov a papuče sú príjemné, mäkké, dajú sa aj oprať, vydržia dlhšie ako čo som mala predtým obyčajne z Kik a pod a aj cena je v pohode. Akože s tými spomínanými vyššie sa asi kvalitou porovnať nedajú (nemala som ich, tak neviem), ale my sme s nimi spokojní

trema
30. okt 2023

Mjartan papuce pozri, mame cela rodina, teplucke, pohodlne, ja mam svoje uz 5. rok

ghoul_
30. okt 2023

Pepco, Kik, tedi , action , lidl , kaufland , tesco

melanta
30. okt 2023

@letmebe8 áno, vydržia dlho. Je to ako píše @malaopicka buď si človek kúpi niečo kvalitné a vydrží to dlho a to nielen z pohľadu funkčnosti ale aj výzoru, alebo si kúpi niečo za 7 euro a potom je logické, že kvalita je aj primeraná cene. A teda ak chce niekto papuče za 7 eur, tak ozaj nerozumiem tomu pýtať sa. Akože vlnené papuče kúpu v každom obchode typu Pepco, Kik a podobne.

autor
30. okt 2023

@andruska80 akurát som si ju pozrela. A naspodu sú spevnene? Či len tiež latka?

autor
30. okt 2023

@trema akurát som si ich pozrela, a nie sú tvrdé príliš? Naspodu je podrážka ? Neviem či sa mi to zdá ale nieje tam taká tvrdá platforma naspodu? Dalujem 🙂

bucko555
30. okt 2023

Obyčajne gumené šľapky, tie posledné som mala asi 13 rokov teraz som ich menila

trema
30. okt 2023

Vobec nie su tvrde, ta kozusinka je aj pod chodidlom. Mne sa velmi dobre nosia a to v lete nosim ortopedicke slapky

belllinka
30. okt 2023

Tie papuce za stovecku su asi tak na to, ked sa osprchujes a prejdes 5metrov k posteli 😀 Cely den v tom asi nebudes behat po dome, upratovat, varit… ako sa to vobec cisti? Daju sa vyprat respektive ako vyzera ta kozusinka po oprati?
@melanta
@letmebe8

andruska80
30. okt 2023

Zo spodu je pevnejšia látka, nemajú tvrdu podrážku, mne to tak vyhovuje... 😀

lubmar
30. okt 2023

My kupujeme od tohto vyrobcu, nejaky Štaffen, https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfb..., su niekde od Ziliny, lepsie papuce som jakziv nemala, a to som uz kupovala vsade mozne, v zahranici, znackove, neznackove, tieto su site z kobercovej latky, makkucke, tiche, pohodlne, ale co je hlavne neznicitelne, periem ich kazdy tyzden, susim v susicke, su stale ako nove. Stoja cca 10 euro, kupovavam ich u nas na jarmoku celej rodine a vsetkym znamym, vsetci si ich chvalia. Kupujem ich kazdy rok ale nie pre to, ze by boli znicene, ale zas inej farby, aby bola zmena, nakolko ani po rokoch im nic nie je. Mne vyhovuju ze netukaju o plavajucu podlahu ako tie typy so syntetikou na spodu a v zime v nich neoziaba, fakt su vyborne.

babulkomale
31. okt 2023

@letmebe8 neuveris ,ale v casovej nudzi kupene penove slapky v beznom lacnom obchode mi vydrzali roky a su mi na doma velmi pohodlne, ja vstavam viackrat za noc, nemozem sa pasovat do nejakych chlpov. Kupila som potom skusobne dalsie a tiez par rokov vydrzali. Asi ze nemam sto kil, neviem cim to je.

letmebe8
31. okt 2023

@belllinka mna si asi oznacila omylom, ja nepisem ze ich mam.

letmebe8
31. okt 2023

@babulkomale 100 kg nemam ani ja, ani 90, ani 80....kazdemu vyhovuje nieco ine, kazdy inak chodi - inym stylom, niekto viac sucha nohami mozno, niekto menej..... niekto sa potkyna, niekto nie.... kazdy sme iny a 100 ludi 100 chuti.

babulkomale
31. okt 2023

@letmebe8 je to mozne, lebo inak mi to nejde do hlavy, papuce za 5€ a ja ich mam tri roky urcite a to ich cistim jarou a kefkou...