Kde kúpim takéto oblečenie?

15. feb 2024

Ahojte, viete mi poradit, kde zozeniem taketo sety vid. fotky nizsie alebo ako ich vlastne hladat na internete? 🫣 Nachadzam ich iba na Aliexprese...a bojim sa tej kvality. Radsej by som nieco kludne aj drahsie s normalnym e-shopom alebo kamennou predjnou a hlavne v dobrej kvalite. Dakujem!

dejka77
15. feb 2024

Tak nieco podobne ako to prve som videla v nejakych obchodoch. Skus newyorker, gate, takko, reserved.

loliki
15. feb 2024

Objednaj a zistíš, či budeš spokojná s kvalitou. Hlavne sa dobre odmeraj a objednávaj správnu veľkosť.

lucia13022023
15. feb 2024

V Zare majú podobné

vanilkovazmrzka
16. feb 2024

To je nejaky novy trend? Potom v kazdom jednom fast fashion retazci.

autor
16. feb 2024

@vanilkovazmrzka Netusim, trendy nesledujem...mne sa to iba paci. Ja som to v ziadnom obchode zatial nevidela, ty ano?

@lucia13022023 dakujem, ale tam su zatial za mna iba velmi elegantne varianty.

@dejka77 dakujem, okrem takka som obchody popozerala a ja osobne nenasla 🫤.

@loliki Och neviem, ci sa odvazim, zatial mam povacsine iba zle skusenoti. Kvalita otrasna...

moonlight1210
16. feb 2024

Tuto jesen/zimu to bol trend a takychto modelov z pleteniny s palazzo teplakmi a k zomu roznym topom malo vela obchodov.

Nieco podobne tomu prvemu v sedom (tiez v rebrovanom vzore) maju napr. v Lidl online shope.

Ibaze sezona uz konci, tak neviem, ci to este niekde budu mat. Alebo mat este vsetky velkosti. Skor uz len dopredaj.
Mozno zas buducu jesen/zimu.

lucia13022023
16. feb 2024

@autorka majú Teplákove supravy a neprídu mi veľmi elegantne

ninusa221
16. feb 2024

Ja mám zo sheinu taký set že tricko a legíny a úplne top kvalita!

autor
16. feb 2024

@moonlight1210 Dakujem za info 🤗. Ja teda jeden taky rebrovany zimny cierny s dlhym rukavom akurat z lidl shopu mam a strasne ho mam rada, je to uplne najpohodlnejsia a praktickejsia vec na nakupy, prechadzky a pod. Hladam, ale nieco s kratkym rukavom alebo bez, vhodne na jar a leto, tieto z ali su vraj z priedusnych materialov...tak ja neviem, ci to mam riskunut 🫤. Mozno este pockam na nove jarne kolekcie, mozno budu, taketo sety k dispo...

autor
16. feb 2024

@lucia13022023 Ano to som si vsimla, ale ja teplaky neznesiem na sebe 🫣.

autor
16. feb 2024

@ninusa221 dakujem, mrkne teda aj shein, ci nahodou nieco nenajdem!

mikaelka1
16. feb 2024

Shein - kvalita je dobra, greenapple

mk1111111111
18. feb 2024

Myslim, ze v H&M a v gate som to videla. Ale, na to musi byt echt dobra postava.