Kde kúpim pekné značkové tričko?

19. máj 2024

Ahojte, viete mi prosím poradiť nejakú stránku alebo obchod, kde kúpim pekne značkové tricko ale nie veľmi drahé. Aby bolo kvalitné a dobre vyzeralo na postave. Ďakujem veľmi pekne

lucyluska
19. máj 2024

Ahoj, čo nieje veľmi drahe?
Aká veľkosť ?
Aké značky?
Mrknem na jednom obchode, ber registrácia ťa tam nepustia a zbytočne sa registrovať zatial.

gondyo
19. máj 2024

Tom tailor napr

kitycat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kris_tin257
19. máj 2024

Dá sa kúpiť lacné aj na about you keď sa ti pošťastí, závisí ale čo považuješ za kvalitnú značku

marsmykkok
19. máj 2024

Gin Tonic napríklad alebo spomínaný Tom Tailor. Nejaký proste drahší obchod s ležérnou módou odporúčam-kamenný, nech tričko vidíš. Ja mám napríklad Levis z Abou You a top kvalita, ale v tých eshopoch je to risk, zase čo mám zo spordirectu a jedného športového eshopu tričká Puma tak kvalita nič moc.

kris_tin257
19. máj 2024

@marsmykkok čo sa týka Levis tričká oni sa vyrábajú v rôznych krajinách tie isté tričká, my na predajni sme mali jedno tričko z troch rôznych krajín a každé malo inú kvalitu 😊

simona1998
19. máj 2024

@kris_tin257 mala som tričko levis z About you za 50€ ešte keď to bola akože novinka . Prišlo mi to , na tričku napísané made in Turkey a keď som ho chytila a pozrel naň , tak som aj cez to tričko videla aký “kvalitný” materiál to bol . Potom na dovolenke v Turecku som kúpila to iste tričko 3ks za 10€ a kvalita lepšia o dosť

eliska13
19. máj 2024

Dnes som si kúpila na best secret Ralph Lauren za 35 eur popozerať neviem akú značku, štýl chces

noname12345789
3. jún 2024

gomez.eu, answear.sk…

tilly
3. jún 2024

BestSecret https://invite.bestsecret.com/V7F-LFT-8G9?c=sk&...

Ja kupujem 90% vecí tam. Musíš natrafiť, ale dajú sa občas aj s 80% zľavou. A na prvý nákup je 10%