Kde kúpim basic tričká?

1. máj 2024

Ahojte kde prosím kúpim obyčajne tričká, jednoduchy strih, na výber rôzne farby, bez všelijakých vzorov ktoré budú držať farbu a tvar aj po oprati? S ktorou znackou alebo obchodom ste spokojné?
Mám také zo Zary vo viacerých farbách ale sú skôr na zimu z hrubsieho materiálu a strih ku krku. Chcela by som niečo aj na jarné/letne obdobie.
Ďakujem vopred 🙏

barbora0308
1. máj 2024

Ja mam velmi rada basic tricka od Vero Moda. Lahky, vzdusny material zo 100% bavlny, za mna idealne na leto. Pozri Zalando, od danej znacky najdes basic tricka v roznych farbach a strihoch.

luciaruz
1. máj 2024

Skus about you alebo zalando. Mávajú dvoj, troj balenia klasickych tričiek ta par eur

hipuska
1. máj 2024

@luciaruz su to trošku elastické tričká? Či aká kvalita?

gejb
1. máj 2024

Ja mam take z Gate. Uz ich mam par rokov a su stále rovnaké. Su bez potlače bez vzorov, nájdeš aj rôzne strihy. Mávajú ich stále..ale musis siahnuť po tých akoby pevnejsich, bavlnenych, nie umelych - tie sa zmolkuju.

marca12
1. máj 2024

H&M

hipuska
1. máj 2024

@dundulica 16€ za obyčajné tričko...to už sú aké palky toto

zuzanockamt
1. máj 2024

Bonprix a dobrytextil.sk

luciaruz
1. máj 2024

@hipuska ano, bavlna s elastanom, klasické tričko, elasticke bavlnene.

mirage
1. máj 2024

@hipuska ha 🙂 ja si kupujem basic tricka aj za 30. Ale radsej kupim za 30, ktore sa nezbehne, nevytaha, drzi si formu, ako smejd za 15.

lenkasarka
1. máj 2024

@mirage poraď,kde? Potrebujem take pod saka.

adik64
1. máj 2024

Odporucam zn. Veronika In, mam viacero triciek a vsetky su ok aj po rokoch nosenia a prania. Su drahsie, ale stoja za to.

mirage
1. máj 2024

@lenkasarka tiez Veronika in a Cos
@adik64

lenkasarka
1. máj 2024

@mirage pozriem si vsaka ♥️

trema
1. máj 2024

Lubica

hipuska
1. máj 2024

@mirage jasné mi to je. Veď záleží, k akej príležitosti. Ja Basic nosím na doma. Takze nemam potrebu vysokej investície

katie253
1. máj 2024

Ja som kúpila v Gate a New Yorker

lasona
1. máj 2024

Kúpila som reserved

andy57
1. máj 2024

Ja mám rada z gate, vydržia x praní a nezmolkuju sa