Kabelka k šatám na svadbu

gesture
27. aug 2023

Ahojte, baby! Aká kabelka by sa vám hodila k takýmto šatám na svadbu prosím? Ďakujem za rady! 🙂

pribinak
27. aug 2023

@gesture tieto šaty sa na svadbu nehodia

gejb
27. aug 2023

@gesture mala bezova, mala modra. S tenkým remienkom cez rameno.

gesture
autor
27. aug 2023

@pribinak prečo?🙂 nemám rada tie klasické honosné šaty na svadby 🙂 necítim sa v nich dobre :(

gesture
autor
27. aug 2023

@gejb ďakujem 🙂

gejb
27. aug 2023

@pribinak záleží aká je to svadba a kde. ak to nie je nóbl svadba v kaštieli alebo na zámku tak sa hodia.

pribinak
27. aug 2023

@gesture nemajú pre mna taký sviatočný nádych

gesture
autor
27. aug 2023

@pribinak ok! Ďakujem za názor 🙂

gesture
autor
27. aug 2023

@gejb nie, nejde o svadbu na zámku ani v kaštieli 🙂

pribinak
27. aug 2023

@gejb za mna nie, nemajú taký ten sviatočný nádych.
Autorka má štíhlu postavu, môže si vybrať aj lepšie šaty

gejb
27. aug 2023

@gesture tak potom pohoda. Nepytala si sa sice, ale dala by som slávnostnejsi účes k nim a pekne nausnice 😉

tykat
27. aug 2023

@gesture hladka pudrova a aj pudrove lodicky. Vlasy vycesat dohora, na krk nejaky jemny sperk, retiazku a nausnice.

gesture
autor
27. aug 2023

@gejb ďakujem za rady !!! Moc nechodím na svadby a táto je po veľmi dlhom čase 🙂 a navyše nie som moc satovy typ!! 🙂))

gesture
autor
27. aug 2023

@tykat ďakujem za radu! Chcela by som nejaký pekný cop! 🙂

patka06
27. aug 2023

@gesture reálne možno vyzerajú lepšie, podľa foto sú to šaty na bežné nosenie, určite nie na svadbu.
Kabelku k nim jednoduchú svetlú béžovú

kp7333
27. aug 2023

Za mna su tieto saty uplne v pohode na svadbu. Ked sa doladia jemnymi sandalkami ci lodickami a kabelkou napr. v svetlobezovej farbe, tak to bude posobit elegantne. A su ovela vhodnejsie na svadbu ako dlhe roby s vystrihmi az po pupok, ci nekonecnym rozparkom, ktore sa hodia skor na vecer, ako na prave poludnie.

blancheporte
27. aug 2023

@gesture musíš ich mať? Vyzeráš v nich staršie,robia ťa staršou...skús prehodnotiť. Veď nemusíš mať nič nóbl,ale aspoň skús ísť do jednofarebnych. Neber to v zlom.To len môj názor.

gesture
autor
27. aug 2023

Toto je foto z blízka! Akceptujem, ak sa niektorým podľa vás nehodia na svadbu! 🙂 Mne sa zdali byt slušné a cítila som sa v nich dobre 🙂 V podstate som sa pytala len na kabelku, tým že majú tu “čipku”

gesture
autor
27. aug 2023

@blancheporte neberiem v pohode! Cítila som sa v nich dobre 🙂

cacianka
27. aug 2023

@blancheporte alebo svetlejšie farby aby rozjasnili tvár

gesture
autor
27. aug 2023

@kp7333 ďakujem pekne za názor! 🙂 nechcela som nič honosné lebo to nie je ani môj štýl a necítim da tak dobre! Vyskúšala som si zopár takých kúskov

misienka123
27. aug 2023

Bola som behom 2 rokoch na 5tich svadbách..nosi sa úplne všetko..ja na tých šatách nevidím nič zlé aby si v nich nemohla ísť na svadbu

januska12323
27. aug 2023

Tak ísť v nich môžeš ale podľa mňa sa ti nehodia. S takou postavou a mladým vekom si môžeš dovoliť kratšie s jednoduchším vzorom.

gesture
autor
27. aug 2023

@blancheporte hľadala som aj jednofarebne - buď nemali moju veľkosť alebo mi nesadol strih. :( 3 dni som behala po obchodoch a toto bolo jedine čo mi sadlo a ako tak pozdávalo :(

blancheporte
27. aug 2023

@cacianka alebo....presne. Mne ten vzor a farba pôsobia staro.

blancheporte
27. aug 2023

@gesture ak sa v nich dobre cítiš a sú pohodlné,kľudne ich vezmi. Prajem príjemnú zábavu na svadbe.😀

kp7333
27. aug 2023

@gesture honosnu robu ma svadbe mat nevesta, dlhe svetle roby druzicky. ostatni hostia maju byt obleceni elegantne, nie honosne. nejedna sa predsa o ples, ale o popoludnajsiu slavnost. Velmi komicky posobi, ked na letnej svadbe v exterieri maju niektore zeny oblecenu tazke robu.

nelca84
27. aug 2023

@gesture bohuzial, nesvedcia ti, naozaj ti pridavaju na veku. No ale ak si o nich presvedcena... kabelku ti uz poradili

gesture
autor
27. aug 2023

Ďakujem za názory! Pekný deň Vám prajem baby!! 🙂))

eternity24
27. aug 2023

Saty sa na svadbu urcite hodia. Viac honosnosti im môžeš dodať práve doplnkami , pekným účesom a make upom. Inšpiráciu nájdeš na Pinterest, google.

asia83
27. aug 2023

@gesture
@gesture Šaty sú krásne…pre päťdesiatročnú ženu. Ste mladá, pekná, s dobrou postavou, ešte si to rozmyslite a hľadajte ďalej.