Jesenné must have

9. sep 2024

Ahojte, s dnešným mokrým počasím som zistila, že nemáme žiadne jesenné potrebnosti! Gumáky premokajú, kychaú už všetky susedovie deti a nejaký prechodný overal tiež hľadám márne. Preto vás prosím o tipy na vaše jesenné goodies, bez ktorých neviete fungovať. Primárne zháňam tipy na dobre vitamíny (gumové cukríky ideálne), super gumáky, nejakú softshelku, nejaký nepremokavý overal ale nie zimný aaa ideálne aby to bolo škôlka friendly! Ale oceníme aj rady na iné pre vás nezbytnosti. Je to pre 4 ročného štramaka.

alissa1222
9. sep 2024

Ak môžem pripnem sa tiež by ma zaujímal nejaký pekny overal jesenný kde kúpim pre dievcatko

biba_18
9. sep 2024

bohyňu, ja rozmýšľam načo ti je nepremokavý overal. a to ty pre dieťa chceš 😂😂🤦‍♀️

demodun
9. sep 2024

@biba_18 veď do MHD ideálne, nie? 😃

biba_18
9. sep 2024

@demodun ja nosím overaly. preto mi to ale že fakt vŕtalo v hlave 😂😂

nikol789
9. sep 2024

My máme z Lidl overal do dažďa

ukulela
9. sep 2024

gumaky demar. ostatne som kupovala/zhanala podla potreby a co mi brnklo do nosa ... do skolky im nepremokava stacila lacna suprava z lidlu. overal/kombinezu mali len zimnu, na jesen nohavice a vetrovku.

roka84
9. sep 2024

Tchibo, kupujem roky ....kúpiš tam vsetko čo si vymenovala... nepremokne, neprefuka a teraz majú pekný kolekciu 👌☺️

lucijalucy
9. sep 2024

Gumáky buď Lidl alebo Demar, bunda aj overal tiež Lidl (majú aj softshellove overaly), z doplnkov užíva iba rybí olej Dr. Möllers

svetlonos
9. sep 2024

Tchibo online - nájdeš všetko ci si písala až na tých gumových medveďov 🤪 Ja som spokojná, od babetka až po väčšie deťúrence.

aurora33
9. sep 2024

@roka84 aj ja deťom odmalička len a len Tchibo

autor
9. sep 2024

Ďakujem krásne! S týmto overalom nemáte náhodou skúsenosti? 🙂

pralinka86
9. sep 2024

V tomto veku sa mi viac osvedcilo mat osobitne sofsthellovu bundu (tu s flisom, nosia celu jesen/jar), k tomu softshellove nohavice (aj bez zateplenia aj tie s flisom - davam podla teploty) a jedny gumene gate na traky na fakt mlacky a dazde. Bunda je univerzalna, ci uz k teplakom, obyc gatiam alebo ak treba, tak k nej aj soft.gate. Soft. gate preziju jemne vlhko, bezne blato, spinu, su priedusnejsie nez tie gumene a teda do škôlky a bezne vlhko, chlad, blato su podla mna dostatocne. Decka natiahnu na obycajne teplaky/leginy len. Značky unuo, sijemesrdcem, dupeto. Gumaky decathlon, Sportisimo, hoc co..hlavne nech sa cez ne tie nepremokavé gate natiahnu

olimuc
9. sep 2024

Softshellovy Overal pozri iElm maju pekne vzory a su friendly k comukolvek (k penazenke uplne nie), gate a bundy - moji favoriti boli Name it (mam dojem ze aj rastu) a Jako-O, gumaky Demar s ponozkovou vlozkou …

adonish
10. sep 2024

Gumaky nosia deti EnFant uz niekolko rokov, softshellove nohavice (davam sit), nepremokava bunda Decathlon /Lidl a samozrejme prsiplast 😂

1sally12
10. sep 2024

Zase to must have🙄

simca06022011
10. sep 2024

gumaky, potom nepremokave nohavice, a softshelka. Overal zbytocnost pre nas totalne. JEsen je taka, ze rano chladno, potom horuco.. ked je overal, ani boh nevie ake bude pocasie, kam si to da/neda, bude zima/teplo.. spoti sa/nespoti sa. K tomu aj dieta rychlo rastie = tym padom je to vec fakt sezonna. Sofshellka jedna zatiahne pracu aj za overal, aj za bundu, a to co sme mali my kedysi aj za prsiplast. Dokonca sme nemali nakoniec ani nepremokave nohavice, moja to nechcela, na leginy si davala termo nohavice, a na zimu potom hrubsie. Softshelove gate ak zozenies, tak este lepsie. Dokonca softshell aj vzime sme nosili, kupovala som bundu vacsiu, a davala si pod to dcera hrubu mikinu/sveter.
Jasne v zime overal, resp oteplovaky+bunda (zase praktickejsie ako overal) to bola zase dalsia vec.

zuzinabila
10. sep 2024

Gumaky jedine kaučukové. Neprosim si spotene nohy🙂

lenkakravcova
10. sep 2024

za mňa ešte hrubá plyšová mikina na zips 🙂