Je táto kabelka fake alebo originál?

sandri2009
15. jún 2024

Dobrý deň. Prosím vás, viete mi poradiť, resp. povedať, či je táto kabelka originál. Lebo ja mám taký pocit, že nie je. Prikladám aj fotky. Vopred ďakujem veeľmi pekne za odpoveď.

stanulienkat
15. jún 2024

To je nejaka vychytena znacka? Ja mam take topanky. Poradit ti neviem.

petamich
15. jún 2024

ja teda verim tomu, ze nikto nerobi fejky kabeliek, ktore stoja 50-100€ 😬 alebo aspon si naivne myslim, ze fejky sa robia pre ine znacky

barbora0308
15. jún 2024

@sandri2009 Podla mna je original, podla coho usudzujes ze je fake?

barbora0308
15. jún 2024

@petamich Tato kabelka stala vo vypredaji 38€ 😅 takze pochybujem, ze by z nej robili fejky...

petamich
15. jún 2024

@barbora0308 tiez sa mi to nezda 🙂

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
15. jún 2024

Made in PRC, tym je to vysvetlene

barbora0308
15. jún 2024

@taynee Wow, skvely postreh! Vazne ju ma kazda kabelka tejto znacky 😱. Takze to bude naozaj fake, zasnem...

tenerifka
15. jún 2024

Znacka ako H&M..... Nie je to jedno, ci je, to original?

muchotrafka298
15. jún 2024

Amen tma, ked sa fejkuju uz aj kabelky za 50 EUR.

vesimelonimarsista
15. jún 2024

Kde vy zeny chodite na taketo sunty?

sardinka32
15. jún 2024

Ja som v živote o tejto značke nepočula, ale čo som si pozrela teraz zopár kabeliek na nete a porovnala s Tvojou, príde mi to fejk...

patus_2
15. jún 2024

@sandri2009 už len kvôli tej nášivke vo vnútri, si myslím, že je to fejk. Ja neviem ani len ponožky zaštopkať, ale tu nášivku by som určite prišila krajšie.

sandri2009
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandri2009
autor
15. jún 2024

@patus_2 No, to je ďalšia vec, prečo si myslím, že je to fake. Ale tak kúpila som ju, lebo ponúkla mi ju za cenu, za ktorú kúpim kabelku aj v normálnom obchode ako je New Yorker a pod. Len neviem, či tá pani, čo mi ju predala, či sa nevyzná alebo len klame ľuďom.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandri2009
autor
15. jún 2024

@taynee Tak ale pani v sekáči za ňu pýtala 38€, čo je podľa mňa prehnaná suma a ešte na to, že to je fake. Avšak, ja som ju kúpila o 20€ lacnejšie, lebo bola zľava, inak by som ju nekúpila. A mne je v podstate jedno, či je fake alebo originál, len mne išlo o to, že tá pani ju hrdo predáva ako značkovú a tvári sa, aká je super a za super cenu.
A ďakujem veľmi pekne všetkým za odpovede 🤗.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandri2009
autor
15. jún 2024

@taynee Viete čo, ja si skôr myslím, že vie rozoznať, lenže ona kebyže má možnosť, tak vám predá aj 💩 v sáčku (s prepáčením). Lebo bola neskutočne dotieravá a všetko je krásne, úžasné za super cenu a pani neskutočne preafektovaná a falošná.

martinmmartin
15. jún 2024

Pozor , nemusi byt fake ale moze to byt produkt "made for outlet".
Kazda handrarska firma ma dceru ktora produkuje s pozehnanim matky lacne handry iba do outletov ovela nizsej kvality . ( Ralf loren ma POLO ralf loren, max Zaťra ma BCBG max zara a podobne)

lakebabe
15. jún 2024

@sandri2009 skôr si myslím, že ta pani netuší , že takúto značku by išiel ktosi falsovat. Je to jedna z nizkorozpoctovych znaciek kabeliek a tiez, by ma nenapadlo , že z tohto niekto spraví fejk

kiki68
15. jún 2024

Ked to preda za nejaky ferovu cenu, tak ok. Chapes, kupis to a dobre to vyzera a nepreplatis to nejak

lavender94
15. jún 2024

Fejková kabelka zo sekáča za 38€ 😂😂😂 tá žena vie fakt predať všetko

lulinqa
15. jún 2024

Kde si bola v sekáči?

sandri2009
autor
15. jún 2024

@lavender94 Ja som ju kúpila síce za 19€, ale aj to mi prišlo trošku dosť, ale páčila sa mi veľmi.

sandri2009
autor
15. jún 2024

@lulinqa V sekáči s názvom "Outlet Galéria", ktorý je v Sučanoch.

lavender94
15. jún 2024

@sandri2009 aha, ja som to blbo pochopila, myslela som, že za 38.

dominikamacakova
16. jún 2024

To je nejaká čínska značka. To je ako keby som si kúpila v lacnom butiku nejakú kabelku s pofidernou značkou a pýtala sa či je to fejk. Nemá absolútne žiadnu hodnotu ani ako originál.

calgary
21. jún 2024

@stanulienkat tak,toto značka je, dobrá,aj parfémy ma dobré,ale kabelka je fejk,lebo na prednej strane,kabelky,ten zlatý nápis,,biagotti,,je osadený o niečo nižšie,chyba,..,,fejkuju sa úplne lacné značky,a táto nie je až taká lacná značka.