Je Pandora ešte stále in?

7. aug 2024

Je Pandora este stale in?

evcagabi
7. aug 2024

Ja nosim stale, paci sa mi ale uz nekupujem/nedostavam. Myslim, ze ten naj boom ma davno za sebou

gejb
7. aug 2024

Nie

autor
7. aug 2024

@gejb Co je teraz in?

macatt
7. aug 2024

Podľa mňa sú teraz in iné značky, mňa napadli štvorlístky(vygoogli) 🌝 Pandore už odzvonilo, už som nevidela nikomu..

lucykelly
7. aug 2024

ja nosím, lebo som dostala ako darček a neriešim, či je alebo nie je in

autor
7. aug 2024

@macatt to je nejaka znacka?

maca1984
7. aug 2024

Pandoru už nenosím,neviem prečo- začal mi ten náramok na ruke vadiť.
Ale roky nosím Shamballa náramok, toho boom už tiež prešiel, a je mi to jedno.
Mne sa stále páči.
Pandoru inak bežne vidím ľuďom, stále.

andrea2323
7. aug 2024

Mne už tiež vadí ten klasický ich náramok na sebe, prestala som nosiť.. ale inak značka Pandora má pekné šperky, robia veľa iných vecí ☺️

louise
7. aug 2024

Mne je jedno, či je in alebo nie, rozhodujem sa podľa toho, čo pre mňa šperk znamená a či sa mi páči. Pandoru nosím už roky a aj budem bez ohľadu na módne trendy.

moonlight1210
7. aug 2024

Ja tiez vidam zeny, co nosia Pandoru. Mozno ten naj boom uz presiel, ale stale sa nosi. Aj ako nahrdeniky, nausnice, prstene.

zobaka
7. aug 2024

aj oni sa posunuli, majú aj iné šperky, ja mám od nich klasickú hrubú reťaz na ruku, tie kolekcie predtým s vešaním čačiek sa mi nepáčia

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozculena
7. aug 2024

@gejb to ako vieš,že to nie je IN? A kto o tom rozhoduje?

ysseba
7. aug 2024

Ja Pandoru nosím, dostala som tento šperk ako darček a nosím ju. A či je IN? Tak to mi je úplne že šuma fuk. Ak napríklad svadobná obrúčka už nebude (ani neviem podľa koho) IN, tak si s mužom kúpite novú, modernú a potom o 3 roku ešte modernejšiu? Nos čo sa páči tebe a čo má pre teba význam.

minenkak
7. aug 2024

Nikdy nebola in

gabika0825
7. aug 2024

Na mna tá Pandora pôsobí tak strašne lacno,aj čo sa naramkov a príveskov na ne týka ale aj ostatne veci čo predávajú. Vieš nájsť oveľa krajsie veci a hlavne zo zlata a nie len pozlátene, za tu cenu. Pandora je len o značke

sisska96
7. aug 2024

Ja tiež mám. Je mi úplne jedno či je in

dzt
7. aug 2024

Ak sa tebe páči, tak čo riešiš 🤷🏽‍♀️

elzena2
7. aug 2024

Podľa mojej 22 rocnej kolegyne sú in sperky, ktoré vyraba napr. toto duo mama/dcera byisabelledesign.com

sense
7. aug 2024

Ja nosím a neriešim či je in alebo nie...

milanemila
7. aug 2024

Ten najvacsi boom je urcite uz prec, mne sa vzdy pacila ta myslienka, ze si clovek kupi/dostane koralku symbolizujucu nejaku udalost a ako spomienka/pamiatka je to velmi pekny napad, len to prevedenie mi nebolo podla vkusu. Treba ale nosit to co sa cloveku paci bez ohladu na to ci je to “IN” alebo nie.
Mne sa napriklad pacia (hlavne teraz na leto) tieto veci, maju taky bali letny dovolenkovo primorsky vibe :D https://biubali.com/collections/biu-bali
Samozrejme, ze sa mi tam nepaci vsetko, ale kombinacia perly, koralky a pozlatene je mne podla vkusu na take bezne nosenie. Samozrejme sa tu nebavime o realnych sperkoch na nejaku prilezitost.

elzena2
7. aug 2024

@milanemila aha, presne, to je taký styl, ako som ja davala link

sabina230
7. aug 2024

Pandora má super myšlienku s tými korálkami. Tiež mám doma ale nenosím to už pretože je to na mňa dosť ťažké a vadí mi to pri práci ako sa mi to stále posúva po ruke a tie korálky ma tlačia. Páčia sa mi od nich tie jednoduchšie veci ako prstene napríklad.
Navyše moja sesternica bude mať za chvíľu 18 a povedala mi že by chcela náramok od pandory s tými príveskami, všimla som si že náramky zase frčia tak sa to možno zase vráti 😀

judar
7. aug 2024

Ani nie tak in ako upadok ...dneska uz clovek poriadne nerozozna co je original Pandora, kedze uz aj strieborne nsramky sj koralky sa daju strasne lacno zohnat