Hermes šlapky

2. jún 2024

Máte niektorá prosím originál Hermes šlapky? Ste spokojne? Pripadne koľko vam vydržali ? Počula som že sa rýchlo zničia a za tie peniaze to nestojí

zdenka11081983
2. jún 2024

Mam, z Turecka. Držia už 2 rok. Za tu cenu by som si originál nekúpila 🙂

gabika0825
3. jún 2024

Ja mám šľapky podobného štýlu ako myslíš ty tie od Hermes, nie nemám originál ale ani napodobeninu. Za tie peniaze by som si nikdy letne šľapky nekúpila. Keby išlo o nejake zimné čižmy alebo ešte tenisky tak by som možno ešte bola schopná investovat väčšiu sumu, ale na letne šľapky nie. Ja mám inak od steve madden presne taký štýl ako ma Hermes.

dididudu
3. jún 2024

Nemám originál hermes ale presne taký istý štýl sú úžasné tie šľapky pohodlne už ich budem mať teraz druhé leto a stále sú ako nové 😊 nedala by som toľko za originál

reisi
3. jún 2024

Su ok, len sa celkom smykaju ked pojdes dolu kopcom, treba ich dat podlepit profesionalom.

muchotrafka298
4. jún 2024

Hermes ma viacero druhov. Predpokladam, ze myslis typ Oran. Maju kozenu podrazku, takze sa smykaju, treba to bud osmirglovat alebo nechat podlepit. A su uzke, kym ich nerozchodis, tak dost odieraju nohy. Kup si nejake klasika topanky, ak uz nieco chces take drahe, urcite nie slapky.

mk1111111111
7. jún 2024

Myslis original? Ci fejk?

lanasokova
25. jún 2024

@dididudu A KDE STE ICH KUPIL PROSIM VAS?

dididudu
25. jún 2024

@lanasokova topankaren.sk