Gélové vložky do topánok - pomáha to?

2. aug 2023

Hello, cez víkend ma čaká svadba a obúvam si sandále na opätku. Keďže opätky nosim príležitostne, necítim sa v nich komfortne a bolia ma nohy.
Tak mi napadlo opýtať sa či máte niektorá skúsenosti s gélovými vložkami, či by mi dokázali aspoň trochu pomôcť do môjho tipu topánok - viď foto. Máte tip na nejaké konkrétne? Dala by som si ich na to miesto, kde mi dopadá celá váha, teda pod prstami. Ja som to nikdy nemala ani mi to nikdy nenapadlo. Ďakujem, ak sa podelíte so svojimi skúsenosťami 😘😘😘

tanyan
2. aug 2023

Gélové vložky sú super, ale v tomto type topánok by si pravdepodobne nezmestila nohu vpredu, keď tam vložíš niečo. Radšej si zober nejaké pohodlnejšie na prezutie, keď sa skončí oficiálna časť...

zuzidr
2. aug 2023

na to, že nie si zvyknutá na opätky, tak si si vysoké kúpila a bez platformy, aj ked dáš vložku, dlho v nich asi nevydržíš, ber aj prezúvky

zuzuliennka1
2. aug 2023

No ak opatky nosis len prilezitostne a taketo topanky si chces dat na svadbu - nepomozu ti podla mna ziadne vlozky.
Tvoja noha na takuto zataz proste nie je zvyknuta. Volila by som uplne iny typ topanok, ake zvyknes proste nosit bezne. Kludne aj takyto typ ale mensi opatok

stanulienkat
2. aug 2023

Su vysoke, preto ta bolia nohy. A este aj chrbat ta bude. Ak si das gelove vlozky, budu ti odtial vypadavat. Teda mne sa cez spicku vysuvali von. Boli topanky makksie, ale nohy boleli aj tak.

autor
2. aug 2023

Ďakujem baby, zoberiem si niečo na prezutie, aj keď nemám čo 😅 Za to som chcela tie vložky. Mám doma aj vyššie, ale sú na platforme, no nebudú mi pasovať. Mensie opätky mi prídu babkovské 🤷‍♀️ No nejak si už poradím…

zuzidr
2. aug 2023

no ved na prezutie aj elegantné šlapky, nízke sandále, kúpiš teraz aj za 10€ hoci kde

tanyan
2. aug 2023

Pokojne si môžeš zobrať aj s nižším alebo bez. Keď sa zábava rozbehne, už sa nikto na topánky nepozerá. A takisto pri sedení za stolom, ti nikto topánky obzerať nebude.
Ja som si na vlastnú svadbu dala do kostola so zatvorenou špičkou, aby mi nebolo zima. Sandále kúpené špeciálne na svadbu sme zabudli doma, tak som strávila celý čas v tých pohodlných uzavretých a nikto okrem mňa a manžela o tom nevedel. 😀

gabika128
2. aug 2023

Tie gélové vložky veľmi nepomôžu veru, aj tak ťa budú boliet nohy. Čo tak tie topánky obuť viac krát ešte pred svadbou, aby si si zvykla? Do práce, do mesta večer...
Na svadbu potom zober nejaké sandalky alebo baleriny na prezutie.

blondinera
9. aug 2023

Zober si k nim aj balerínky na prezutie ,v týchto budeš zo začiatku a poprípade potom sa prezujes .