Formálnejšie oblečenie z lacnejších obchodov

2. júl 2024

Myslíte že sa dobre slušne na udalosť, ktorá vyžaduje aj trochu formálnejsie oblečenie, obliecť aj v lacných obchodoch typu zara, newyorker, sinsay...? Alebo treba kúpiť šaty za 100 a viac eur?

mk1111111111
2. júl 2024

Pekne a vhodne sa da kupit aj v lacnejsom obchode, memusi byt zo znackovej predajne

melanta
2. júl 2024

Samozrejme, že môžeš.

viestta
2. júl 2024

Vhodnost oblecenia na udalost nestanovuje jeho cena a ani znacka.

domkakvet
2. júl 2024

Ano da sa kupit aj v lacnom.

mk1111111111
2. júl 2024

Inak, niekto sa ani za 1000 nedokaze obliect vhodne. Tak to nie je o peniazoch

viestta
2. júl 2024

@mk1111111111 presne, niekto si mysli, ze ked ma ohoz za pat litrov, uz je obleceny primerane. Peniaze neznamenaju vkus.

babulkomale
2. júl 2024

Kludne aj v sekaci, ked vec dobre vyzera.

autor
2. júl 2024

@mk1111111111 o žiadnu značku nejde, lebo ja napríklad nepovažujem značku chantall alebo errore za značku. No neviem či kúpiť v tých 3 eurových obchodoch aby to nevyzeralo ako to, čo to je, lacná handra.

autor
2. júl 2024

*co

petamich
2. júl 2024

no ono najst v Sinsay nieco co nebude vyzerat alo lacna handra, to moze byt celkom narocne 🙂 kazdopadne nie, nemusi to byt drahe oblecenie, len by malo vyzerat vkusne a nie lacno

veltraud
2. júl 2024

Lepsie a kvalitnejsie sa oblecies v sekaci ako v napr. Sinsay 🙂 preco nepovazujes chantall za znacku? Ozaj ma to zaujima

autor
2. júl 2024

@veltraud tak pre mňa to nie je exkluzivna značka. Ani nie je viditeľná na oblečení. Takže nikto nevie že je to chantall.

vivuska666
2. júl 2024

Praveze niektore drahe znacky su nevkusne na urcite prilezitosti. Napisy cez cele oblecenie.

mirkam3
2. júl 2024

Neviem,či sa bavíme o party, 50tke, svadbe, alebo trebars krstinách.
V Zare asi kúpiš ak sa posnazis, majú veľa vecí čo vyzerajú na pohľad výborne (materiál je druha vec, v 80% čistá umelina, ale mnohým ženám to je jedno). New Yorker a Sinsay popravde neviem - ak tam nájdeš niečo co nevyzerá ako 10eurova handra, tak si podľa mna kúzelník. Osobne by som volila bud tu Zaru, alebo bazár kde často kúpiš kvalitne veci aj s visačkou …
K značkám - určite by som si na slávnostnejšiu udalosť nedávala nic s viditeľnou značkou, to je dosť out.

autor
2. júl 2024

@mirkam3 nemám rada viditeľné značky. Viem že zara vie pôsobiť aj reprezentativnejsie, ale mne dosť vadí ten nekvalitný materiál. Uvedené obchody boli len príklad, nakupovať viem všade, včera som bola v Auparku, kúpila som šaty v errore. Ale teda slušnejšie veci jedine v tých drahších obchodoch podľa mňa majú.

kathhii
6. júl 2024

Podľa toho aký snobi budú s tebou na tej formálnej udalosti...

zazka666
7. júl 2024

Skús Orsay , alebo Bonprix, v zľavách kúpiš pekne šaty do 35 e aj menej

heln
7. júl 2024

aj v c&a sa da najst pekne, alebo ako bolo uz spomenute orsay, a to nepovazujem tieto dva obchody za lacne. pekne sako mam aj z new yorkeru.
alebo este moda prostejov.

sisska96
7. júl 2024

Jasne že sa dá aj u Číňanov