Farba kabelky

17. dec 2023

Ahojte, chcem investovať do drahšej kabelky. Lenže z modelu ktorý chcem, je tam na vyber cca 25 farieb 🙈 poraďte aku vybrať. Čiernu a ružovú mám. Bielu nechcem pretože nosím dosť často cierne oblečenie a rýchlo by sa zašpinila. No a som aj proti červenej 😂 tak pre ktoru sa rozhodnúť. Niečo neutrálne, no nie obyčajné 🙈

vladkataj
17. dec 2023

Béžová...cappucino ....tie využiješ ku všetkému

skrekinko
17. dec 2023

Hnedá -koňaková

petronelag
17. dec 2023

Ja som si naposledy kúpila takej bronzovej farby, takú som ešte nemala.

majamat
17. dec 2023

pre mna zakladne farby - Biela/smotanova( to nechces ), cierna ( to mas ), okrem toho bezova, hneda - rozne odtien, no ak nosis podobne oblecko, tak aj tmavomodra, pripadne riflovo modra a pod.
asi by som sa ciastocne rozhodovala aj pdola vzhladu kabelky a tych odtienov.

rebrambora
17. dec 2023

Bezova, hneda, seda, siva.

martul
17. dec 2023

Béžová, bledšia hnedá, kapučíno

autor
17. dec 2023

Brala by som asi svetlo modru alebo šedu 🤔 lenže kombin to je so zlatým… a to zase nič moc 😂 dilema no… teda hovoríte že skôr neutrál farby hej? Žltú/ zelenú napr asi nevynosim že?

la_dolce_vita
17. dec 2023

Tiez som nedavno riesila podobnu dilemu. Nakoniec som sa nechala prekvapit a mam svetlejsiu hnedu kombinavanu s bledo ruzovou, hoci nemusim velmi tuto farbu, je krasna a univerzalna.

enoula
17. dec 2023

Zelena / khaki jednoznacne

sense
17. dec 2023

Ja som si kúpila Naposledy bordovu

zuzubb007
17. dec 2023

Hneda sa hodi takmer k vsetkemu a najma k zlatej, a zalezi aky typ kabelky daj odkaz to ti lepsie poradime zalezi na style, velkosti atd...

thereisabear
17. dec 2023

Bordová alebo tmavozelená

sashabb
17. dec 2023

Ukáž fotku, ono aj tvar kabelky zaváži a v podstate aj značka. Ak by som si kupovala YSL tak čiernu, ak pradu tak kľudne aj oranžovú 😀

autor
17. dec 2023

Jacquemus baby

vanilkovazmrzka
20. dec 2023

To zalezi na tvojich preferenciach predsa 🙂

sashabb
21. dec 2023

Jacquemus sa mi najviac páči klasika čierna, a potom zelená 😍 no videla som v reálne aj bledo modrú a bola krásna.

sonnenshein
21. dec 2023

Ktory model?
Aky si farebny typ?
Ake veci mas v satniku?
Ake doplnky (typ, farby, tvary, pocet) pouzivas?