Dress code na voľby

8. jún 2024

V čom chodievate voliť? Niečo slušné, elegantnejšie, či to neriešite a čo máte v ten deň na sebe v tom idete voliť? 🙂

maranta_leuconeura
8. jún 2024

Neriesim to

zuzulka558
8. jún 2024

Manžel išiel špinavý, chystal deťom bazén tak išiel autom hneď,, neplánoval voliť no ze sak ide nakoniec,, nehanbil sa a nehanbím ani ja za neho

pinkgirl
8. jún 2024

Je to jedno v čom ideš, dôležitejšie je čo máš v hlave😉.

natall113
8. jún 2024

Toto vôbec neriešim

viestta
8. jún 2024

Minule som bola volit cestou na zahradu, takze oblecenie tomu zodpovedalo, dnes cestou do obchodu, takze tiez som si nic speci neobliekala. Kvoli volbam by som nezehlila hodvabnu bluzku a pohrebovy kostym...

autor
8. jún 2024

Ste ma potešili. Vždy som chodila tak elegantnejšie že aspoň sako som na seba hodila. Dnes som zbehla odvoliť cestou z fitka úplne na športovo. Až doma som sa zamyslela, že či je na voľby nejaký dress code nikdy som druhých totiž neobzerala

dixitka
8. jún 2024

Dnes som bola v teniskách, kraťasoch a tielku 🤷‍♀️ Išli sme rovno odtiaľ na prechádzku do lesa.
Slušné oblečenie by som riešila, len ak by som bola v komisii 🙂

vyrovnanaosoba
8. jún 2024

Starší ľudia sa nahodia. Naš sused okolo 70r s manželkou chodia sviatočne, ako do kostola. Vraj je to výnimočná udalosť pre nich.
Ja som tiež zatiaľ nevolila nikdy v leginach, ani kratasoch.
Ale dôležitejšie je, čo máš v hlave nie na sebe

gabika0825
8. jún 2024

Vždy chodím voliť elegantnejšie oblečená. Podľa mna sa to patrí a je to na mieste. Ale nechodim zas v plesovych šatách a ani v elegantnom kostýme. Dnes som si dala pekne letne šaty, trosku elegantnejsieho strihu a sandálky na podpatku. Kabelku do ruky a išla som, no nikde inde som potom nemala na pláne ísť, Takze hneď potom som zamierila naspäť domov. Ale vždy sa snazim trosku elegantnejšie , no keď vidím ostatných ľudí tak asi som pomaly jediná svojho druhu

thirstymonk
8. jún 2024

To moj dedo toto tak bere. Isť voliť je normalne historicka udalosť v jeho monotonnom živote, tak sa musi oholiť, navoňať, obliecť si ancug a tak ide voliť :D

nikaeli
8. jún 2024

Ja som bola v letných šatách 😉 aké nosím do práce. Manžel riflové kraťasy a košeľa, drobec tiež tak. Potom sme šli do mesta na Trojičný jarmok (folklórne slávnosti).

dadka1997
8. jún 2024

Aj v teplakoch 🤣

nikpa
8. jún 2024

V čomkoľvek, tepláky, rifle, čo mám práve na sebe. Ale zase moja babka ma deň pred voľbami domáci salón, natáča si vlasy, lakuje nechty, kúpe sa, prežehli si nedeľný kostým... Proste stará škola 😃

nikasmile
8. jún 2024

Išla som na 🚲 tak som bola v športovom.

michellemary
8. jún 2024

Kamoška šla na záhradu, tak bola aj s hrabľami. 😂 Celkovo veľa ľudí z okolia chodí športovo, lebo odvolia, a idú na výlet.

chlebnik
8. jún 2024

Monterky, tepláky, šaty, rybárske oblečenie, rifle... dôležité je byť oblečený :D

bloger
8. jún 2024

Netráp sa preto dôležité je urobiť správnu voľbu.

maxalla
8. jún 2024

Chodim, ako mi pride. Dnes kratke leginy a tricko, cestou do drogerky. Vyuzivam svoje pravo, nepodstupijem ziadnu ceremoniu. Takze to neriesim.

slavomira236
8. jún 2024

Leginy sportove tricko tenisky a idem

deti95060810
8. jún 2024

dnes rifle + blúzka...
mm krátke nohavice + tričko

simca06022011
8. jún 2024

Podla.dna a miesta... teraz to spájam s 2x 3km prechádzkou a teda tenisky, čierne gate, tričko.. ak.idem.cestou do mesta = normálne oblečená. Ľudia chodia rôzne. Športovo. Elegantne. Ako kto.. hlavne je odvolit 🙂

zobaka
8. jún 2024

neriesim, teraz vecer tam uz ledva sedeli ti ludia v komisii, mali dost, kazdy si robil co chcel, ja som si odbehla od vody v mini sukni a crop tope, kebyze som prezidentka, tak si dam saty po kolena a odfotim sa pri tom, ale takto nie je potrebne 😂

surama
8. jún 2024

Ja som mala riflove sortky a take elegantne tricko a vravim manzelovi, ze nie je to blbe, ze take kratke sortky? A on, ze nieee uplne v pohode. Este len som vosla do skoly a hned na dverach ma policajtka bez hanby tak pomaly premerala zdola hore 😃 az ked som jej nahlas pozdravila, tak sa strhla a zahanbila sa 😃 a v komisii sa dali ludom citat myslienky, ked som vosla...vsetci hned pohlad na nohy 😃

petrahl
8. jún 2024

To vazne tato otazka? Som nevedela, ze volby su nejaka spolocenska udalost 😄😄😄.

oli18
8. jún 2024

@nikaeli my opacne, najprv na jarmok a o 21,00 sme boli odvolit. Super atmosfera bola v meste.

tilly
8. jún 2024

Ja som vybehla zo záhrady v rámci venčenia psa, čiže vo venciacich handrach, kratasy, tričko, tenisky...
Ale väčšinou chodím normálne, ako človek na voľby. Žiadne večerné róby, ale ani tepláky.
Bola som pred deviatou a teda na mojom hárku som bola druhá 🤷‍♀️. Málo ľudí

tilly
8. jún 2024

@surama to máš určite pekné nohy, že ocumovali, nebolo to nevhodnostou gatí

autor
8. jún 2024

@petrahl ty sa obliekaš elegantnejšie len na spoločenské udalosti?

petrahl
8. jún 2024

V podstate áno 😄.
Obliekam sa slušne, si myslím.
Ale voľby? To ako kvôli čomu? Kvôli tete v komisii? 😄 kvóli tým 10 a pol sekundám vo volebnej miestnosti?

Čudný svet. Do divadla príde polovica osadenstva na sedláka, ale riešme v čom pôjdeme odvoliť 😄.

autor
8. jún 2024

Koľko výsmechu pre jednu otázku. Dúfam, že sa ti teraz bude dobre spinkať 😚