Doplnky k šatám

0_0
30. aug 2024

Čauteee, ideme na svadbu a potrebovala by som poradiť doplnky a vhodný typ obuvi k týmto šatám.
Topánky chcem s nie veľkým opätkom, nie je mi to prirodzené a behanie za deťmi si tiež nechcem kompikovať.
Naušnice nenosím, tie hneď môžeme vylúčiť.
Poprípade ešte aký účes by bol dobrý (mám dlhé vlasy).
Pýtam sa preto lebo toto nie je moja parketa, ja mám svoj basic štýl preto som nešla ani do nejakých extra rób.. chcem sa cítiť svoja
A som taká taká malá guľa, chcela som povedať malé pivo, ale bol by to skôr krígel.. 😀

independent_woman
30. aug 2024

Ja by som k nim dala nejake zelene slapky (existuju aj take pekne, slusne) a zelenu kabelku, nieco jednoduche kedze je na satoch vela vzoru, mozno nieco ako toto

1ryba
30. aug 2024

Určite nie šľapky na svadbu.🫣 To je úplne nevhodné.

lucia13022023
30. aug 2024

Zlaté jemne doplnky. Žiadne veľké náhrdelníky atď.. Jemne.. A kabelka červená, zelena, krémová... Len nie čierna a biela. Veľmi peknu ti poslala kocka hore. A topánky neviem poradiť. Ale tiež niečo jednoduché, šaty sú samé o sebe dosť výrazne, čiže jednoduchá kabelka ale za to výraznej farby, a aj doplnky.

nika_val
30. aug 2024

Ja by som zvolila také viazacie sandálky, náramky na ruku a naušnice (ale keď tie nie tak veď aj bez nich) a vlasy určite vyčesať a popri tváry nechať spustené jemne pramienky natočene 😊

victoriab
30. aug 2024

@0_0 tie saty su prekrasne 😍

biba_18
30. aug 2024

ja by som šla do modrej, topánky svetlo modré a kabelka tmavšia modrá alebo tmavomodré topánky a zlatá kabelka a zlatá retiazka na ruku, vlasy hore ako písala @nika_val a k tomu nejaké pekné zlaté naušničky… ja osobne by som si obula také nejaké https://skvelamoda.sk/damske-sandale/87446-sate...

biba_18
30. aug 2024

alebo s plnou špičkou, ale nie veľmi babkovské ☺️

0_0
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0_0
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
muchotrafka298
31. aug 2024

Saty na obrazku a tento oblek nebudu ladit nikdy. Uz len tym, ze oblek ma vzor, ziadny dalsi si k tomu dat nemoze.To je uplne nemozne. Pises, ze si mala gula. Tie saty nie su pre teba strihovo vhodne, tie tenke ramienka nevyzeraju dobre na zenach, ktore nie su stihle. Akakolvek farba co je na satach je vhodna na topanky a kabelku.

osky
31. aug 2024

Ktotakolvek farebna kombinacia s kvetmi na satach.
Slapky su vzdy len slapky,cize isze nie.
Max.sandale,mozes mat nizsi hrubsi opätok,abx si sa citila pohodlne.

Nsusnice nenosis,ale k tymto satamsa uplne pytaju nejake pekne visiace.
Ked uz ale nechces,aspon drobne napichovacky...
Retiazka,naramok.
Uces hore vycesany,kadernicka poradi.

margotka17
31. aug 2024

@0_0 kľudne aj biele tramecky na platforme či espadrilky biele, alebo balerínky. To všetko je bez opätku. Bielu mini kabelku, náramok a biele korálky na krk. Vlasy vycesat hore do drdola, aby ti nebolo horúco na krk. Veľa dobrej nálady a úsmev zobrať so sebou a môžeš svadbovat do ranecka 👍

derdia
31. aug 2024

@0_0 sandalky v jednej farbe, čisté bez kreácií...
A zlaty šperk. Nic extra, lebo saty sú pestré. Aby si nebola dogycovana.

anita6666
31. aug 2024

Šaty sú vhodné na záhradnú grilovačku,nie na svadbu