Čo si obliekate ku gynekologičke?

23. júl 2024

Pekný deň 🙂
Čo si zvyknete obliekať na vyšetrenie ku gynekologičke ? V lete je to jednoduchšie, žena si môže dať sukňu, alebo šaty. Čo si dávate v zime ? Dlhší pulóver ? Aby ste "nepobehovali" po ambulancii od spodu nahé.
Nie som úchyl, ani školák, čo sa nudí ...
Ďakujem 🙂

129oveciek
23. júl 2024

Ved normalne si dam suknu do kabelky a tam sa prezleciem

nelca84
23. júl 2024

Co v zime sa nenosia sukne a saty? Ja nosim stale, nohavice mozno 1x do tyzdna.

viestta
23. júl 2024

Vsak tricko a sukna do kabelky, nech uz mam oblecene cokolvek. Tricko kvoli tomu ak bude vysetrovat prsia a sukna kvoli tomu aby som tam nebehala s holym zadkom (aj ked myslim si, ze tak ci tak by z toho vyvaleny nebol, akurat ja sa citim konfortnejsie)

autor
23. júl 2024

@nelca84 Jasné, že nosia... Len ja hodím v zime stále v nohaviciach. Myslím bežne ( samozrejne, že na nejakú oslavu si dám šaty)... ale sukňa do kabelky je dobré riešenie.

petamich
23. júl 2024

Moj gynekolog ma kabinku oproti kreslu, kde vysetruje - tam sa vyzleciem idem naha dva kroky a spat, takze neriesim, co mam na sebe to mam na sebe

Kolko krokov alebo ako daleko to mas? 😀

minenkak
23. júl 2024

To isté čo k zubárovi,aký je rozdiel, doktor, doktor

vanilkovazmrzka
23. júl 2024

To sa vazne prezliekate do sukni? 😅 to by ma v zivote nenapadlo, dam si dlhsiu koselu a kaslem na to 😅

autor
23. júl 2024

@petamich Moja lekárka práveže nemá kreslo hneď pri kabínkach...má tam umývadlo, z dezinfekčnou vodou, v ktorom má nahádzané použité, aj krvavé nástroje. Takže "krásny" pohľad keď vychádzaš z kabínky do ambulancie.

bublinka1426
23. júl 2024

saty ci dlhyyyy top

kukuk29
23. júl 2024

hocico...pridem k nemu spyta sa ci ma nieco boli alebo mam dake problemy, posle ma do kabinky vyzliect tak si dam spodok dolu,prejdem 2 metre na kozu, vysetri,zleziem a idem sa obliect do kabinky a spat k nemu ku stolu si sadnut ...ake ceremonie co si obliect ?🤷

petamich
23. júl 2024

Och 🥴 tak potom asi fakt suknu so sebou alebo dlhsi sveter ako pisu baby

earlgrey
23. júl 2024

Ja behám s holým zadkom 😀

ivik4
23. júl 2024

Ved si bud vezmem suknu do kabelky alebo si dam okolo pasa taku tu blbost co ma v kabinke.
Tiez v zime nenosim suknu, nenavidim to, zamrzla by som. Ani dlhe svetre nenosim, tie sa mi nepacia 😀

andrea_82
23. júl 2024

@kukuk29 u nas su napriklad kabinky v chodbe pri sestricke. Takze k doktorovi prechadzam cez kancelariu sestricky, zatvorim za sebou dvere k doktorovi a az tam idem na vysetrenie. A cely cas u doktora som bez spodnej bielizne. U sestricky casto byvaju este ine pacientky. Takze ano, v tomto pripade aj ja riesim, aby som tam nebehala s holou onou a beriem si suknu do kabelky.

blondinka95
23. júl 2024

@kukuk29 u nás ideš k lekárovi cez šatnu, a keď ideš dnu, ide sa ďalšia pacientka nachystať. Čiže ak prídeš k lekarovi v nohaviciach a dáš si ich ored vstupom do ambulancie dole, tak sedíš hola na stoličke aj mimo vyšetrenia na koze. Keby prídeš oblečená a treba sa predsa vyzliecť lebo volačo, nemáš sa kde, lebo v šatni už sedí ďalšia žena.
Ono to nie sú ceremónie.. len si treba uvedomiť,, že.to nefunguje vsade rovnako.

Ja chodím šaty/sukňa aj zime, ak náhodou mam nohavice, prezleciem si sukňu v šatni.

kukuk29
23. júl 2024

@andrea_82 tak ale mala napisat aby nebehala pred sestrickou a pacientkami naha to je rozdiel...ze nema kabinku na prezliekanie hned doktor/ka v ordinacii...

ivik4
23. júl 2024

Ja som napriklad kabinku priamo v ambulancii u doktora kde ma vysetruje este nezazila a to som mala uz 3gynekologov. Vzdy som sa prezliekla v satni ktora je pri sestricke. ( vzdy je pri nej aj ina pacientka) Tak logicky s holim zadkom chodit nebudeme

kukuk29
23. júl 2024

@ivik4 no vidis a ja som nezazila taku kde nema kabinku so vstupom od neho 🙂 ale autorka toto neuviedla v teme ...ze musi chodit pred sestrickou naha..

hederamonstera
23. júl 2024

Mam leginy a saty

30katrusa40
23. júl 2024

Nosím suknu so sebou. Keby zabudnem môžem si za 5e zaplatiť jednorazovú .

lucka_ke
23. júl 2024

môj dr. má taký záves 2 metre od lehátka čiže ten kúsok nemám problém prejsť vyzlečená, väčšinou mi robí aj ultrazvuk prsníkov, potom sa idem obliecť a on zatiaľ zapisuje do PC, oblečená prídem k nemu a ešte konzultujeme

oli18
23. júl 2024

Ked mam nohavice, nahodim si spodnicku.

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

Môj gynekológ ma hneď pri koze plentu, kde sa vyzleciem a rovno sadnem na stôl. Vyšetrí, povie, aby som sa obliekla, poprípade ešte vyzliekla hore. Nebeham po ambulancii. Keď som mala gynekologičku, ona mala zvlášť kabínku, vyzliekla som sa normálne a prebehla. 😄

simsalabim
23. júl 2024

Ak mam nohavice, mam so sebou v taske lahku letnu minisuknu, ktoru inak nenosim.

hankab
23. júl 2024

Nikdy som to neriešila nijako špeciálne. Normálne si spodné oblečenie vyzlečiem a prejdem na kozu. Je to lekár ako každý iný a nemyslím, že sa nás tým zamýšľa či už on alebo sestrička. Denno-denne tam majú cca 20 a viac pacientov, aj keby si tam zo šatne cez sestričkinu miestnosť prebehla od pása dolu nahá, nebudeš jediná. Sú na to zvyknutí.

lucia13022023
23. júl 2024

Gynekologicka ma kabinku pri sestričke kde už čaká druhá pacientka čiže hola sa tam promenadovat nebudem, normálne si dám sukňu do tašky a prezleciem sa. Dlhé svetre sú škaredé a šaty ci sukne v zime nenosím, tiez sa mi to nepáči 🤣

viky_21
23. júl 2024

Ja si dávam také dlhé mikinove šaty a termo pančuchy keď je veľká zima 🙂

rachel36a
23. júl 2024

Moja gyndoska ma zavinovacie sukne v kabinke

zuzka1117
23. júl 2024

Ja sa nad tým ani nezamýšľam, dám si aj nohavice a prejdem tie tri metre aj nahá.mne to nerobí problém.

leazeu
23. júl 2024

Je mi to úplne jedno aj tak sa mi potom pozerá priamo do vagíny tak načo budem okolo toho robiť vedu 😂😂