Čo poviete na tieto šaty na svadbu?

22. jan 2024

Dobrý deň, zaujímal by ma váš názor. Čo poviete na tieto šaty na svadbu? Ako sa vám pozdávajú?

lelelienka
22. jan 2024

Mne sa zda ten material taky “tazky”, mozno skor na ples, vecerne saty a ten vystrih je zbytocne prilis odhalujuci, osobne by som si urcite dala nieco decentnejsie

sofia1979
22. jan 2024

Koľko máte rokov? Keď sa smiem opýtať? No tieto šatky skôr ples, ale tak ak ste mladunka v pohode aj na svadbu. Také už po 30tje by, som zvolila trosku decentnejsie na, svadbu.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lasona
22. jan 2024

@sofia1979 ak má na to postavu nevidím problém ze ma viac ako 30...prečo by mala mať decentnejsie?nerozumiem

mk1111111111
22. jan 2024

Ja neviem, dnes sa na svadby uz asi ani nenosia taketo roby. Skor nieco odlahcene, svetlejsie. Toto je fakt, skor plesove

majka99999
22. jan 2024

Tiez by som povedala, ze na ples. Pride mi, ze je vela inych moznosti na svadbu. Hlavne ten razporok mi pride tak prilis. A ano, na svadbu by som sa obliekla decentne, na uputavanie pozornosti je tam nevesta.

autor
22. jan 2024

Mam 20. A čo sa týka svadieb tak väčšina z mojej rodiny zvykne na svadby voliť podobne tmavšie odtiene, aj čierne. A myslím si, že pokiaľ sú voľbou hoci aj čierne šaty, tak to môže vyzerať pekne, pokiaľ sú k tomu zvolené správne doplnky. Nedávno som bola kamarátovi na svadbe a veľa ľudí tam malo aj takéto plesové róby, pritom to bola aj úplne jednoduchá svadba. Preto ma to zaujímalo, lebo ja tiež zvyknem voliť niečo decentnejšie, ale vzhľadom na to, s čím som sa stretla v poslednej dobe, tak som bola zvedavá, aký má na to názor niekto iný.

20erika07
22. jan 2024

Tiez mi pridu skor na ples, a napr ja ako milujuca tanec, by som sa v nich nezabavila, stale si strazit vystrih aby bolo dnu co ma byt pri rezkom tanci, a v tej róbe by som sa spotila ako priasiatko😄

sofia1979
22. jan 2024

@lasona no môže mať aj tieto kľudne no na svadbu sa mi nehodia zvolila by som decentnejsie. Toto tak na ples.

tiika
22. jan 2024

Za mna nie. Nepáči sa mi farba, razporok (aj keď je veľmi vela šiat práve takých), materiál pôsobí ťažko ale strih šiat k tomu neladí
Určite sa v dnešnej dobe da vybrať niečo iné

autor
22. jan 2024

Ďakujem pekne za odpovede❤️

danica2711
22. jan 2024

neviem, či na svadbu, ale za mňa sú fakt krásne

domkakvet
22. jan 2024

Nehodia sa na svadbu.

katka700
22. jan 2024

Vyzerajú pekne, ale keď sa pozrieš na strih, no 🤔 vždy keď si sadnes budeš musieť prekladať sukňu aby ti nebolo vidno... Pri tanci sa budeš musieť kontrolovat aby si z nich nevypadla. Radšej hľadaj ďalej, iné pekné šaty ktoré ťa nebudú obmedzovať.