Čo hovoríte na tieto šaty pri takejto postave?

17. sep 2024

Mozu byt ci nie?

tamky123
17. sep 2024

Kľudne. 😊

ukgirls
17. sep 2024

mne sa to nepaci .. tenky matrerial zvyraznuje nedostatky ... ale kazdeho osobna vec do coho sa navlecie

hederamonstera
17. sep 2024

Zboku a pri sede to ako vyzera?

sabina_pekar
17. sep 2024
Používateľ sabina_pekar je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sabina_pekar.

určite môžu. Hlavne aby ste sa vy cítili dobre 👧

really8
17. sep 2024

Myslim ze je to nastajlovana fotka ale v realite to nebude dobre.

autor
17. sep 2024
personality
17. sep 2024

Môžu

papaya1234
17. sep 2024

Musím sa priznať, pravdepodobne som divná, ale podľa mňa tieto šaty vyzerajú najlepšie práve na postave, ako máte vy. Jednoducho si myslím, že takéto obtiahnuté šaty sú presne na to, aby žena ukázala krivky a vy ich máte. Nezáležiac na postave jednoducho treba zvoliť vhodné spodné prádlo a vyzerá to super. Osobne si myslím, že farba šiat vám ide k pleti a vlasom a celkovo na vás vyzerajú tieto šaty úžasne a podľa toho, ako ste sa v nich odfotili, vyzerá to, že sa v nich páčite sama sebe, takže podľa mňa nie je o čom 🙂

ninusa221
17. sep 2024

Na akú príležitosť?

domiklik
17. sep 2024

Vpohode. Ako už bolo spomenuté, vhodné spodné pradlo

januska12323
17. sep 2024

Vyzeráš super ale sedieť by som v tom nechcela.

vesimelonimarsista
17. sep 2024

Mas peknu zensku postavu, nenechaj si nahovorit, ze mas nejake nedostatky, ktore treba skryvat. Za mna tento typ siat sa ti hodi.

klip0
17. sep 2024

Neviem na akú príležitosť ale podľa mňa kľudne 😊 hlavne ale nie s nejakým spodným pradlom ktoré by bolo zarezané alebo akokoľvek viditeľné kraje/spoje/lem atd

zuzubb007
17. sep 2024

Za mňa absolútne nie, nevhodná postava do takých šiat, alebo nevhodné šaty na takú postavu, a prepáč ale tie rozliate prsia to by chcelo iný vystrih

deti95060810
17. sep 2024

postava ešte ako tak, horšie sú tie prsia... vymeň podprsenku...

deborahzelenkava
17. sep 2024

na doma v poriadku, ale na verejnost v ziadnom pripade

bonboniera
17. sep 2024

Za mna vyzeráš v tých šatách super s presne ako tu bolo spomenuté omnoho viac sa mi páčia na zenskejsej postave. Ale pre tvoje vlastne dobro vymaž radšej tuto temu …

klip0
17. sep 2024
deborahzelenkava
17. sep 2024

@klip0 pretoze material nelichoti jej postave, robi jej brucho a neforemne prsia takuto elasticku trickovinu si mozu obliect zeny s minimom tuku
autorka nema zlu postavu,ale tieto saty nie su pre nu.

hederamonstera
17. sep 2024

To je zo zadu

autor
17. sep 2024

@bonboniera kvoli comu? Vymaxat?

papaya1234
17. sep 2024

@deborahzelenkava stačia nohavičky s vyšším pásom a lepiacu podprsenku. Predpokladám, že pani sa odfotila v šatách, ktoré jej práve prišli/práve kúpila a neriešila čo pod nimi. Jednoducho ich chcela ukázať a zistiť názor. Inak táto poznámka s minimom tuku a tie predtým ohľadom prezentovania na verejnosti je celkom vtipná, keď si predstavím všetkých chlapov s veľkými pupkami, ktorí chodia bez trička a nikto to nikdy nerieši a tuto ženy skúmajú brucho ženy ako pod lupou :D

1tina597
17. sep 2024

Takéto šaty sa mi páčia len pre mladé, štíhle, pevné ženy. S touto postavou to je podľa mňa nevkusné, vulgárne a ešte to pôsobí aj lacno. 😬
A necháp ma zle, máš fajn postavu, dalo by sa ju pekne vyzdvihnúť vhodným oblečením, ale tieto šaty tvojej postave vôbec nelichotia.

bonboniera
17. sep 2024

Lebo ti tu začnú ženy vypisovať kam/ ak vôbec si tie saty mas obliecť, komentovať ake mas prsia a veľa iných veci na ktoré si sa vôbec nepýtala a to sme len na prvej strane

deborahzelenkava
17. sep 2024

@papaya1234 nechapem naco tie litanie.Zacala temu ci saty ano alebo nie.Podla mna nie.Mam pisat to,co si nemyslim,aby som ti vyhovela?

autor
17. sep 2024

@ukgirls
@papaya1234
@deborahzelenkava vdaka za nazory, ;) to je outfit na rande

ukgirls
17. sep 2024

no tak to uz uplom nie-ak je to prve rande.. tie saty odhaluju nielen nedokonalosti ale ani ten vystrih sa na rande nehodi-teda ak ti nejde o jasne skoncenie niekde hned po vecery .. zena ma byt sice sexi ale nie lacno sexi a nieco by mala mat aj schovane -aby muz hned nevidel vsetko a neusiel kedze uz ho nema co prekvapit.. ale ako pisem je to len moj nazor-daj si co chces

dadadada1
17. sep 2024

Podľa mňa sú to šaty na štíhlu postavu

zuzana76
17. sep 2024

Podľa mňa nie, lacná trickovina, nevhodný strih, pôsobia lacno

deborahzelenkava
17. sep 2024

No tak na rande uz vobec nie.Tam to chce sofistikovanejsi outfit.Mas zensku postavu,boky,uzky pas.Preco to chces zabit takym smejdom a ukazat kazdy gram tuku na sebe?Ved si daj nejaku sikovnu puzdrovu suknu a kvalitny top a mas vyhrate.V takej trickovine ja v lete doma upratujem. 🙄