Aký obchod s oblečením vám najviac vyhovuje a prečo?

7. jún 2024

Ahojte… len ma zaujima, ktore z obchodov s oblecenim, ktore sa bezne nachadzaju v nakupnych centrach (H&M, Stradivarius, Bershka, Zara, Mohito, Reserved, Terranova, NewYorker, atd..) najviac vyhovuju vam a preco prave tam opakovane radi chodite? A ktore vobec nemate radi?

vyrovnanaosoba
7. jún 2024

Ja nakupujem v Kik, sem tam v takko, keď ideme do mesta, tak v newyorkeri. A len preto, že tam majú tričká na mňa,😁 najradšej však v sekáči.

mimi3008
7. jún 2024

Naposledy, asi 2-3 tyzdne dozadu, ked som bopa v H&M, som zistila, ze ten obchod neznasam. Pri tom kedysi som tam nakupovala rada. Bud je tam moda typu business (saka, kostymy, puzdrove saty) alebo totalne vystredna gycova moda (tricka a topy nad pupok, dotrhane gate, prehnane zvonove dzinsy, taka moda pre 16 rocne...

lucia13022023
7. jún 2024

H&m ma super basic kúsky, zara zas pekne zaujímavé kúsky a stradivarius ma mega rifle.
Nemám rada Terranovu, newyourker a gate. Za mňa škaredé a hlavne nekvalitné oblečenie.

melanta
7. jún 2024

Z našich nákupných centier jedine Chantall a Peek&Cloppenburg.

banalu
7. jún 2024

C&A, H&M, Lindex, Reserved
Kazde na nico ine
C&A vrchy, saty
H&M rifle, basics + suhlasim s @mimi3008
Lindex saty, svetriky co sa nesperu
Reserved rychla moda
A sice to nie je v nakupaku, ale tesco F&F, pomer cena, kvalita, nositelnost 👌

marianarem
7. jún 2024

Ja mam najradsej sekace Textile House 🙂

diewcatqoo
7. jún 2024

Najcastejsie nakupim nieco na seba v Peek&Cloppenburg. Detske v C&A, H&M a F&F.

jaass
7. jún 2024

Ja ani v jednom, totálne smejdy, po 5 praniach ako handra 🤔

aweramina
7. jún 2024

sekace, kvalita, velka originalita- neprestavaju ma prekvapovat pochvaly kamaratok, pozeram stitok aby nebolo vyrobene v krajiny kde vykoristuju deti a podobne

jablkovastrudla
7. jún 2024

Mam rada Next, rifle si drzia tvar aj po x praniach, Mark& Spencer ma zase super spodne pradlo a detske veci. Neznasam h&m lebo oblecenie vyzera hrozne po par praniach, kazda velkost je ina ( M z jedneho druhu tricka je kazde ine) a zo Zary ma sklamali rifle lebo po jednom pouziti su o cislo vacsie a padaju.

simona20201309
7. jún 2024

Ceremony a v krajnom ešte občas niečo kúpim v lindex3
Nemám rada všetky ostatne. Hroza len pozrieť, nie to chytiť do ruky

viestta
7. jún 2024

Sekace a, napodiv, Tesco. Z Tesca mam v poslednej par fajn veci, ale niektoré sú rovnaké zúfalstvo ako ostatné. Okrem strihov a materiálov ma v tých "vychytenych" štve mizerne krajčírske vypracovanie.

oxana386
8. jún 2024

NewYorker - tričká, topy, občas nohavice, sukne, bundy
Sinsay: rifle a nohavice, šaty, trenčkoty
House: ultra moderné oblečenie
Sekáč: všetko 😃 už som tam našla aj značkové veci za zlomok ceny. Kupujem tam rada aj kúsky, ktoré sú moderné ,,chvíľu" a je mi ľúto dat za ne veľa peňazí.
A ostáva faktom, že niekedy prekvapí aj Pepco alebo Kik. Nevravím, že vždy, ale mam odtiaľ par kuskov, ktoré sú ako nové aj po rokoch.

mikadooo
8. jún 2024

Zara. Dcéra ma tam stále ťahá a keď už som tam, kým si ona hľadá na seba, tak si proste vyberiem aj ja. A potom sa mi už nikam nechce, lebo nemám rada nákupy handier, a vždy sa tam dcéra motá aj hodinu, tak už ma aj nohy bolia, tak proste ideme domov 😁. A buď kúpim alebo mám smolu a nekúpim nič. A potom mám rada sekáče, lebo tam je z každého rožku trošku, len tam sa treba hrabať a mať čas, takže tam často nechodím, možno raz za štvrť roka a zabijem tam tiež možno hodinu a kúpim možno jednu vec, značky rôzne, plus doma ešte často prešívam / zužujem pás, atď., aby mi to fakt sedelo.

dominikamacakova
10. jún 2024

Reserved a House. Mám odtiaľ veci, ktoré držia xxx rokov

leskovael
10. jún 2024

Ja už mám tak 80% šatníka z Reserved, syn takmer všetko. Neustále nejaké zľavy kedy sa dá nakúpiť naozaj za drobné, veci kvalitné aj po viac praniach pekne vyzerajú... Kedysi som ešte dosť kupovala zaru.

H&M je podľa mňa nič moc-vzhľadom na ceny nekvalitné handry a materiál.. Ale naopak športové veci sú fajn.

Newyorker, gate, Terranova, Bershka sú obchody s tovarom pre Teenagerky aj ked tam su občas pekne veci. No väčšina tovaru vyzerá lacno 🤷‍♀️

luccija
10. jún 2024

Zara, Reserved, Mohito občas HM na klasické tričká, legíny, ľanové košele majú teraz pekne
Škoda, že skončil Promod odtiaľ som mala najkrajšie zimné veľké svetre, kardigany aj rifle

lakebabe
10. jún 2024

Reseved, Mohito , House ale väčšina veci eshopy Answear, About you, Modivo

weronca22
10. jún 2024

Uz len Mohito😀