Aký kabát - bundu pre ženu, ktorá má 174 cm a 52 kg?

9. nov 2023

Baby , mám tak problém že si neviem kúpiť bundu/kabát čo sa hodí na moju postavu.
Mám tak 174cm a 52kg. Mám širšie ramena ,žiadne boky a chude nohy.
Poraďte aký typ si kúpiť ? Vo všetkom si prídem divná 😕
Kúpila som si včera tento kabát , ale prídem si v tom ako v župane 🤔 páčia sa mi take dlhé no asi skôr má druhých

a_alexandra_a
9. nov 2023

Ešte som nevidela, aby sa kabát kupoval podľa váhy nositeľa 😨
Ten, čo si si kúpila je otrasný, skús sa pozrieť po jednoduchších strihoch, zapínanie/viazanie je na tvojich preferenciách, v bežných obchodoch máš milión kabátov teraz, neviem v akých cenových reláciách sa pohybuješ - Sinsay, Reserved, Mohito, H&M, Zara, Mango... ak chceš investovať, tak Ozeta

autor
9. nov 2023

@a_alexandra_a tak nevravím že podľa váhy , ale podľa typu postavy určite …

januska12323
9. nov 2023

V tomto type si musela vyzerať zbytočne široká na spodnej strane. Kúp obyčajný so zaviazaním na páse.

lelelienka
9. nov 2023

Ten kabat aj vyzera tak trochu ako zupan. Skus uplne klasicky rovny strih.

egonsk
9. nov 2023

S takymi mierami (vyska/vaha) budes pekna aj ked si na seba das len vrece ;) ... cisto moj osobny nazor je, aby si si nedala uplne uzko prilnavy uzkeho strihu kabatik, lebo mozes vo vysledku vyzerat ako slížik. ;)

monikkatt
9. nov 2023

Podla mna ten kabat nie je zly. Si vysoka a stihla, musis vyzerat vo vsetkom dobre 🙂

janulka1802
9. nov 2023

Juj, nemôžeš ho ešte vrátiť? To nie je veľmi pekný kúsok. Pridaj sa do skupinky o móde, tam Ti poradíme.😉 Sfoť sa vo viacerých a potom kúp, ktorý Ti najviac sekne. A áno, kabát sa vyberá aj podľa typu postavy, farebnej typológie a podľa ďalších kritérií. Mňa zaujíma zloženie, čím viac vlny, tým lepšie. 100% polyesteru sa vyhni oblúkom. Nezahreje, zožmolkuje sa rýchlo.

autor
9. nov 2023

Viete poslať nejaky ilustračný obrázok baby ?

@monikkatt A ďakujem za povzbudenie 😇

autor
9. nov 2023

@laurita285 tak toto mi príde take starecké 🤔
Mám 30 , tak by som chcela niečo moderne

autor
9. nov 2023

@janulka1802 aká je to skupina prosím ?

minenkak
9. nov 2023
janulka1802
9. nov 2023

Dámske outfity

gabrielkaa
9. nov 2023

Napriklad. Je vela možnosti.

stanulienkat
9. nov 2023

Ja si s takymi mierami kupujem v CaA, aj v inych obchodoch v detskom oddeleni. Alebo dospelacke XS.