Ako sa obliekať, keď som vysoká a chudá?

21. okt 2023

Poraďte prosim mám 183cm a som chudá mám tenšiu aj tu oblasť členov nôh čiže úzke nohavice veľmi nie ani nič čo je na opätku či platforme či s hrubou podrážkou , necítim sa už tak komfortne že som vysoká nemusím byt ešte vyššia.
Mám rada pohodlnosť a som mamka na materskej čiže saka blúzky ee

tilly
21. okt 2023

Dlhá, chudá. Šaty vždy a všade 😉. Teplakove šaty, teraz sú všade. Rifle nad členky, tenisky, tričko, mikina, vesta... s takou postavou nemáš problém sa obliecť. Ja mám 180, ale žiaľ už nie som chudá. Keď som bola, mohla som si obliecť aj vrece, vyzeralo to dobre

tilly
21. okt 2023

Napr takéto šaty, čierne pančuchy, čierne nízke tenisky, kožená bunda

tilly
21. okt 2023

Šaty, vesta, biele tenisky

tilly
21. okt 2023

Teplakova súprava a vesta ku kočíku...

galganka
21. okt 2023

Čo máš radšej? Nohavice? Sukne? Po kolená? Dlhšie? Široké nohavice? Barefoot? Obyč topánky? Športovejšie? Elegantnejšie? Musíš sama vedieť, k čomu ťa to ťahá a doťuknúť to. Darmo ti tu ja napíšem, objednaj si šaty z ľanu a k nim vrubkované pančuchy, keď sa to páči mne a nie tebe. A nie si žirafa, ani špageta, hlavu hore, kľudne aj opätky.

jaass
21. okt 2023

No veď to je super, že si chudá a vysoká 🙂 ja tiež som a nikdy som nemala problém obliecť sa, práveže naopak, my to mame dobre v tom, že ako sa píše vyššie, aj vo vreci by sme vyzerali fajn🤣

zenulkaaa
21. okt 2023

Mam 185 cm a som velmi stihla. Nosim uzke nohavice- nevidim dovod preco ich nenosit, prave na stihhlej postave vyzeraju dobre, nosim saka, saty, sukne kratke dlhe, proste vsetko v com sa citim dobre.
Vsetko je o tom ako sa v com citis a ako to skombinujes. Ako obuv nosim casto tenisky, teraz je doba, ze pokojne k satam a sukniam sa hodia, aj k saku. Cez leto sandale bez opatkoc alebo slapk a cez leto cizmy, poltopanky bez opatku-dnes je taky vyber, ze sa cudujem ludom ktori si nevedia vybrat
Kludne pozri moj album sice uz starsi, co mam v profile medzi albumami s outfitmi. Alebo sa pridaj do skupiny: Damske outfity a tam pridavam niekedy outfity. Mozno Ťa nieco inspiruje, tiez som mama, coskoro 2-nasobna