Ako sa obliecť na online pohovor?

16. júl 2024

Ženy ako sa obliecť na online pohovor (nebude mi vidno celé telo) v týchto horúčavách? Nemali by sa odhaľovať ramená ani veľký výstrih. Asi ani nič ramienkové však? Viete pridať pripadne fotky na aký štýl sa obliecť?

andreatytler
16. júl 2024

Naco to komplikovat. Tak isto ako by si sa obliekla na osobny pohovor.

petamich
16. júl 2024

ja teraz nosim vela napr. lanovu koselu s kratkym/dlhym rukavom, obycajne biele tricko, pripadne si daj tielko a cez to nejaky lahky prehoz alebo nejake saty v zasade tak isto by som sa asi obliekla aj na fyzicky pohovor

ono asi aj zalezi na aku poziciu a do akej firmy

zeldia
16. júl 2024

Podľa toho do akej firmy a na akú pozíciu je pohovor ale všeobecne akákoľvek klasická blúzka je ok. Biela košeľa.

autor
16. júl 2024

@andreatytler popravde neviem čo by som si dala, strašne teplo je a teraz si uvedomujem, že moje letné šaty sú skôr také von do mesta než formálne na pohovor 😅
Recruiter pozícia

zeldia
16. júl 2024

Ved ten pohovor nebude trvat celý den, oblec hocičo kde nebudes úplne odhalená (tenké ramienka nie).

hildeberta
16. júl 2024

Povies ze nemas kameru

lenkit
16. júl 2024

A v čom budeš chodiť do práce?
Mne sa stalo, že baba došla na pohovor pekne oblečená, prvý deň detto a druhý v teplákovke.
Pracujeme na úrade, dosť nepríjemné bolo vysvetľovať jej, že takto do práce u nás chodiť nemôže.

blackberrymt
16. júl 2024

Myslím ze blúzkou nepokazíš nič a aj sa v nej bude dať vydržat pri týchto teplotách.

lindous
16. júl 2024

Keby si sa mala presúvať po vonku, tak chápem, že nechceš prísť prepotená, ale myslím, že doma tú chvíľu v blúzke/košeli vydržíš 🙂 veľa šťastia na pohovore

andreatytler
16. júl 2024

V tych satach budes sediet, takze budu vydiet len vrch. Ale ak su skutocne nevhodne a mas cas, chod nieco kupit, lebo to fakt budes potrebovat do prace a leto len zacalo. Ak nemas cas, daj si cokolvek slusne co ti zahaluje ramena a nema privelky vystrih a chod nakupovat po pohovore. Pohovor sam o sebe je stres, nepotrebujes k tomu pridavat dalsi stres z toho ze si nemas co obliect.

guiseppinka
16. júl 2024

Online pohovory som mala v zime a jari. Obliekala som len vrch, v zime na jeden saty pletene dole teplaky🤣🤣 potom v jari som to riesila v robote, takze na cas pohovoru som sa prezliekla do bieleho topu a na to dala sako (kedze bola kosa). Bolo to mega prakticke, lebo top sa nekrcil, sako zamaskovalo volany a tych 15 20 min som prezila...

Teraz by som si dala hocijaku bluzku s kratkym rukavom. Ved budes doma...

patus_2
16. júl 2024

Ja som mala online pohovor v lete, dala som si jednofarebné obyčajne tričko s veeelmi decentným V-vystrihom. Aj tak na kamere nebolo takmer vôbec vidieť, čo má druhá strana na sebe oblečené.

martul
16. júl 2024

Mi nehovor, že nemáš jednu jedinú blúzku, preboha.

mirkam3
16. júl 2024

@hildeberta hej, tým hneď zaujme.

anjelicek26
16. júl 2024

Upravene vlasy, pekný make up, jemne nausnice a blúzka svetlo béžová, biela, krémová, svetlo ružová.. ako recruiter snáď máš primerany šatník doma..

lucia13022023
16. júl 2024

Úplne jednoducho. Upravené vlasy (za mňa sleek bun), jemne šperky ako malé náušnice a jemná retiazka, biela košeľa (vyzehlena) a jemný makeup. Overená klasika ktorá je vždy dobrá.

hankab
16. júl 2024

Ved budes len chvilu pred kamerou, takze cokolvek slusne. Nikto ta nenuti aby si mala dlhe rukavy alebo nieco, v com sa budes 3h potit. Kludne aj biele tricko bez vystrihu, doma za Pc je to fakt najmensi problem. Keby si sla niekam v 37 stupnoch autom a bola cela prepotena tak nic nepoviem, ale takto..

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronellla87
16. júl 2024

Hore biznis, dole party😁

sisska96
16. júl 2024

Hore blúzku, dole nič 😅😅

egonsk
16. júl 2024

kludne aj takto mozes, aspon uvidis ako je novy zamestnavatel otvoreny 😉

cherrystone
16. júl 2024

@hildeberta keby mi kandidat povie na pohovore, ze nema kameru, tak ho rovno zrusim. na pohovor sa da pripojit predsa aj cez mobil. trapna vyhovorka. kludne moze mat na sebe aj tricko, ale kamera musi byt!

hopsas
16. júl 2024

Ja som bola v drahom kostýme ale bolo mi to prd platne lebo kým som čakala na pripojenie tak som sa hrala s pozadiami a oni ma dosť nečakane pripojili oveľa skôr a ja som bola zaskočená a dve hodiny za mnou na pozadí plávali neónové rybičky

jarnajar
16. júl 2024

@guiseppinka
@petronellla87
@sisska96 môj muž robieval z domu online pohovory tak, že na vrchu košeľa a dolu tepláky, vôbec neriešil. Ja som mala v živote iba jeden online pohovor, dala som si peknú košeľu, ale v dolnej časti bola dosť pokrčená, nechcelo sa mi žehliť. Hore to vyzeralo ok, tak som usúdila, že v pohode. K tomu legíny...áno, musela som sa postaviť a ísť hľadať druhé sluchátká, pretože tie pripravené nefungovali :D snažila som sa zmiznúť spred kamery rýchlosťou blesku. Neviem, či to bolo viditeľné. Ale postúpila som do ďalšieho kola 🙂

sisska96
16. júl 2024

@jarnajar inak pravdepodobne nepozerajú kto aké oblečenie má, skôr či človek má niečo v hlave

basulaak
16. júl 2024

Kosela a tangace 🤷‍♀️

anjelicek26
16. júl 2024

@sisska96 na poziciu recruitera ver mi, ze je to jeden z dolezitych bodov. Upravena, seriozna, napriek tomu otvorena a prijemna, decentna, zodpovedna... outfit to musi reflektovat... recruiter je prvy, ktoreho potencialny zamestnanec neskor bude spoznavat, vlastne reprezentuje firmu pri nabore... a nie je to tak, ze vzdy bojuje zamestnanec o pracu - casto bojuje aj zamestnavatel o dobreho zamestnanca a musi spravit za svoju firmu dobry dojem...

guiseppinka
17. júl 2024

@jarnajar u mna bola najvacsia sranda najst v robote miesto, ktore by vyzeralo normalne... sluchatka som nepotrebovala, vzdy som bola na nb...

elenita
17. júl 2024

A za mna, maj poruke aj pohar vody a vreckovky, aby si pripadne nemusela vstavat, keby si mala dole tie teplaky a pod 😁