Ako obliecť svadobné šaty?

10. aug 2024

🙈 baby asi sa budete smiat ale ako mam obliect svadobne saty???
Dostala som ich ale neprisla som na to ako sa do nich obliect???
Pod suknou je vela vrstiev mam to obliekat od sukne?
Vzadu to ma gombiky

moonlight1210
10. aug 2024

Rozloz ich (napr. na zem) a odfot cele spredu i zo zadu. Nech je vidiet, z coho vsetkeho sa skladaju.

anos18
10. aug 2024

Návod k nim nie je? Žartujem 😊

glorikarebeka
10. aug 2024

Od sukne a rozopnuť vzadu gombíky, akurát ti ich bude musieť niekto zapnúť
Z boku môže byť ešte schovaný jemný zips

ukgirls
10. aug 2024

odopni gombiky skoc do nich natiagni a zagombikuj ...z vchu dovnutra -ak sa chapeme

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk1111111111
10. aug 2024

Presne
@ukgirls . Skocit do nich a vytiahnut hore

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
10. aug 2024

A to je taky problém?? Až také veľké nevyzerajú byt. Ja chcem ešte väčšie a dlhou vlečkou, aj ked sa uz vobec, ale ze vobec na tu debilnu svadbu neteším. Takze urob tak ako ti napisali vyššie. Daj ich na zem, skoč do nich a natiahni na seba.

moonlight1210
10. aug 2024

Ten kruh zrejme drzi spodny lem spodnicky, aby sa na nej sukna pekne dosiroka rozprestrela.

autor
10. aug 2024

Uz som ich vyskusala. Su mi velke

januska12323
10. aug 2024

Už aj k šatám treba návod?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlonos
10. aug 2024

@bessie12
ojha q ci sa stalo, keď si predtým pisala o svadbe, vyznievala si tak radistne. Vytaca ta rodina?

bessie12
10. aug 2024

@svetlonos nie. Ale moja mama bohužiaľ zomrela. Takže sa už vôbec na to neteším 😞

autor
10. aug 2024

@bessie12 och zlatko to mi je luto uprimnu sustrast :(

bessie12
10. aug 2024

Ďakujem 🖤😭 dnes mala pohreb 😞 ale vyzerala tak pokojne, ako keby spala. Aj tak stále nemôžem tomu uveriť 😭 este v nedeľu sme sa spolu bavili a o pár dní ... 😭

autor
10. aug 2024

@bessie12 neboj casom to preboli. Nepremyslala si nad odlozenim svadby?

bessie12
10. aug 2024

Nie. Nebudem kvôli tomu odkladať svadbu. Už máme takmer všetko zaplatené. Prišli by sme o nemalú sumu peňazí. Ale pravdupovediac som na ňu veľmi naštvaná. Nechala ma len v samých problémoch. Lomcuju mnou všetky emócie, ale prevažujú skôr tie negatívne.

autor
10. aug 2024

@bessie12 to mi je luto, ale vies ako sa to hovori aj to zle je na nieco dobre. Drzim palce😘

bessie12
10. aug 2024

No tak toto neviem ci je / bude na niečo dobré. Ostala som sama. Nemám žiadnych surodencov a moja cast rodiny uz nezije. Aj keď mam kamaratov a rodinu, ale oni tiež majú svoje vlastné problémy, aj keď sa mi snažia pomôcť ako len môžu. Ale nechcem ich využívať 😞

svetlonos
10. aug 2024

@bessie12
Ach to ta chápem, a prajem napriek všetkému pekný svadobný deň ❤️.

bessie12
11. aug 2024

@svetlonos ďakujem ♥️ Bude to veľmi ťažké, ale nechcem si kvôli tomu zničiť svadobný deň. Bohužiaľ taky je život a ten musí ísť ďalej 😞

svetlonos
11. aug 2024

@bessie12
pesne tak, majte krásny deň. Ak ste mali dobrý vzťah, priala by si to. Ak nie, môže ti to byt jedno.
Život ide ďalej a ten váš nech je krásny ❤️

bessie12
11. aug 2024

@svetlonos určite by si to tak priala. To tak bolí 😭😭😭😭 maminky by mali žiť večne 😭