Ako nakombinovať oblečenie?

24. nov 2023

Ahoj, mám novú prácu, v ktorej je stanovený ,,konzervatívny" dress code. Akože +- viem, čo by som si mala dokúpiť, ale budem rada za tipy. Akú blúzku, aké nohavice, čižmy? Aj sako? Budem vďačná za rady. A dúfam, že neskrachujem 😀😀😀

domkakvet
24. nov 2023

Tam moc toho nie je na vyber, proste bluzka, sako, nohavice a nic vystredne, ziadny vystrih.

adik64
24. nov 2023

Ja by som odporucala jednofarebne, prip. s jemnym vzorom. Urcite ziadne vyrazne potlace, napisy, aplikacie atd. Ako zaklad cierne a tmavomodre nohavice, prip. suknu, k tomu farebne ladiace bluzky, svetriky a navrch mozno nejaky kardigan, prip.to sako. Na toto obdobie by som volila aj jednoduche upletove saty a cizmy na podpatku.

martyzpp
24. nov 2023

Pozri si kapsulovy satnik, napr. na Pintereste - zdaj office capsule wardrobe

zeldia
24. nov 2023

Potrebujes dva tri kusy na spodnú časť tela napr. dve puzdrové sukne a jedny nohavice farbu si výber takú aká sa tebe hodí a paci ( cierna, tmavomodrá, bordova, béžová …) jedno sako stačí a veľa vrchných dielov rozne svetríky blúzky tricka toho potrebujes viac lebo budeš v praci určitú dobu, potí sa každý, budeš musieť prat a striedať, pohodlnú obuv a pančuchy.

pinkgirl
24. nov 2023

Pozri orsay eshop, majú rad business - inšpiruj sa ich ponukou. Nemusíš kupovať tam, ale nakombinuj si podobné kúsky.

complyc
25. nov 2023

Inak konzervatívny ja by som ako odborník zvolil tento

camelie12
25. nov 2023

Skuste si pozriet stranku Supevizaz od Beatky Oravcovej. Nájdete tam vela uzitocnych článkov.
Je to velka odborníčka na odevnu štylistiku aj farebnu typológiu.

Mam s nou osobne pozitívne skúsenosti, a preto ju rada odporucam aj dalej 👍