Ako na camel toe v plavkách?

malfea
18. jún 2023

Ahojte, čo robíte, aby vám nebolo vidno camel toe v plavkách? 😅 Kedysi som si všívala kúsok tej ,,hygienickej nálepky", aby to bolo pevnejšie tam dole, ale nie je to veľmi pohodlné teda...

dadis
18. jún 2023

@malfea Mne sa to robi, iba ked mam plavky mokre. Prezliekam sa do suchych.

vanilkovazmrzka
18. jún 2023

V zivote som to neriesila a ani to nehodlam riesit

zuzanka.zuzu
18. jún 2023

spolahlivo to zakryje bud previsajuce brucho alebo sirokanske stehna... este premyslam co zvolim tento rok no podla toho co som dnes po veceri pozrala to bude asi kombinacia oboch 🙊😭

ivuska027
18. jún 2023

@zuzanka.zuzu 😂😂😂😂 umrem

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valikadzm
19. jún 2023

@zuzanka.zuzu myslím, že toto je komentár storočia 🤣👍👍👍

malfea
autor
19. jún 2023

Tiež mi predtým nenapadlo to riešiť, až kým na to raz nezačal upozorňovať môj manžel. Hold, chlapi majú čas toto si všímať... takže ďakujem za ,,konštruktívne" komentáre, už som to vyriešila 🙂

malfea
autor
19. jún 2023

Jaaj a ak by to niekomu niekedy pomohlo, predávajú sa na to také tenké silikónové ,,mini vložky", zoženiete napr na Ali

puertorico
19. jún 2023

ja si myslím že treba kúpiť "hrubšie" plavky. Teda ktoré sú ušité z viac vrstiev látky.
Ja mám plavky z Tezenis a nikdy som nemala takýto problém

malfea
autor
19. jún 2023

@puertorico mám aj také, je pravda, že v nich to nie je výrazné, ja si ale so svojou postavou nemôžem veľmi vyberať zo širokého sortimentu, som rada, keď nájdem strih, čo mi sedí, to kým by som našla ešte aj strih aj látku, tak asi chodím len na nudapláž 😅 ale ďakujem, som rada, že si tu niekto nerobí len srandu, ale aj sa snaží poradiť

puertorico
19. jún 2023

@malfea viem že sú aj také plavky na ktorých je ako keby "sukňa". Skús ešte pozrieť, či nie sú také aj polovičné . keď sa budeš chcieť opáliť, len sukňu nadvihneš a máš ako keby plavky. akože keď budeš ležať pri vode, nikto to nebude riešiť. Ak sa budeš chcieť prejsť tak je také že pareo na plavky, alebo si dáš šatku ak sa cítiš zle.
Neboj sa toto rieši veľa žien len sa hanbia o tom hovoriť

0silvia0
19. jún 2023

@malfea treba poriadne podšité plavky ideálne v tmavších farbách a vzorované. Niektorým ženám sa to jednoducho robí, už tu podobná diskusia bola.

malfea
autor
19. jún 2023

@0silvia0 ďakujem, hľadala som cez lupu, ale nenašla som

0silvia0
19. jún 2023

@malfea riešilo sa to nedávno v blogu, skús pozrieť či tam nenájdeš nejakú vychytávku:
https://www.modrykonik.sk/blog/andrejkaka/

jesenzima
19. jún 2023

@malfea tmavé plavky, vzorované plavky, podsite... Mne sa to ešte nikdy nestalo 🤷

momoqui
19. jún 2023

@jesenzima ani mne sa to nikdy nestalo 🤷🏻‍♀️ ja ze to len malym dievcatkam 🫣

malfea
autor
19. jún 2023

@momoqui @jesenzima no, asi tým, čo tam dole nemajú chlpy

andrejkaka
24. máj 2024

@malfea môžem poprosiť link? Hľadala som už minulý rok a našla som len na amazone a aj tak to nedošlo. Vďaka 🙂

dadis
24. máj 2024

@puertorico Kks ta plavkosukna, to je inak nevkusne