Ako často si nakupujete oblečenie?

26. jún 2024

Ahojte, ako často si kúpite niečo na seba. Ja večne samej sebe hovorím, že už nič ďalšie nekúpim ! A predsa si niečo vždy kúpim stále 🙈

julinka65
26. jún 2024

kupujem, ked potrebujem. malokedy sa mi stane, ze by som isla len tak bezcielne do obchodov a odisla s niecim. poobzeram si, co kde maju, to ano, ale niekolkokrat zvazim, ci viem danu vec fakt aj vynosit, alebo mi bude len stat v skrini.

jesenzima
26. jún 2024

Podľa potreby. Pre mňa je nakupovanie oblečenia otrava a strata času ...

doriiis
26. jún 2024

Keď potrebujem.Neznasam nakupovať.Oblecenie väčšinou iba online

sense
26. jún 2024

Keď niečo potrebujem, neznášam chodenie po obchodoch a skúšanie veci

dadka1997
26. jún 2024

Naposledy som bola s kamoškou pred rokom, raz za rok, keď sa s niečim poteším úplne mi to stačí 🙂 nepotrpím si na tom 🙂

maca1984
26. jún 2024

Až keď potrebujem. Neblúdim zbytočne po obchodoch ak nič nepotrebujem.

magic08
26. jún 2024

ked mi nieco padne do oka, kupim. Niekedy aj kazdy tyzden nieco, inokedy aj polroka nic

minenkak
26. jún 2024

Každý mesiac dám minimálne 200€ na handry a každý mesiac si poviem dosť,nejak to nejde

lesankavh
26. jún 2024

Milujem chodiť do sekáčov,poznám u nás v meste jeden,v ktorom si stále niečo vyberiem ☺️raz za dva týždne sa idem popozerať 😉

trema
26. jún 2024

Malokedy, nemam rada vela veci. Teraz sa mi po 3 rokov roztrhli sandale, tak som si kupila..

vyrovnanaosoba
26. jún 2024

Keď už nemám čo nosiť. Nechodím po obchodoch, ani nepozerám na internete oblečenie. Keď už potrebujem, idem vyslovene kúpiť len ten kúsok, čo treba. Tak isto deťom. 🙂

viestta
26. jún 2024

Kupujem len to co potrebujem a az vtedy ked nieco potrebujem. Neznasam nakupovanie, obzvlast oblecenia a obuvi, takze sa mu vyhybam ako sa len da.

lakebabe
26. jún 2024

Keď niečo potrebujem, väčšinou pred novou sezónou, ale idem na viac hodín obeham obľúbené obchody a kúpim veľa. Keď sa mi niečo paci a sadne aj vo viac farbách naposledy tak plavky kúpila som rovno stvoro v každej farbe.
A potom už len keď mam čas väčšinou keď čakám muža v obchodaku kým si vybaví barbera a pobeham obchody. Kedysi som všetko cez eshopy , ale v poslednej dobe veľa vraciam tak už kupujem len kabelky a topánky online

luciaruz
26. jún 2024

Nakoľko mam 3 skrine plne vecí, tak som si vstúpila do svedomia a nakupujem už iba na výmenu čize až ked daco vyhodím.

dankabetka
26. jún 2024

ahoj, ked som po rodicovskej nastupila do prace, tak som si kupovala vela oblecenia, lebo som naozaj doma nic nemala ( nebolo treba) a od vtedy uz nakupujem len ked sa mi naozaj nieco hodi a paci - ale nemam doma oblecenie, ktore nenosim... tzv. leziaky u mna niesu ...priklanam sa k minimalizmu a snazim sa nemat doma co nepotrebujem, na druhej strane sa rada pekne obliekam do prace 😉

lakebabe
26. jún 2024

A ešte k tomu ze nekúpim kedysi som zaviedla pravidlo za každú novú vec musí ísť stara preč co nenosím. Držím sa toho co nenosím bez milosti nafotím na bazáre a predám. Lebo by sa mi to hromadilo vo veľkom
Keď prídem s väčším nákupom prejdem šatník a co som rok nemala na sebe ide na predaj

really8
26. jún 2024

Kupujem si ked vhcem, ked sa mi nieco zapaci. Nemam vycleneny rozpocet. Niekedy si tri mesiace nic nekupit a potom za mesiac aj dvoje troje boty. Obliekanie ma bavi takze to neriesim nejak extra

hiro
26. jún 2024

Ja som si nekupil zo 8-10 rokov v podstate nic, slipy, ponozky som dostal a ine bud mi stale bolo dobre alebo mi zena nasla a doniesla nejake pekne kusky zo sekaca. Ale som to pred par mesiacmi prerusil, vtedy som si nakupil pekne nohavice, slusne tricka vsetko bez hociakej znacky ci potlace a v takych farbach co som nemal - bezova, pieskova, tmavo zelena, tmavo siva - take neurcite farby, prijemne na oko.

ivik4
26. jún 2024

Ja skoro stale
Väcsinou v lete raz za 2tyzdne minimalne ale to su veci na kazde rocne obdobie.
Napr. Tento tyzden som si kupila 2veci v pondelok a jednu vcera na vylete

rozculena
26. jún 2024

ja kupujem,až keď z toho vyrastiem🙄 potom schudnem a vyťahujem staré veci,čo sú mi zase dobré😂 neznášam nakupovanie,teda neznášam to vyzliekanie a obliekanie a skúšanie topánok....

simona1306
26. jún 2024

ked chces, tak si kupim 🙂 dva krat rocne triedim satnik, a plati u mna pravidlo, co som rok nemala na sebe oblecene, to bud darujem po rodine, alebo davam do tych kontajnerov s oblecenim

alickapusinka
26. jún 2024

Nekupujem nič mám iba ak o ľudí oblečenia na vrecia pre svoj obchod.

kristiii
26. jún 2024

Veľmi zriedkavo v poslednej dobe. Keď idem do obchodu s tým, že niečo vyslovene potrebujem, tak väčšinou nič nekúpim, lebo sa mi nič nepáči. Skôr, keď idem za účelom kúpiť niečo synovi, tak sa popri ňom občas zveziem. Ale posledné roky sa mi v obchodoch fakt páči máločo, on-line nerada nakupujem, hlavne handry a najlepší sekáč, čo sme mali v meste zrušili už dávno. Tak vlastne ani nemám kde 😁.

mell27
26. jún 2024

Nekupijem, iba keď fakt musím. V priemere asi 1 vec za rok (obuv nepočítam).

babulkomale
26. jún 2024

@lakebabe presne, kupim cierny sveter, vyhodim cierny sveter, kus za kus.

babulkomale
26. jún 2024

Ked najdem vynimocne nieco co sa mi paci, beriem aj vo viacerych farbach alebo velkostiach. Niekedy dlho nic, niekedy aj troje topanky. Ale nehromadim, aj vyhadzujem.

lakebabe
26. jún 2024

@babulkomale šaty za šaty, presne tak inak by mi ani ten patmetrovy šatník nestačil hlavne by som nemala prehľad

nelka93
26. jún 2024

Keď potrebujem, chodím cielene, viem ze potrebujem šaty tak vojdem do obchodu kúpim a odídem. Nenávidím nakupovanie oblecenia. Moje nákupy trvajú 10 minut

misinka0611
26. jún 2024

Keď potrebujem súrne, bežne nechodim po obchodoch pozerať oblečenie bez dôvodu.

fadama
30. jún 2024

Prekvapili ma odpovede 😆😆

Ja nakupujem dosť často. 🤦‍♀️🤷‍♀️😂😂