Aké topánky?

11. feb 2024

Ahojte, keďže už nieje vonku taká zima tak by to chcelo zmenu topánok zo zimných..len neviem aké momentálne kúpiť pre 2r. dieťa. V zimných zateplených je mu teplo a zase dať botasky sa mi zdá skoro. Poraďte čo aktuálne obúvate vašim detičkám, čo mám kúpiť..prechodné, koženné?
Ďakujem.

anonymous87
11. feb 2024

Moj ma taketo ecco 🙂

anavixy
11. feb 2024

Moja mala vcera kozene vyssie clenkove, oznacovane ako prechodne.

renina69
14. feb 2024

Pane bože veď je február,nie apríl 🤦

autor
14. feb 2024

@renina69 myslíš že by bolo dobre už kúpiť rovno len botasky? Minulý rok som kúpila aj prechodné aj botasky a prechodné sme takmer nevyužili.. tak teraz rozmýšľam že čo či su neni tie prechodne zbytočné už 🤔.

luccija
14. feb 2024

Budúci týždeň má zase mrznúť, keď kúpiš prechodné na jeseň mu budu malé.Vydrz mesiac a kúp tenisky

lasona
14. feb 2024

Ešte chodí v zimných...ale nie sú extra zateplene...ešte výdrž, zbytočne budeš kupovať. Ja tiež pozerám, ale počkám ešte mesiac...potom kúpim dáke tenisky alebo niečo podobne...nemá zmysel kupovať teraz

anavixy
14. feb 2024

Ja som napr prechodne kupovala na jesen a teda nastastie su jej dobre este. Na jar som minuly rok nekupovala a ani teraz by som nekupovala vyssie clenkove, az rovno nizke.

ankare
14. feb 2024

Moji synovia majú cizmy, keď je sneh a keď je sucho, ale chladnejšie, majú zateplene clenkove topánky.
Botasky ries az na jar.

ankare
14. feb 2024

V podobných chodia teraz.

renina69
14. feb 2024

Ankare presne tak