Aké "tašky" nosia vaši chlapi?

tilly
3. júl 2024

Kočky, čo nosia muži, hlavne tí, čo majú trošku štýl. aké tašky, batožinu, keď idete na poznávačku niekam. Čiže celý deň v cudzom meste. Doteraz s vždy ja nosila veľkú shoperku a on si šupne len mobil do vrecka, ale moc ma nebaví chodiť s veľkými taškami stále.
Niečo, kam dá vodu a nejaké drobnosti, mikiny alebo niečo malé na prezlečenie.
A teda nech to nejak aj vyzerá. Uvažovala som, že ruksak, ale zas nech v meste nevyzerá, ako český turista 😅.
Ďakujem za tipy na typy tasiek.

ninusa221
3. júl 2024

@tilly ruksak alebo ladvinku tiež všetko nosi po vreckách 😀

zuzanita1609
3. júl 2024

Keď sme spolu, všetko nahádže mne do kabelky a keď dakde ide sám,tak ten ruksak,je schopný zobrať tašku čo nosí do posilňovne a prehodiť si cez plece 🤭.

peter0123
3. júl 2024

Tiež podobné ako dala vanilkovazmrzka , len ružná práca remeselníka z pravej kože

petamich
3. júl 2024

nosi ruksak 🙂 tie male tasky a ladvinky a pod. nosit nechce

jarnajar
3. júl 2024

Ruksak, veď kto, ak nie on má vláčiť vodu, mikiny a pod.? U nás ja idem s malou kabelkou 🙂 Existujú aj štýlové pánske ruksaky, nielen turistické.

dzejny656
3. júl 2024

Nosí čierny kožený ruksak.

tilly
autor
3. júl 2024

@zuzanita1609 no veď, že všetko vláčim ja

tilly
autor
3. júl 2024

@jarnajar takto si to predstavujem, že ja kabelocku a on to všetko odnesie

tilly
autor
3. júl 2024

Malé crossbody ani ladvinky ho nedonutim. Skôr asi ruksak 🤔

tilly
autor
3. júl 2024

Nebudú kožené ruksaky ťažké? Ja mám coccinelle, ten je jemný a ľahký, ale pánsky nebude ťažký?

tilly
autor
3. júl 2024

Čo ja viem? 🤔
Nie je to také ženské?

lakebabe
3. júl 2024

@tilly no komplet všade nosím ja taky elegantný Kožený damsky ruksak, tak ku mne všetko nahadze, má jednu crossbody pánsku koženú tasticku, ale dá tam tak mobil a peňaženku. To už ale musí byť ze si ju vezme.
Keď je akut, ze sme spolu na poznavacke, tak mame taky čierny unisex ruksak väčši jeden , nie je športovy taká ekokoza a ten nosíme aj ako prirucnu do lietadla, to môže mať aj chlap vyzerá to v pohode. Teraz sa dívam je to niečo podobné ako tu vyššie si dala printscreen len trochu jemnejsi a nie je ťažký je lahucky,my Ho mame z Auparku

medda_beda
3. júl 2024

Športový ruksak.Obaja.
Sme športovci, takže neriešime.

ivka2009
3. júl 2024

@tilly my mame takyto unisex- Horizn studios, drahsi ale super material, lahky a pevny

tilly
autor
3. júl 2024

@ivka2009 ten je pekný, to je tento len v inej farbe?

tilly
autor
3. júl 2024

Teraz pozerám, že nie

ivka2009
3. júl 2024

@tilly je to iny model, pozri prismo ich stranku, maju viac peknych modelov