Ake šaty pre plnšiu ženu?

22. mar 2024

Ahojte milé mamičky. O mesiac sa vydávam (len sobáš v kostole cca 15 ľudi dokopi). Som tesne po pôrode takže mam ešte cca 10kg navyše 😓 teraz nosím veľkosť XL,no nemam moc dobru postavu ale čo už. Doteraz som si myslela, že si dam satenovu maxi suknu a na vrch nejaky top no keď som si ju vyskušala skoro som na riť spadla ako ma ešte viac rozšírila 😢 baby čo sa vyznate alebo mate tiež väčšiu veľkosť, aky typ šiat by ste na seba obliekli aby vam to nepridalo ešte ďalších 10kg navyše? Stale hladam na nete a nič 😥 do salonu svadobneho nechcem ísť , je to tam drahe a take "princeznovske" šaty nechcem kedže to bude len obed v reštike. Ďakujem 💕

jarnajar
22. mar 2024

Záleží od typu postavy, nie je xl ako xl. Ja mám silné stehná a boky, ale pás formovaný, hrudník širší. Čiže som mala strih, ktorý zdôraznil pás a výstrih do V.

autor
22. mar 2024

Od vrchu po pás som taka "akurat" oblečiem v pohode aj M tričko ..ale už od pasa dole to ide dole vodou 😆 tiež mam velke stshna , zadok, lytka 😥

skeblicka777
22. mar 2024

Skús popozerať Bonprix, niečo takéto by ti nesedelo?

ankare
22. mar 2024

Určite nie Ačkove strihy, tie rozširujú. Skôr niečo rovné, ceruzkove.

ankare
22. mar 2024

Odfoť sa bez hlavy

ankare
22. mar 2024

Bonprix pokukaj. A pokojne sa chod aj do salónu inšpirovať, nemajú všetko len honosné, si myslím.

autor
22. mar 2024

@ankare tak dorychla ...dnes fotene ale zamerane na vlasy

ankare
22. mar 2024

Daj fotky,čo sa Ti páči.

enoula
22. mar 2024

A taketo nieco jednoduche, padave?
https://www.miadresses.sk/dlhe-saty/biele-sifon...

ckocka
22. mar 2024

Podla toho čo som schopná vyčítať z fotky tak asi véčkový výstrih, alebo zavinovací životik, mierne zvýšený pás a rozšírená sukňa, aj tulipánová. Len pre predstavu, aký asi štýl by to mohol byť:

betulinka1
22. mar 2024

Urcite nie bez rukávov. Nic nieje horsie ako bacuľka, ked si necha hole ruky. @ckocka co poslala foto tych bielych su pekne. Ale Kazdopadne treba ist do salóna a aspon vyskusat aky strih.

muchacici
22. mar 2024

Veď dobre vyzeráš, čo stresuješ 😃 to sa ti len zdá, že je to také "hrozné". Tiež sa mi páčia šaty od
@ckocka, myslím, že dobre by ti sedel presne taký štýl

sofia1979
22. mar 2024

@ckocka súhlasím niečo v tomto duchu a vyzeráš úplne ok

janica_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliet86
23. mar 2024

ppdla.mna zavinovacie by ti sadli. mas okpostavu si lem kratko po porodne vyzeras fajn maj sa rada

martinka13
23. mar 2024

Tak v prvom rade to vôbec nie je taká katastrofa. Tiež by som šla do salónu a skúsila rôzne strihy šiat. Osobne sa prikláňam k verzii užšie, nie áčkové. Ale lepšie raz vidieť, ako 100 x počuť

daniela2202
23. mar 2024

Ale to sú parádne vlasy 😁😁😁👍👍👍

daniela2202
23. mar 2024

Ja ťa vidím takto 😁😁😁... chce to niečo padavé , vrch zvýrazniť, boky schovať pod sukňu😁😁😁

vanilkovazmrzka
23. mar 2024

Strihnute pod prsiami s hladkou rozsirujucou sa suknou. Podla mna vobec nemas taku tragicku postavu, a tento strih ti zvyrazni poprsie a smerom dole vsetko zakryje 🙂

Nieco taketo https://m.aboutyou.sk/p/kraimod/vecerne-saty-12... ale mas tu aj ine pekne tipy 🙂

autor
25. mar 2024
autor
25. mar 2024
autor
25. mar 2024
autor
25. mar 2024
autor
25. mar 2024
autor
25. mar 2024

Baby prosim už som si vybrala taky menši okruh ktore sa mi pačia podla toho čo ste poradili. Ktore sa vam páčia ? Čo myslite , ktore mi pôjdu ? Prosím označte palcom hore a tie šaty ktore budu mať najviac lajkov dvojo si objednam a potom spoločne vyberieme 😇 ste úžastneed ❤️❤️

misicka31
26. mar 2024

Vôbec nemáte hroznú postavu,čo by môj muž dal za to,aby som mala takú riť🤣mám tri deti,ďalšie nehrozí tak jedine šetriť na plastiku😄tie prvé čo ste dali,sa mi zdajú decentnejšie,nie veľmi odhaľujúce,budete krásna tak či tak,pekný deň 🙂