Aké šaty na svadbu?

7. júl 2024

Idem ako hosť. Mám 25 rokov. Výška 163 cm, váha 55.

Problém je v tom, že ja absolútne šaty nenosím, neznašam ich, takže som v tom analfabet. No idem po dlhom čase na svadbu (naposledy som bola keď som mala 6) a vôbec neviem aké si vybrať. Mám pocit že mi žiadne nepristanú. Neviem povedať rozdiel medzi casual šatami a takými sviatočnejšími na svadbu.
Viem že chcem také cca na úrovni kolien. Bez ramienok, alebo ak s ramienkami tak nie s úplne tenkými. Preferujem ale s krátkymi rukávmi. Takisto nechcem mať holý chrbát. A hlavne nie biele.

pribinak
7. júl 2024

Prečo chceš šaty keď sa v nich necitis dobre a pohodlne
Však si daj nohavice a nejaký zaujímavý top

januska12323
7. júl 2024

Nemáš kamošku, ktorá by ti poradila?

lilianka28
7. júl 2024

Ak chceš šaty, tak si zadaj do vyhľadávača elegantné šaty a vyhodí ti ich kopec. Hľadala by som na tvojom mieste jednofarebné.
Ak vyslovene nechceš šaty, tak skús popozerať elegantný overal, bez rukávov, so širšími nohavicami. Budeš na prvý pohľad vyzerať ako v šatách.

autor
7. júl 2024

@januska12323 Som momentálne ďaleko od všetkých ktorých poznám čiže nakupujem sama.

hipuska
7. júl 2024

Choď do požičovne. Poradia ti, skúsis viacero. Na FB je veľká skupina predaja spoločenských šiat. Možno aj tam dačo nájdeš

minenkak
7. júl 2024

Nohavice, nejaký vrch alebo overal,mňa by tiež nikto nenavliekol do šiat na takúto príležitosť, milujem overaly

nelca84
7. júl 2024

A nebol by pre teba riesenim nohavicovy overal?

anjelicek26
7. júl 2024

Pozri next bridesmaid dresses a objednaj 2-3-4 co sa ti opticky pacia, poskusaj a zvysok posli nazad...

lusyc
7. júl 2024

Overal skús. Teraz sú in a dá sa vybrať.

maryetta
7. júl 2024

Suhlasim. Skus aj overal.

lin_a
7. júl 2024

Je obdobie vypredajov, daju sa kupit pekne saty za fakt smiesny peniaz a ani nemusis chodit po nejakych salonoch so spolocenskymi satami - objednaj si zopar kusov online, v pohodli domova vyskusas, doparujes doplnky a boty, co uz mas doma.
Napr tu, polovica z nich sa super hodi na letnu svadbu
https://www.mohito.com/sk/sk/sale/saty/kvetinov...

autor
7. júl 2024

@lin_a Bola som dnes v obchodnom centre, no nič zaujímavé som tam nenašla. Tak ja už neviem.