Aké doplnky k týmto šatám?

6. nov 2023

Ahojte, chystám sa na jeden večierok, oslavu a chcem si dať čierne krajkove šaty, so stojacikom a dlhými rukávmi. Ackovy strih, krátke nad kolená. Velmi pekne elegantné.. lenže neviem co dalej k tomu kombinovať, ake pančuchy a topánky? Kabelku ? Ako ladiť farby? Ísť úplne do čiernej? Nechcem vyzerať ako na pohrebe. A zas topánky mam cierne kotnilove na takom podpätku stredne vysokom, keďže so zdravotných dôvodov nemôžem vysoké podpätky. Poraďte prosím.prikladam obrázok šiat, ktoré su podobné tym mojim

zuzubb007
6. nov 2023

Ja by som dala modre lodicky, modra kabelka a len jemne nausnice napichovacky, telove pancusky

alguno
6. nov 2023

Čierne lodičky, zlaté jemné náušničky. Nič viac.

luckajozko21
6. nov 2023

kludne by som zostala pri ciernej. Ak nechces vyzerat ako na pohrebe, tak skus vyraznejsi ruz. Pripadne zdobena celenka alebo masla, ak sa ti take veci hodia https://www.reserved.com/sk/sk/zena/obuv-a-dopl...

autor
6. nov 2023

Ďakujem za typy 🙂

martamar
6. nov 2023

podla toho ako velmi chcete zvyraznit cely outfit a ozivit, akakolvek farba by sa hodila: cervena, ruzova, pekna zelena, modra, zlata, alebo bezova a telove pancusky

lubina
6. nov 2023

Ak nechces iba cierne, aby si nebola ako na pohrebe, tak kludne farebne pancusky a len jemne nausnicky. K tomu by som dala cierne topanky, alebo vo farbe tych pansuciek.

chcemradu
6. nov 2023

Ja by som dala telové pančušky, nič farebné, aplikáciu už máš v podobe tých bodiek na rukávoch. Čierne lodičky, nemusia byť na úplne vysokom podpätku. Zlaté doplnky. Náušnice jemné zlaté, listovú kabelku tiež v zlatom, alebo zlatou aplikáciou a výrazné líčenie. Kľudne aj červený rúž.

judar
6. nov 2023

Su jak vrece...chcelo by to opasok

janababana
6. nov 2023

na tej spodnej foto (ktoru celu nevidno) tie saty vyzeraju byt obtiahnute. Ked k nim mas clenkove topanky na nizsom podpatku, tak aj kabelku by som volila nie uplne totalne vecernu (farbou bud bezovu, nech to trosku rozbije alebo aj ciernu s nejakym multifarebnym cimsi)

mk1111111111
6. nov 2023

Clenkove topanky nie, lodicky- mozu byt aj na nizsom opatku.Doplnky mozu byt zlate, strieborne, aj farebne. Pancuchy telove. Topanky cierne, alebo nude.