Aké doplnky by ste zvolili k týmto šatám?

kruela13
6. jan 2024

Ahojte... Aké doplnky by ste zvolili k týmto šatám ? Ples bude vo Februári.. skúšala som si bielu kožušinu ale cítila som sa ako Mikuláš 😄.. dajte nejaké nápady

babulkomale
6. jan 2024

@kruela13 meter cervenej nite na zasitie toho vulgarneho rozparku.

kate211
6. jan 2024

@babulkomale Ty si jej dala :D

kruela13
autor
6. jan 2024

@babulkomale ten rozparok nie je vidno takto ako vidíš na fotke... Nie každý má nutkanie stáť ako modelka na fotke. Rozparok je vidno len ak veľmi roztiahneš sukňu . Ani pri chôdzi rozparok nevidno..

joesvk
6. jan 2024

Ja by som dala bolerko čo najjednoduchšie, aby šaty naďalej vynikli. Napr.

kati301
6. jan 2024

@kruela13 čierny kožušok daj a budeš dračica🙂 možno nieco jemne na krk a aj potom jemne nausnicky alebo väčšie výrazne náušnice a viac nič, nech hovoria saty ;)

kubkovamama
6. jan 2024

@kruela13 skôr čiernu kožušinu.Ale ani kožušinu..čo ja viem,kožušinu mi príde lacná,je to predsa len umelá chlpatina a pravá kožušina ee.Saty vyzerajú byť hladké a lesklé?,záleží veľa od doplnkov,ja by som volila čierne vypasované žakárové sako kúsoček pod líniu toho prestrihnutia v páse

kruela13
autor
6. jan 2024

@kubkovamama áno sú hladké a lesklé.. mám 20 rokov

kubkovamama
6. jan 2024

@kruela13 šaty sú pekné,krásne líčenie a vlasy a jemné šperky,asi nic výrazné

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
6. jan 2024

@kruela13 kľudne nič,nejaké fest dela topánky kabelka a si vybavená

pluss
6. jan 2024

čierno červená kombinácia je podľa mňa veľmi vulgárna...so zlatou presne ako radí jj298

glorikarebeka
6. jan 2024

Šaty sú krásne, vôbec nepotrebujú šperky možno len jemné náušnice
Kožušinu by som dala bordovej farby,topánky telovej a kabelku zlatú

zuzubb007
6. jan 2024

@babulkomale alebo rovno mnišsky habit nie? Ked modelka roztiahne dobreze na fotke nohy tak to mozno vyzera vulgarne, ale to su take saty kde rozparok vobec nieje vidno, k autorke zlate doplnky, ja by som dala kabat cierny, vyzlecies a po probleme

kruela13
autor
6. jan 2024

@jj298 špinavý blond

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
6. jan 2024

@zuzubb007 som nevedela ze existuje len toto alebo mnissky habit 😂

veselo_neveselo
6. jan 2024

Zlate doplnky aj topanky.
Dost inspiracie je: https://images.app.goo.gl/Mb1zD6LX46Haz9gu6

nevenka
6. jan 2024

Ja by som sla do zlatej, ciernu nie...🤔

kati301
6. jan 2024

@nevenka myslim si, že slečna hlavne potrebuje poradiť čo navrch, predsa len vo februári nemôže ísť len v týchto šatách ;) i keď ide na ples..

vkatush
7. jan 2024

@kruela13 možno keď chodíš nie, ale poriadne si zatancuj v obývačke a potom povedz. Kamoška podobné mala na našej svadbe, zháňali sme jej zicherku, lebo celá sála vedela, aké má spodné prádlo.

Ja mám tiež podobné a veru, držala som ich poriadne, keď sme tancovali, lebo by som dopadla podobne.

A osobne by som do kožušiny nešla, ale to len preto, že sa mi nepáči. Radšej jemný krátky šperk do krku.

monuliak9
7. jan 2024

Šaty sú krásne , vkusne , same o sebe sú šperk takže doplnky by som volila minimalisticke. Nejaké jemne zlaté nausnicky visiace, naramok a hotovo. Žiadne bolerko a podobne džadoviny 🤭 Max kozusinku

weronika171717
7. jan 2024

Určite nie bolerko, určite nie čierny kožuch!
Volila by som zlaté doplnky a červený kozusok ako už písali dievčatá vyššie. A červený matný rúž. 😍