Skúsenosti s doktormi a sestričkami v pôrodnici Michalovce

miriamka18031998
19. okt 2021

Ahojte čoskoro budem rodiť a chcela by som sa opýtať ale máte skúsenosti s doktorami a sestričkami ďakujem 😊

janka_smile
19. okt 2021

Nechcem ako strašiť, ale za mňa všetko zle. Po cisárskom reze večer hneď som mala pri sebe bábätko. Manžel musel zobrať dovolenku aby pri mne bol, lebo sama som to nezvládala. Personál akože celkom bol milý, ale to že dieťa hneď mať pri sebe to asi nie. A nemala som mlieko a bolo mi povedané, že nedokrmuju tak mi bábätko vkuse plakalo😪❤️

miriamka18031998
autor
19. okt 2021

@janka_smile pane bože 😥😥😥 ja nechápem jak mohli dostat že sú najlepšia pôrodnica v košickom kraji … nezávidím Vám 🙈🙈 ja som od jednej počula že odporúča že super všetko bolo že spokojná je … ta neviem ci sa oravskú ku každej tak jak im do oka padne aboco … ja som zvedava jak budem rodiť ja že jak sa budú správať no ja ticho nebudem …

janka_smile
19. okt 2021

@miriamka18031998 napríklad k mojej sestre v pohode. To podľa mňa aká sestrička a lekárka tam je🙄❤️

miriamka18031998
autor
19. okt 2021

@janka_smile hej to aj ja si myslím že podľa toho na akú smenu človek natrafí 🙄🙂 dúfam že natrafím dobre 🙈 len neviem ako to bude keď naš okres bude v čiernej farbe ci môžem pri sebe mat sprevádzajúcu osobu pri pôrode 🙈🙈🙈

lucinka_fero
19. okt 2021

@miriamka18031998 aj za mňa celý prístup zle...mala som cisársky rez a ešte k tomu mi vyšiel aj pozitívny pcr test no a to bol začiatok úplne neprípustného chovania.Chladné sestričky,laktačná sestra sa prišla spýtať len na dvere či viem čo a ako a ja že nie tak 5 minút mi vysvetlila a rýchlo ufujazdila....katasrofa...celé zle.Ak môžeš chod do Humenného.fakt.Ja to veľmi ľutujem že som tam nešla.....

miriamka18031998
autor
19. okt 2021

@lucinka_fero rada by som ale keďže môj snúbenec robí 500km preč tak nemám skym ísť do Humenného … skúsim to tu v MI ako prvorodička a uvidíme

dada0902
19. okt 2021

V považskéj úplne top aspoň ja co som 2x bola vsetcia milý sestričky na našom oddelení aj s detičkami úplne milé pýtali sa ci niečo netreba poradili aj keď deti moc plakali prišli k maminam a radili co robia zle laktacna prišla za nami tiež dala radi doktor ktorý prišiel pýtal sa ci vsetko je v pohode ako sa cítime takže neviem ci som mala šťastie ale nemôžem povedať nič zlé

simkova58
19. okt 2021

@miriamka18031998 za mna velmi dobry pristup, dr. som mala Borovsku a ta teda bola Bohovska, profesional, vie co robi, mily pristup, sestricka taktiez super, druha bola taka starsia, zo zaciatku neprijemna... Tak kazdy sme nejaky, co uz... Vdaka korone som bola sama na izbe. Porodila som o 2.rano a pytali sa ma, ci chcem malu hned na izbu alebo az rano. Ked som povedala, ze sa potrebujem vyspat, chapali to, doniesli mi ju rano, ale zial, museli mi ju zobrat, kvoli tehotenskej cukrovke, mala nizku glykemiu, ale to som bola na predporodnej priprave upozornena, ze to zvyknu robit... Ked v buducnosti budem opat rodit, tak urcite v mi 🙂

miriamka18031998
autor
19. okt 2021

@simkova58 no tehotenskú cukrovku mam ja čakám chlapčeka 🙂 niečo strašne ta cukrovka tehotenská dúfam že maly sa narodí zdravucky a nebude mat nízku glykemiu🙈🙈 tak to rada počujem že sa tak správali ja dúfam že ku prvorodičke sa budú správať pekne a budú pomáhať 🙂