Rehabilitácia v Michalovciach

jeronymo
21. aug 2023

Ahojte, ktorú rehabilitáciu v Mi odporúčate ? Ideálne štátnu a ako je to s prípadnym platením, keď mi rehabilitáciu lekár odporúčal, dopláca sa niečo ?

poleva
25. aug 2023

@jeronymo hotel Druzba , mudr. Fiedler

jeronymo
autor
26. aug 2023

@poleva a doplaca sa niečo ?

poleva
26. aug 2023

@jeronymo ja som nikdy nikde nedoplacala..Treba mat vymenny listok akurat

jeronymo
autor
26. aug 2023

@poleva bola som u vseobecneho lekara, ten mi dal papierik , ze mam ist na traumatologiu a na traumatologii mi napisali do papiera, ze sa mi odporuca rehabilitacia ( narazeny sval)

poleva
26. aug 2023

@jeronymo ano bezny postup...Chodte do druzby..Lekar je prisny ale ma top vybavenie, pri poste je rehabka, ale vsetko stare, a este oproti grekokatolickemu kostolu..Tam sa dlho caka..Uz ako si vyberiete 🙂

ivula7
6. nov 2023

@jeronymo Prosím kde ste nakoniec boli a či ste bola spokojná? Riešim podobné. Hľadám kvalitu ale aj skorší termín ako budúci rok...

jeronymo
autor
6. nov 2023

@ivula7 Boli sme sa objednať v družbe koncom augusta, ale termin mi dala o 3 týždne neskôr ... Za mňa spokojnosť, až na tú zdravotnú sestru doktora, ktorá nie je 2x príjemná ... Tiež mi ta sestra povedala, že keď chcem ísť skôr, tak na rehabilitaciu, čo je na poliklinike... Keďže v družbe su modernejšie zariadenia, tak som išla tam + mam to bližšie.

poleva
6. nov 2023

@jeronymo ale na poliklinike vraj nemaji masera

ivula7
6. nov 2023

@poleva ďakuje.

ivula7
6. nov 2023

@jeronymo ja som volala Rehapro bo sú tam vraj skveli ale termíny až budúci rok. Potrebujem hlavne cvičenia aby boli na skvelej úrovni pretože mnohé procedúry son kontraindikovana. Tak len úroveň cvičení ma zaujíma. Bo to pre mňa dôležité. Sestričku som zažila, bola som tam objednávať muža. Už som takých zažila XY... dôležité sú ostatné veci pri procedúrach. Vdaka